Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bayley
6. jún 2011

Vychod:
kajka39 - PP
rebeka33 - KE
martini - KE
vrabcek24 - MI
mima263 - KE

Zapad:
lenka_21 - NZ
ninockaskv - BA
rienok - BA
leamax - TO
miminkad PE
jada1 BB
pikha - NR
maticap - TN
luly3 - SE
callex - NR
cecil36- BA
mircalla - BA
tinna13 - NR
bayley - MA

naduska - Brno (TT)
gabinkaa
mia_15

miminkad
6. jún 2011

@bayley jej,krasne ciselko,super 😵
ja ti neviem,kde sa zobrali.lepsie by bolo,keby to boli nase babulka ☹

lenka_21
6. jún 2011

@leamax Prestan, mas straasne negativne myslienky ☹ ... nie je to lahke, ale skus na to pozriet aj z inej stranky...v tychto veciach si vynimocna 🙂 😉 🙂 ... pozri na mna 99,999999% zien nema problem so stimulkou a ja musim chytit to posledne % 😀 😀 😀

leamax
6. jún 2011

@lenka_21 moja a cudujes sa mi? to mozem aj ja tebe povedat, ze si v tomto vynimocna? uspokojilo by ta to v tom najhorsom stadiu? ja viem, ze mi chces len dobre. ale nemozem si pomoct, proste sa teraz takto citim

bayley
6. jún 2011

ešte si dopíšem info aj tu..

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6. pozitívny HCG test
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6., odber krvy 6.6.
bayley 3xIUI, 1. IVF soft RF - bez ET, 2. IVF pozitívny HCG test
jada1, ET 21.5 2xHB, 31.5 pozitívny HCG test
mia_15 ET 31.5., hcg test 16.6.

TEHULKY:
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2xsoft 2Xtehu z toho toto zatiaľ drží
pikha - 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné

MAMIČKY:
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
leamax - 1 (2?)x MA, 2x IUI, 2x IVF RF,
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt

bayley
6. jún 2011

@ninockaskv držím palce embryjkám 😵 😵 😵

lenka_21
6. jún 2011

@leamax No ja to beriem tak ... pred 3 rokmi mi bolo jasne povedane, ze k vlastnemu dietatku sa mozeme dopracovat iba adopciou ... ziadne dalsie IVF (a ani kalsicke tehu) nehrozi a mam na to zabudnut ... nic sa nedalo robit a musela som to spracovat a poviem ti, ze toto bola supa, lebo vela moznosti mi neostalo ... a k tomu vsetky tie problemy, nemocnice ...atd. Nie je to lahke, ale vo vsetkom som sa snazila najst nieco pozitvne, aj ked iba stipku, lebo by som to nezvladla ☹ ☹ ☹ Neboj, bude dobre ... 🙂 😉 🙂 😉

lenka_21
6. jún 2011

@leamax a ano vela krat som si hovorila, no co uz ty si ina a vynimocna 🙂 😉 🙂

lulu10
6. jún 2011

@lenka_21 ahoj s tymi urea ta moc nepotesim, my sa s tym trapime uz rok, brali sme uz troje antibiotika a stale je to pozitivne 😠 lekari v CAR tvrdia ze to liecit netreba lebo to ma vraj 60-80% populacie...

lulu10
6. jún 2011

PREDSTIMULANTKY:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu

STIMULANTKY:
ninockaskv

ČAKATEĽKY:
gabinkaa ET 20.5., hcg test 4.6. pozitívny HCG test
miminkad ET 23.5,hcg test 6.6., odber krvy 6.6.
bayley 3xIUI, 1. IVF soft RF - bez ET, 2. IVF pozitívny HCG test
jada1, ET 21.5 2xHB, 31.5 pozitívny HCG test
mia_15 ET 31.5., hcg test 16.6.

TEHULKY:
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2xsoft 2Xtehu z toho toto zatiaľ drží
pikha - 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne. caka dievcatko
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká dievčatko (dnešná info).
maticap
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné

MAMIČKY:
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1MA, caka na adopciu
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
leamax - 1 (2?)x MA, 2x IUI, 2x IVF RF,
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt
lulu10-3x MA-prirodzene tehu

leamax
6. jún 2011

@lenka_21 ty si ocividne silnejsia ako ja. snazim sa aj ja najst v tom vsetko aspon nieco pozitivne, uz ma aj napadlo, ze po tomto bude mozno vycsia sanca na babo - ako to niekto napisal, ze je to ako pohmojene. no viem, ze ak budem musiet ist pod noz, tak to zas tak skoro nebude. potom ma zas napadne, ze sa vypytam do lucok, do kupelov...vsetko mozne mi beha po rozume ako vlaky cez stanicu...

lulu10
6. jún 2011

@miminkad fakt ordinuje aj v TO?a kde najdem toho vasho mina? ked budete mat nabuduce rande s leamax v to tak sa tiez hlasim 😉

miminkad
6. jún 2011

@lulu10 mino je na mravenisku,kusok od tej cvicitelky cakateliek.jasne,ze ta berieme,mozes aj doobeda?

lenka_21
6. jún 2011

@lulu10 No som zvedava, co mi zajtra povedia Dr.... uz som o tom citala a tak viem, ze je to pliaga ☹ ☹ ☹

bayley
6. jún 2011

sorry, ešte raz, dopísala som sa do aktuálnejšej....

Vychod:
kajka39 - PP
rebeka33 - KE
martini - KE
vrabcek24 - MI
mima263 - KE

Zapad:
lenka_21 - NZ
ninockaskv - BA
rienok - BA
leamax - TO
miminkad PE
jada1 BB
pikha - NR
maticap - TN
luly3 - SE
callex - NR
cecil36- BA
mircalla - BA
tinna13 - NR
naduska - Brno (TT)
gabinkaa - Se
bayley - MA

mia_15

bayley
6. jún 2011

@callex ďakujem 🙂 ty si na ktorý deň mala tých 2051?
@lenka_21 ďakujem
@jada1 stále neviem, kedy pôjdem na sono. Teraz chceme ísť na 12 dní na dovolenku, ísť na sono teraz asi nemá vôbec žiaden zmysel.... bude niečomu vadiť, keď pôjdem až po dovolenke? Potrebovala by som aj recept na utrogestan, ale moja gyndr má asi dovolenku, alebo niečo.... - dnes mi tam nikto nedvíhal telefón, tak som tam ani nešla. HCG mi robili v čechách, keďže sme tam dnes cestovali - trvalo to asi pol hodinku a stálo to 210 Kč 😉 Tak neviem, čo teraz... napíšem Koudelkovi, uvidíme....

kajka39
6. jún 2011

@lenka21- mojziska sa ma zacat cvicit az po mobilizacii celeho tela, nikdy nie predtym. Cvici sa pred planovanym tehotenstvom pocas celeho tehotenstva, az do porodu. Samozrejme pod dohladom, cviky sa postupne odburavaju podla stadia tt. Vraj porod je u tych zien ,,prechadzka v ruzovej zahrade,, to znamena bezproblemovy!! Treba najst naozaj dobreho fyzioterapeuta a mat velmi pevnu volu, lebo si to cvicenbie vyzaduje pravidelnost / cvici sa kazdy den/ 😉 😉

kajka39
6. jún 2011

@bayley - krasne vysoke hcg, pripajam sa ku gratulacii 😵 😵 😵

gabinkaa
6. jún 2011

@luly3 viem, že je tam po obede, ale mám tam prac. cestu, tak to chcem vybaviť všetko naraz, však uvidím čo povie

gabinkaa
6. jún 2011

@bayley blahoželám, krásne čísielko HCG 😵 😵 😵

rebeka33
6. jún 2011

@bayley tak toto sú dvojky . Gratulujem 😵 😵 😵 😵

rienok
6. jún 2011

jaj ste toho popísali, čo ja viem či mi voľačo neušlo 😝
@bayley no paráda tak toto vyzerá na dvojky 😵 😵
@jada1 aj ty máš krásne čísličko, tak nech sa vám darí 😵 😵 😵
@kajka39 teraz som písala do Brna tak uvidíme ... možno stihnem mobilizáciu ešte v tomto cykle 😉
@leamax je mi to tak ľúto, že sa to furt naťahuje .... ale je to naozaj na porazenie 😝 verím, že to všetko nakoniec dobre dopadne a aj keď to teraz nevyzerá tak ver, že aj Tebe vyjde slniečko 😵
@cecil36 ach jaj, čo to má byť, snáď ste v poriadku a Ty sa opatruj nech je drobcovi dobre... aj zistili z čoho si krvácala?
@callex neboj ešte príde plakacie obdobie a to si budeš pripadať ešte viac trafená 😀 no čo iné Ti neostáva ako toto obdobie prečkať 😉
@rebeka33 no malinká si len zvyká, neboj keď si zvykne bude aj Tebe aj jej lepšie 😉

leamax
6. jún 2011

@rienok dakujem. dnes mam riadne zamracene ☹ ja neviem, ja uz rozmyslam, co vsetko budem potrebovat zbalit do nemocky...uz mi hrabe riadne 😠
aku ste mali cestu vcera? nas tam stihla ta riadna burka, tak sme ju preckali a isli domov asi az o 18.00 😀

bayley
6. jún 2011

@jada takisto gratulujem ku krásnemu hcg 🙂
@kajka39 @gabinkaa @rebeka33 @rienok ďakujem 😉

rienok
6. jún 2011

@leamax no my sme mali dobrú cestu, boli sme v BA za takých 45 minút ...aj keď chvíľku to vyzeralo že netrafím na diaľnicu 😀
@ninockaskv zajtra máte ET? Držím palčeky nech to je naozaj 9 mesiacov all inclusive s drobcom v postieľke na jeho konci 😵
@pikha fúúú to by som sa zľakla a aj môj mm by to takto riešil. Dávaj na vás pozor 🙂 prajem nech už ťa nič neprekvapí 😉

leamax
6. jún 2011

@rienok ty si ina trhacka asfaltu 😀 v PN netrafit na dialnicu? to sa aj da? 😀 😀 😀

leamax
6. jún 2011

dievcata, chcem sa vas opytat, ktore ste mali mmt - ako dlho ste boli v nemocke, ked vas operovali?

kajka39
6. jún 2011

@rienok- tak drzim palce, aby ti to cim skor vyslo. Inac po celkovej mobilizacii je fajn urobit dalsiu ciastocnu mob. a minimalne 3mesiace poctio cvicit na posilnenie a spevnenie panvoveho dna. Ja som potom absolvovala Jandov svalovy test, /ktorym som na 1krat nepresla / az tak som dostala od fyzioterapeutky povolenie ist do dalsej stimulky, alebo domaceho snazenia.

rienok
6. jún 2011

@kajka39 ďakujem, keďže mám tak či tak v pláne dlhšie pauzovať tak si myslím, že to dáme pekne do poriadku. Ozaj čo to je ten Jandov test? Ako sa cítiš, už je to lepšie?

leamax
6. jún 2011

@kajka39
@rienok ta mobilizacia je co? som pocula, ze pri vysetrovani mojzisky sa naprava kostrc cez konecnik...auuuuu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre