Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
25. jan 2012

@zarabono na to čo mohlo byť nemysli, teraz sa sústreď na drobčeka v brušku, neboj aj to rýchle prebehne, ten druhý trimester je taký zdĺhavý, teda aspoň mne sa zdal, ale tento tretí už ubehol rýchlešie, možno tým, že boli aj Vianoce, ale aj príprava pre bábätko treba, budeš mať krásne letné bábätko, nám to vyšlo cez zimu, ale hlavne že to vyšlo

lulu10
25. jan 2012

@zarabono moja ty si len nic nepredstavuj, iba to ako budes kocikovat a ritku utierat, keby si ja zacnem predstavovat aaaaach... tak to by sme uz boli riadne velka rodina...

lulu10
25. jan 2012

@gerdusha co sa zjašil???? dalsie dva mesiace ... ja som chcela hned skusat 😕

zarabono
25. jan 2012

@gabinkaa veru,hlavne,ze to vyslo.uz sem tam vo vypredajoch cosi pozeram a tento tyzden nam ma prist monitor dychu.bola dobra akcia,tak som ju nechcel apresvihnut

@lulu10 no to by som chcela,taku veeeelku rodinu.uz si nasla ten podnik v bosanoch,kam pojdeme?@leamax pocuvas?doobeda mam vychadzky kocky 😉

gerdusha
25. jan 2012

@lulu10

a ty kedy planujes tu hysterku?

lulu10
25. jan 2012

@gerdusha vychadza mi to okolo 15.3. a ja idem v aprili nato, aj tak hned prvy mesiac neotehotniem-to by bola aka nahoda takze nejaka pauza tam bude

lulu10
25. jan 2012

@gerdusha inak ma napadlo, skusim napisat marcelovi mail, napisem mu kedy som bola na laparo a nech navrhne termin tej hystero-mozno to bude skor ako ja ratam 😅

leamax
25. jan 2012

@zarabono uz planujeme to stretko? no @lulu10 tak hod nejaky podnik do eteru a potom dame to stretko 😵 si pohladkame brusko pre stastie 😵
@gabinkaa uz tych par dni veru vydrzite 😵
@lulu10 veru mu napis maila, aspon budes mat termin rezervovany🙂

gerdusha
25. jan 2012

@lulu10 ,

urcite bude najlepsie, ked sa ti nejaky mudr k tomu vyjadri...

ja planujem ist v aprili do ivf, takze zatial mi ta pauza nevadi...na jar budem mat telo snad pripravenejsie...

lulu10
25. jan 2012

@gerdusha a budes cakat na vysledky z prahy? a az potom pojdes do IVF?

zarabono
25. jan 2012

@leamax no vy dve stale basnite o stretku a ziadne sa nekona 😀

gerdusha
25. jan 2012

@lulu10 ,

no neviem ci do prahy vobec pojdem...pisala som mudr M, tak ci tak mi chce nasadit prednison a heparin, ktory by mi predpisali v prahe.../preventivne.../...ak by som tam ale nahodou isla /do prahy/, tak na vysledky by som necakala...

ja proste mudr. M tak strasne verim, ze verim, ze proste to raz s nim dotiahneme do uspesneho konca...zo ziadneho lekara som nemala taky pocit ako z neho...

leamax
25. jan 2012

@zarabono mne to je jedno, ja som doma, tak ked zahlasite, ze zajtra mame stretko, tak som tam 😀

zarabono
25. jan 2012

@leamax radsej buduci tyzden po poradni 😉

naveen
25. jan 2012

@gerdusha hej tu 😀

leamax
25. jan 2012

@zarabono no vidis a ze kto to tu brzdi 😀 ok, mne je to jedno, ale snad nebudu kalamity 😀

zarabono
25. jan 2012

@leamax no ved @lulu10 to brdzi 😀

leamax
25. jan 2012

@zarabono 😀 aha, tak drzime sa hesla: "ked sa hanbis, povedz na ineho", ze 😀 😀 😀

zarabono
25. jan 2012

@leamax nie,nedrzime,ved lulu sme uz davno hovorili,nech kukne cosi.a zas len januar je pre mna o trosku culejsi

gerdusha
25. jan 2012

@eviq

no ako ako? uz som zvedava 🙂

leamax
25. jan 2012

@zarabono jaaaj, takze az od stredy buduceho tyzdna - to uz je februar 😀

zarabono
25. jan 2012

@leamax no po poradni som si naistejsia 😉

zarabono
25. jan 2012

@leamax keby len februar ale aj 5 mesiac a dnes mame oslavu,mame 18 😀 no ved vy dve ste nic so stretkom uz nehovorili,len ked som nemohla 😉

leamax
25. jan 2012

@zarabono a tu mas kedy?

zarabono
25. jan 2012

@leamax v utorok

leamax
25. jan 2012

@zarabono no vidis, tak vravim - stredu mozme dat stretko 😉 @lulu10 co povies?

lulu10
25. jan 2012

@zarabono
@leamax dievcata klud , ja som v robote, jednou rukou pisem a v druhej drzim fon a riesim inventuru..... 😅

zarabono
25. jan 2012

@leamax teoreticky ano,upresnim az v stredu rano.
@lulu10 no len pekne pracuj,niekto z nas musi byt aj aktivny a robit na HDP 😉

leamax
25. jan 2012

@lulu10 ty si aky pracant roka 😀
@zarabono jak na HPD? a na moju podporu bude kto robit 😀 hadam ma nenechate umret hladom 😀

zarabono
25. jan 2012

@leamax 😀 😀 😀 ze podporu.uz pojdes len na pN 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre