Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cecil36
3. apr 2011

@gabinkaa ja som mala prvy raz agolutin- pichala som 14 dni a druhy krat dufik, tak teraz mozno skusim vkladat utros. Ale zda sa mi, ze mi dr. hovoril, ze 3x 2 😠

gabinkaa
3. apr 2011

@cecil36 ja som mávala vždy utroš a 3x2 a teraz som prekvapená že 2x4, mám to tak aj v papieroch, tak to dodržujem

rienok
3. apr 2011

@cecil36 nepanikár...mne sa už 4 x neuchytili 😨 a stále verím... veď raz to musí vyjsť 😉

rienok
3. apr 2011

@gabinkaa ja mám tiež 2 x 4 😉
@gabinkaa, @cecil36 dievčence chce to naozaj kľud a nohy v teple 😎 všetko bude ako má byť 😉 treba veriť a neprestávať, ako vravím aj na nás to šťastie sadne 😵 😵 😵

rienok
3. apr 2011

@gabinkaa ozaj a ja si myslím, že si veľmi skoro testovala ... hlavu hore, počkaj pár dní a budú tam // 😵

gerdusha
3. apr 2011

@gabinkaa ,
nechcem sa hrat na prilis mudru, ale ak mas brat utros 2x4, to bude 4x denne po dve gulicky...a nie 2x denne po 4 😉

rienok
3. apr 2011

@gerdusha nie, ráno a večer 4 guličky, pýtala som sa nato a vraj je to kvôli tomu že je to komfortnejšie a mám to napísané 4-0-4 😎

gerdusha
3. apr 2011

@rienok ,
aha...tak beriem spat

rienok
3. apr 2011

@gerdusha nič to, predtým som tiež brávala 3x denne 2 guličky 🙂
ako sa máš?

luly3
3. apr 2011

@gabinkaa aj ja mam utroš 4+0+4 vraj to je lepšie povedal doki 😉

lulu10
3. apr 2011

@luly3
@rienok
@gerdusha baby neni vam z tolkeho utrosu zle? ja som mala v poslednom tehu 2-0-2 a vzdy ked som si ho dala tak mi bolo riadne spatne, ja som vracala rano a vecer aj 3x ☹ tak ma napadlo ze ci to nemohlo byt z toho utosu a este som brala a duphaston
@cecil36

rienok
3. apr 2011

@lulu10 mne neni nič z toho, ale ja mam nasadeny utroš+anopyrin+prednison+femibion 🙂

luly3
3. apr 2011

@lulu10 ty si ho jedla alebo vkladala????mne tiež sneho nist nieje

gerdusha
3. apr 2011

@lulu10 ,
zle mi z neho nebyvalo, len som byvala VELMI ospala

gabinkaa
3. apr 2011

@rienok veru kľud a nohy v teple, takže sa nejako nestresujem, že bol neg. dnes sme boli troška vonku v záhrade, posedeli sme si na slniečku, niečo urobili, večer som rozdelila úlohy na zajtrajší deň brigáde a budeme čakať na krajšie správičky
@gerdusha tak ako hovorí rienok a luly je to 2x4, som sa na to pýtala tiež a vraj je to lepšie, tak to neriešim a dodržujem

martini
3. apr 2011

@cecil36 zajtra držím aj ja prsty 🙂 nech sú pekné tri zrelé 🙂
@luly3 @gabinkaa @rienok ja mám tiež utroš 4 guličky ráno a 4 večer...to v RF začali tak dávať po tých školeniach v USA a Izraeli či kde to boli v januári, mám pocit 🙂
@gabinkaa 8. deň je mnohokrát veľmi skoro...

gabinkaa
3. apr 2011

@martini tiež si myslím, aj som ráno rozmýšľala že či mám testovať alebo a potom som to skúsila, ale zatiaľ žiadna panika, keď to bude na 14. deň takto už to bude horšie

rienok
3. apr 2011

@cecil36 držím palčeky a myslím na teba 😉

stela75
3. apr 2011

@gabinkaa Baby maju pravdu, este netreba panikarit. Este je to skoro. Aspon mas istotu, ze ked tam teraz budu tie dve ciarky, nebude to inekciou, co vyvolava ovulaciu (ja som si davala pregnyl, neviem co sa dava u nas doma 🙂 ) Myslim na teba 🙂

lulu10
4. apr 2011

@cecil36 ahoj drzim moc moc palce 😵

luly3
4. apr 2011

dobre ranko žienky tak ja mam krv vycucnutú 😀 😀 😀 ale až zajtra budem vediet
výsledky 😠 😕
dnešný testík krásne // a zachvíločku idem volať do repráku 😀 😀 😀

luly3
4. apr 2011

tak telefón mám za sebou ULT som si dala na 19.4 vtedy už bude aj manžel doma
😅 aspoň dúfam...,babulky oni sa vôbec nepýtali na krv že to nepotrebujú že stačí im
pozitívny tehotenský test 😠 😠 😠 som im povedala že som si dala spraviť aj s krvi a
sestrička že to nebolo potrebné 😝 😀 nevadí aspoň budem vedieť aké mám HCG 🙂

luly3
4. apr 2011

@cecil36 jéééé ty máš dnes deň D 😀 😀 😀 😀 tak držím palečky
nech sa všetky 3 pekne oplodnia 🙂

ninockaskv
4. apr 2011

ahojte, ja zatial len tak kratko
@rienok maliara nemam, prave som ho dnes rano zdrbala ako sykorku, najprv dostal spontanne od deti tyzdnovu dovolenku neviem kde, tak som si povedala fajn, potom si narazil tie rebra a po dvoch dnoch bol zrazu schopny normlane fungovat (to mi prislo divne, ked si raz niekto narazi rebra, tak neviem, ci zrovna moze bezbolestne natierat), ale ujo povedal, ze pride v nedelu, aby to stihol, v nedelu ho nebolo, volali sme mu, telefon nedvihal, tak do mna vosla taka zlost.. akoze ked sa slubim a nepridem tak aspon zavolam,z e nepridem, pretoze sa moze stat,z e ten niekto na mna caka doma, no nie??? a uz som ho rovno zdrbala aj za fajcenie v byte a hadzanie spakov do zachoda.. aj tak si myslim, ze ma mal ujo na haku ..a le neskutocne som sa vytocila
\
ale na buracie prace mame celkom overenu a sikovnu partiu, ak by si potrebovala

inak prajem vsetkym krasny pondelok

@gabinkaa ja som raz 10 den nemala dve ciary, potom som mala svadbu, vela som pila a hyrila a dalsi den som mala // 😅 😅 😅 tak este pockaj

cecil36
4. apr 2011

Ahojte kocky 🙂 tak som sa uspesne zobudila a hlasim, ze nejakym zazrakom mame 6 krasnych vajok 😵 😵 😵 😵

cecil36
4. apr 2011

@luly3 @lulu10 @rienok @martini a dalsi....dakujem vsetkym co na mna mysleli 😵

lulu10
4. apr 2011

@cecil36 jupííí no super, kvalitna nosnica ja z teba 😀

rienok
4. apr 2011

@cecil36 no výborné, vidíš, tak si bála ...teším sa s tebou 😵 😵 😵

rienok
4. apr 2011

@ninockaskv ďakujem za info, veď toho sa bojím, my sme mali pred 2 rokmi na tento spôsob elektrikára 😠
ešte sa kde tu popýtam a keď nič tak spravím výberové konanie 😀

rienok
4. apr 2011

@cecil36 no a povedz mi čím si stimulovala, lebo mňa to začína hnevať, že nech mi dajú čokoľvek tak sa pohybujem na hranici. Dúfam, že teraz budú dvojky a nebudem to potrebovať, ale keby nááááááhodou tak si vypýtam Tvoj protokol 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre