Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
18. apr 2011

@callex tak ako? píš, píš som veľmi zvedavá 🙂

rienok
18. apr 2011

@cecil36 no musí sa @ninockaskv vyjadriť, ja teraz nemam ziadny program na stvrtok podvečer 😉

gabinkaa
18. apr 2011

@luly3 tak budeš oslavovať, darček máš skorej 😉

gabinkaa
18. apr 2011

@rienok ja tiež, lenže keď môj má narodeniny 9. a ja 17. apríla, tak sme to mali tak nejako načasované, nechtiac, boli by to nádherné darčeky pre nás oboch a takto nič, dúfam, že máj lásky čas bude taký aký má byť 😀 a samozrejme aj pre Teba

gabinkaa
18. apr 2011

@cecil36 blahoželám ku krásnej správičke, veľmi si ma potešila, konečne sa pretrhla niť neúspešných a máme novú tehulku 😵 😵 😵 😵

rienok
18. apr 2011

@gabinkaa jasne že bude 😉 ja mám teraz každú chvíľu nejakého lekára alebo cvičenie 😀 tak to už musí vyjsť 😉

martini
18. apr 2011

@gabinkaa gabinka, ale ak budete stimulovať v máji, tak to približne tak vychádza, že na narodeniny darček bude, ale nie dvojčiarkový, ale taký 3 a pol kilový a uvrieskaný 🙂
@callex ako ako? tu stresujeme s tebou 🙂

rienok
18. apr 2011

@martini 3,5 kg je veľa či nie? 😕

rienok
18. apr 2011

@martini bože ako rýchlo tie týždne naskakujú ... teraz som si všimla že 12tt 😵

martini
18. apr 2011

@rienok mne sa zdá tak normálne tri a pol kila...ale je možné, že vychádzam zo zlej úvahy, keď si myslím, že stred medzi porodnou váhou mňa a mojho mm, je priemer 🙂 ja som mala 2,2 kg a moj manžel približne 4,5 kg... tak sa mám na čo tešiť. 🙂 mne sa zdá, že sa to vlečie 🙂 už by som chcela mať po tých všetkých testoch...no nedočkavá.
Nedá sa mi nepodeliť sa:
http://www.baby2see.com/development/week12.html
takto aj naše tancovalo naposledy🙂

rienok
18. apr 2011

@martini no a aby Ťa potom bruško nebolelo keď si mimčo robí diskotéku 😀 😵

martini
18. apr 2011

@rienok že diskoteku...to je dobré 🙂

rienok
18. apr 2011

@martini tak ešte to vyzeralo na nácvik na trampolínu ... tak neviem, môžeš si vybrať či bude tanečník alebo akrobat 😀

rienok
18. apr 2011

@martini teda ak takto tancovalo ako na tomto videjku 😉

martini
18. apr 2011

@rienok toto na videjku sa viac hádže, naše viac používalo ruky ako nohy a tak pekne sa celým telom vlnilo...ale bolo to smiešne...no ak bude tanečník, tak neviem po kom...(to ako sa píše "po kom"...divne to vyzerá), lebo my s mm nie sme veľmi tanečné typy 😝

rienok
18. apr 2011

@martini čo ja viem ako sa to píše ... hlavne že si rozumieme 😀 tak to bude nejaká víla 😵

ninockaskv
18. apr 2011

@rienok stvrtok je ok, ale zase skor ako 17.30 - 45 nebudem v meste

rienok
18. apr 2011

@ninockaskv pre mňa OK, spravím rezervačku v St.Germain ? ... dáme aj vínko 😉
neviem či aj @cecil36 sa pridá a aj @ofinka sa vyhrážala 😉

ninockaskv
18. apr 2011

sprav, lebo minule som tam bola s chlapom okolo 16.00 a normlane bolo skoro plne .. 😀 a ked nam bude treba dva stoly

lulu10
18. apr 2011

@rienok
@ninockaskv babule ten stvrtok ked si bude pripíjat tým vínkom myslite aj na mna, to my budeme v RF vymyslat bojovy plan ako zvýšim pôrodnost na slovensku 😀

rienok
18. apr 2011

@lulu10 😉 si píš

rienok
18. apr 2011

@ninockaskv dobre, len si počkám kto sa pridá, aby som nerezervovala veľa miesta 😀

cecil36
18. apr 2011

Nafotila som dnesnu rannu palicku, nazivo vyzera krajsie 😉
@gabinkaa dakujem a tiez prajem aby ste ma s @rienok rychlo nasledovali 😵 😵 😵
@rienok z mojej strany to vo stvrtok plati 😉 Juj uz sa na vas tesim 😵

lulu10
18. apr 2011

žienky poradte co nas na tej prvej konzultacii caka okrem rozhovoru? aj ma bude lekar pozerat? budeme nieco aj platit? da sa tam platit aj kartou alebo musime mat hotovost české koruny?

lulu10
18. apr 2011

@cecil36 hip hip huráááááá 😉 cakame na srdiecko ( toho som sa ja nikdy nedockala 😢 )

cecil36
18. apr 2011

@lulu10 dakujem 😉 na prvej konzultacii neplatis nic. Myslim, ze na prvom stretku mi robili iba uzv a pozreli si vsetky vysetrenia, ktore som mala na SK spravene.

cecil36
18. apr 2011

@leamax u nas bol problem iba na strane mm.

lulu10
18. apr 2011

@cecil36 diky za odpoved, tu tvoju trombo mutaciu mas od oboch rodicov ci len od jedneho?

ninockaskv
18. apr 2011

@lulu10 ja som tam prvykrat isla s tym, ze zoberu material chlapovi, ten kvoli tomu nepil na nejakej akcii a nakoniec jeho nechceli, ze ked mal spg ok aj ked je 2 roky stary, tak ze netreba a mna kukol, akurat som bola 3, ci 4 DC tak mi kukol sliznicu a zobrali krv na HP 😀

cecil36
18. apr 2011

@lulu10 bohuzial od oboch takze som homo 😀 Ale uvidim co zajtra povie hemetologicka 😉 A tebe pozeram, ze uz sa ta konzultacia blizi 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre