Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
7. nov 2011

@gabinkaa uz som u neho raz bola ale nekukal ma... tak neviem

lulu10
7. nov 2011

@miminkad mam to ja smolu.... tak mam ist?

miminkad
7. nov 2011

@lulu10 ked tak mu zavolaj este teraz a spytaj sa ho na to,mu to vysvetli,aka je situacia.alebo mu napis mail na info@reprofit.cz a predmet daj pre ktoreho dr a on ti odpise asi este dnes.mne tak vitouskova vtedy hned odpisovala,ked som pisala na tento mail.vies,ked si chcela,aby ti to sono pozrel

gabinkaa
7. nov 2011

@miminkad ďakujem......Tebe držím palečky, aby všetko dobre dopadlo, veľa oddychuj a snažiť sa byť v pohode bez nervov, je to ťažké, ale iné nezostáva

lulu10
7. nov 2011

@miminkad ved prave ked som chcela aby mi kukol tu prepazku 😠 😠 😠 zajtra mu napisem tu spravu z hysteroskopie a uvidim co mi odpise. Ale buduci tyzden maju aj v Cechach vo stvrtok statny sviatok a on tam byva len vo svrtok ... v decembri by som mala dostat mrchu 5.12. tak to by som do sviatkov mohla stihnut ET? ja nemam tucha 😨

gabinkaa
7. nov 2011

@lulu10 ja chodím Štelclovi a ten ma kukol, skús mu napísať a uvidíš čo Ti odpovie, inak na konzultáciu môžeš ísť aj o 2 týždne, stále je to november a do začiatku mrchy to v pohode stíhaš a ak príde mrcha presne alebo plus mínus nejaký dník, tak to stíhaš aj s ET do Vianoc

naveen
7. nov 2011

@lulu10 a budes mat mrchu, ked tam pojdes? ja som tiez bola tusim 3 alebo 4 DC a stelcl, ze ma kukne a ja ze ked mu nevadi, ze mam menzes, tak v pohode.. a on ze ke dto nevadi mne 😝
klud, mozno je to takto aj dobre .. ved uz tolko cakas... v decembri by to bolo dost stresove, neviem ako v RF robia cez sviatky .. pokecaj o tom s machacom.

ozaj baby, minuly tyzden stelcl vravel, ze mu blbne email a ze uz par dni nemal ako odpisat 😀

lulu10
7. nov 2011

@naveen mam ist vo stvrtok a dnes mam trosku uz spinenie... inak ja nemam vobec silnu mrchu takze ani mne by to nevadilo a pokial to im nevadi tak v pohode 😅 To IVF mi aj tak vyjde na december lebo ked aj sa rozbehne zajtra aj tak nemam lieky ani nic bo je to moje prve IVF a nemam ani šajnu ze kde zobrat lieky a tak... dalsia mrcha by mala prist 5.12. tak hadam by sme to do sviatkov stihli ci?

lulu10
7. nov 2011

@gabinkaa tiez si myslim ze do sviatkov by sme to mohli stihnut, tak som to chcela tento mesiac,vsetko som mala prefek naplanovane a svinucha ma prekvapila 😠 to sa mi stalo prvy krat ...zajtra mu napisem a budem duuuufat 🙄

naveen
7. nov 2011

@lulu10 od zaciatku mrchy cca budes stimulovat a tusim 19 alebo 20 den byva transfer tusim
ked ti to nevadi, jemu je to jedno . .. poziadaj ho, mne teda robil len sono, neviem co potrebujes, ale ti uz toho videli

naveen
7. nov 2011

@lulu10 inak ja som si lieky brala od nich, tie co mi nevedela predpisa obvodacka ako clostyl a utros, neviem ako ste na tom financne, ale mozno bude lepsie ked si to na prvy krat zoberies tam u nich .. nebudes v strese a oni ti vsetko krasne ukazu

gabinkaa
7. nov 2011

@lulu10 tak to obyčajne býva, že nás nepríjemne prekvapí, mňa veru prekvapila v máji tak sme mali všetko hektické, ale hlavne že sa podarilo, ja som mala u nich OPU a aj ET do 17 dní od prvého dňa menzesu a lieky som kupovala u nás v lekárni na ich recept, som sa spýtala najprv či akceptujú aj český recept, povedali mi že bez problémov, len úhrada v plnej výške, zdrav. poisťovňa nič neplatila a pichanie v RF mi krásne sestrička ukázala a vysvetlila, nebol žiaden problém, ak mi nejaké lieky chýbali po kontrole, tak som zobrala už od nich, aby som sa nenaháňala a potom po ET som to všetko vyplatila

rebeka33
7. nov 2011

@lulu10 viem,že minulý rok mali celozávodnú dovolenku od asi 18.12,ale ja by som tam zavolala a opýtala sa či je mrcha prekážkou konzultácie a vyšetrenia a šla tam vo štvrtok, aby si mala už lieky a dalšia stimulka ťa neprekvapí. 😵

linda81
7. nov 2011

@falin cawko...tak mam to za sebou, podbrusko trocha citim,ale prezila som to celkom v pohode.Mam9 vajicok, tak zajtra okolo 13 tej budeme vediet, na com sme.Transfer bude v stredu, no a vratia sa 2 🙂.Dufam , ze to aspon jedno zvladne🙂.

miminkad
7. nov 2011

@gabinkaa snazim sa,aj vela lezat,aj byt kludna.hlavne pijem veeela medovkoveho caju
@lulu10 tak vezmi pero a papier a rataj 😉
@linda81 gratulujem ku krasnej urode 😉

krpcek2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
linda81
7. nov 2011

@miminkad Ahoj...dik...som rada , ze to mam za sebou🙂.

lenkalienka01
7. nov 2011

@linda81 super uroda.....urcite, ked uz budu u teba, tak aspon jedno zabojuje 🙂

renkita
7. nov 2011

@linda81 krasna urodicka a ty si mala soft? Cim si stimulovala?

miminkad
7. nov 2011

@linda81 zajtra daj vediet,kolko mate bojovnickov 😉

lenka_21
8. nov 2011

@mia_15 Ahoj, ja som chodila na sono k mojej Dr a ona ma poslala na specialne skriningy k nemu ... bola som u neho v 12tt, chystam sa v 20tt a 30tt ... Na mna bol fakt neskutocne mily, aj s druhym Dr.kt tam s nim bol ... davno som nestretla takeho prijemneho cloveka 🙂

@lenkalienka01 Dnes drzim palceky ... nevies tu krv posurit, aby som nemusela infarktovat do zajtra???

@miminkad Dnes v noci som na teba myslela, lebo mi bolo dost zle ... opat moj tazky zaludok a ani som uz nevedela co robit ... chuda mamina, zobudila som ju o 1.00 rano a tak mi poradila nech skusim zmrzlinu alebo studenu kolu ... Kedze som na sluzobke, bola to vyzva s bolavym zaludkom zhanat v penzione uprostred nicoho taketo, ale dostala som kolu s ladom ... trosku pomohlo, ale dnes to pokracuje ☹

falin
8. nov 2011

@mia_15 - presne si to vystihla s tym sono doma 😀

@lulu10 - to je ako na potvoru s tou mrchou 😠 . Na konzultaciu chod a popytas sa aj ako robia cez sviatky, viem ze minuly rok mali dovolenku

@gabinkaa - blahozelam k princeznicke a hlavne k tomu ze je ok a je zdravucka, lebo ako si pisala to je prvorade

@linda81 - ahojky, super, krasna urodicka. Verim ze sa pekne oplodnia a ze dr. vyberie tych spravnych bojovnikov a im sa bude u teba pacit 😉

@lenkalienka01 - som zvedava ako si dopadla, kedy dnes budu vysledky?

@lenka_21 - c orobi zaludok? este ta trapi? Skus kusok horkej cokolady ako pisala miminka

lenka_21
8. nov 2011

@falin Ani sa nepytaj ...rozmyslam co mam robit ☹ Najhorsie je, ze nie som doma,ale na sluzob.ceste a k tomu neskutocne daleko od domu (niekolko hodinova cesta) ... som na druhej strane SK ☹ 😢 Tlacim teraz cisty chleba so sunkou (lebo ten zaludok je hladny 😕 a cakam co bude. Plus na to mam cely den porady ... Musim povedat, ze som zvyknuta na to, ze mi je zle, lebo to mam uz niekolko tyzdnov, ale takto zle mi este nebolo 😕 😕 😕

lulu10
8. nov 2011

@falin
@miminkad
@gabinkaa
@naveen
@rebeka33 baby diky za rady, mrcha sa este nerozbehla, mam len na papiery ked idem na WC take ruzove, pijem citronovou stavu a budem dufat ze do stvrtku mi to tak vydrzi, ak by aj nie, na konzultaciu pojdeme aj tak bo mam vela otazok na machaca ale nebudeme sa do toho hnat na sviatky, nechali by sme to na januar. Tak sme sa zhodli s mm ze riesit to cez vianoce neni moc dobre riesenie a zrejme tam bude aj tak dovolenka. Ked sme sa tolko nacakali tak mesiac navyse zvladneme 😅

lulu10
8. nov 2011

@gabinkaa
@naveen babule to som potrebovala vediet ze zhruba na 17-20den byva transfer, to som veru nevedela 😅 a podla toho mi to vychadzalo presne na sviatky... takze to nebudeme silit, diky za infosky 😉

linda81
8. nov 2011

@renkita Ahoj....ja som zacala 8.10 v CHlormadinonom 2 mg tabletkami, 10.10 dekapeptyl pol ampulky unjekcia...to za kazdu cenu chceli v centre pichnit, aby si boli isty, ze je to tak ako ma byt.20.10 som vysadila tabletky....do 5 dni malo prist krvacanie....aj prislo, no a od 26 .10 ...teda 2 DC som zacala pichat Menopur...to je FSH a LH dokopy..podla laborky 2 az 3 ampulky.Posledna bola v piatok, v sobotu potom HCG 5000 jednotiek a v pondelok odber.Som rada , ze to mam za sebou.

gabinkaa
8. nov 2011

@lulu10 v podstate máš pravdu, radšej byť v pohode ako sa stresovať či to vyjde do sviatkov, možno vám to aj na konzultácii doktor navrhne ak majú dovolenky, jeden mesiac už nie je také hrozné 😉

gabinkaa
8. nov 2011

@linda81 krásna úrodička, tak nech sú kvalitné a nech ich čo najviac vydrží 😵 😵 😵
@falin ďakujem, dúfam, že to už do konca nejako zvládneme v poriadku
@miminkad kedy ideš na ďaľšiu kontrolu? a teraz si ktorý tt

naveen
8. nov 2011

@lenka_21 skus homeopatika, tie volnopredajne v lekarni cocculinum alebo gastrocynesin.. nieco take od boironu .. alebo zazvorove pastilky

lenkalienka01
8. nov 2011

ahojte kočky, takže............material odovzdany a uz je to len v rukach Bozich a laboratoria 😀 Zajtra po 10,00 mam volat, dam potom info.......ale priznam sa, ze uz zacinam byt poriadne nervozna a to do vcera som mala klidek, pohodu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre