Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
7. jún 2011

@callex veru,je to riadny zazrak.a hned ma aj lepsiu naladu.je uplne rozziarena,super,moc jej to prajem 😵

rebeka33
7. jún 2011

@gabinkaa zajtra čakáme pekné číselko z hcg. Ak si dobre pamätám zajtra máš výsledky,čí blbnem, 😉
Ja sa vytešujem z leamax. ešte ma to drží ako malé dieťa.
Dobrú noc

bayley
7. jún 2011

@leamax neuveriteľné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 verím, že to bude mať ten správny happy end 🙂
@cavik gratulujem k 2 srdiečkam 🙂
@lenka_21 o dovolenke som sa s Koudelkom bavila už pri ET - povedal, že určite môžeme ísť, lebo keby sa teraz niečo stalo, aj tak mi nikto nepomôže.... ale musím sa priznať, že začínam váhať, či ísť, alebo neísť....
@ninockaskv hcg mi nerobili v Brne, ale v jednej náhodnej nemocnici, ktorú sme mali po ceste 😉

bayley
7. jún 2011

@lenka_21 ja by som to určite najskôr preliečila 😖
@gabinkaa @luly3 správne som pochopila, že tu vychvaľujete MUDr. Havlíka z MJ? Podľa mňa ako odborník nestojí za nič. Ja som tam prišla po pol roku snaženia, že aby sme urobili nejaké základné vyšetrenia (hormonálny profil, fulikumetria, SPG......) a on mi debil povedal, že som zdravá, máme sa snažiť a ak do pol roka neotehotniem, mám prísť a vypíše mi papiere do CAR 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Doma som si poplakala, ponadávala a hneď išla k niekomu, kto nepredpisuje len antikoncepciu.... Ja som nemala ani 30 rokov a nemal snahu niečo vyšetriť sám... Vám robil nejaké základné vyšetrenia?

jada1
8. jún 2011

@gabinkaa dnes dúfam nadiktuješ pekný výsledok HCG 😉 , aj keď už nebude relevantný, lebo v túto dobu ho máš aspoň 3x vyššie 😀

luly3
8. jún 2011

krásne ránko žienky 😉
@bayley ja som sním nikdy takéto veci neriešila ja som sa sama zobrala do Blavy GF
ja som sním nikdy problém nemala 🙂 a teraz má ku mne špeciálny prístup a to sa mi páči 😉
ale samozrejme každý má iný názor 🙂
a odkial si kedže si aj ty knemu chodila???????
gabinka hned daj vedieť 😉
leamax tebe a tvojmu drobcovi tiež prajeme krásne ránko a nech sa už ukáže 😀 😀 😀

gabinkaa
8. jún 2011

@rebeka33
@jada1 dnes budem volať do labáku ako to dopadlo, to bol vtedy 14. deň, neviem či to ešte zopakujem pri takejto rýchlosti

gabinkaa
8. jún 2011

@bayley vieš, ja som chodila k Dr. v Se a tá mi povedala, že ma nemôže 2 krát za rok vyšetriť, lebo jej to nepreplatí poisťovňa a keď som prišla za ňou, že sa nedarí, tak mi povedala, že sa máme pol roka snažiť a keď nič, tak potom prísť, po týchto slovách som odišla a hľadala iného lekára, toto mi doporučila kolegyňa, oni tam chodia celá rodina, tak mi to vybavila a ja som išla, lebo v Se je 2,5 lekára gyn, z toho tá jedna rašpľa a on ma hneď poslal do GF, každá máme asi iné skúsenosti, ale ak porovnávam tých 2 obvodných lekárov čo som navštívila, tak jednoznačne vychádza tento lepšie

miminkad
8. jún 2011

dobre rano babule,
po rane sa zas na mna vyskierala /.ale som si dala zavazok,ze teraz uz budu // 🤐

callex
8. jún 2011

@miminkad mrcha stale nikde?kolky si den cyklu?
@ninockaskv noze sa pochval kolkobunkacikov vkladali?

miminkad
8. jún 2011

@callex stale beriem utros,tak asi preto.dnes som asi 33den

callex
8. jún 2011

@miminkad uvidime co povie krvicka

bayley
8. jún 2011

@luly3 ok, keď si mala chuť ísť hneď do GF, tak potom chápem. Ja som rozhodne nechcela ísť na umelé oplodnenie a vedela som, že v žiadnom CAR sa nebudú zaoberať systémom clostilbegyt-folikumetria-pregnyl-domáce snaženie - toto má robiť obvodný gynekológ, keď je aspoň trošku snaživý. U mňa síce táto základná, ale aspoň zčasti prirodzená metóda snahy o tehu nevyšla, ale to on nemohol dopredu vedieť - keď som podľa neho zdravá. Ty nemáš vajíčkovody, alebo prečo si chcela ísť hneď do GF? Ešte by ma zaujímalo, čo považuješ za ten "špeciálny" prístup.
Inak musím povedať, že vždy bol milý, ale pre mňa je dôležitá lekárova odbornosť 😉

@gabinkaa chápem, že je to lepšie ako predtým, ale mňa by to neuspokojilo, asi som náročná 😀 teším sa na tvoje výsledky hcg 😵

cecil36
8. jún 2011

Ahojte, gratulujem novym tehulkam 🙂
@miminkad jeeeeeeeeeeeeeeej super leamax je tehu, ja som to vedela, ja som mu verila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 A betar to je riadny ako ten moj 😀 😀 😀
@bayley tiez som menila gyndosa lebo jeho jediny recept na otehu bol utrogestan- podotym mal urobeny HP, ktory bol ukazkovy. SPG nechcel riesit, ze na to je cas. Tak som zmenila lekara a vsetko zacala riesit na vlastnu päst 😀 😀

miminkad
8. jún 2011

@callex nejak jej velku sancu nedavam
a co ty,este stale ti byva zle?
@cecil36 veru,ma riadneho betara.neskor jej zavolam,ako sa dnes maju 😉

cecil36
8. jún 2011

@miminkad tak ju od nas pozdravuj a ze drzime vsetky palce co mame 🙂

callex
8. jún 2011

@miminkad Vvies ako sa hovori..nadej zomiera posledna.pozri ja som mala // a krv nikde nic..takze mozno budes opacny pripad.a ako chutila torta? hej byva mi zle.

rienok
8. jún 2011

ahojte dievčatá, nič nestíham, takže ak niečo potrebujete npíšte IP alebo SMS -ku ja sa k súkromným veciam dostávam okolo 10 večer 🙂
blahoželám všetkým tehuľkám a hlavne @leamax nech sa pekne stará o drobčeka .... tststs čo som hovorila, že po stretnutí so mnou každá tehotná 😀

miminkad
8. jún 2011

@cecil36 jasne,odovzdam 😉
@callex no uz sme sa s doktorom smiali,ze co to ma za pripady,ja a leamax,jedna s ciarkami a vraj neni tehotna a jedna bez ciarok a nakoniec bude 😀 torta bola dobra,mm chutila,vraj prava domaca.uz aj ja by som tak chcela vracat 😅

callex
8. jún 2011

@rienok zlatusik moj len musime najst niekoho po kom zostanes ty tehotna.
@miminkad nevraciam..len mi je zle..a po obede si pospinkam,sem tam pichne v krizoch , v bruchu,dalej to je zapcha,nafukovanie a tazoba na zaludku nasledne grganie..som horsia ako chlap v tomto smere. 😀 chuda moje dieta ked ma pocuvat vsetky tie zvuky.

miminkad
8. jún 2011

@callex vsetko toto beriem 😀 male ma aspon symfoniu 😉

cecil36
8. jún 2011

@rienok tak dajme kafe my dve a mozno tentoraz prinesiem stastie ja tebe 😉 . Lebo aj ja so ostala po stretku s tebou tehu 😀
@callex ja spim este viac ako doteraz, ale to je asi tym utrosom, ked ho musim jest 😉 A to grganie mi ani nehovor, ja grgam ako drevorubac po riadnom obede 😀

lenka_21
8. jún 2011

Caute baby, tak posielam nove info od @leamax. Ma sa celkom dobre, dnes rano je vraj brali vela krvi, ale nevie koli comu. Stale trosku spini a tak berie Duphaston a injekcie proti bolesti a spineniu. Musi lezat a tak ma problem s telefonovanim a vraj uz aj s pisanim smsiek, lebo jej spolupacientkam to vadi ☹ Teraz ju zu nevysetruju, vraj za par dni jej urobia UTZ ale nevie este kedy. Vsetky Vas dava pozdravovat a vraj jej mm je neskutocne stastny a celu noc od radosti ani nespal 🙂 😉 🙂 😉

@rienok Urcite ja prinasam take stastie a tak sa mozes stretnut aj so mnou 😉

@bayley No je to na tebe...tehu nie je choroba, ale v nasom pripade musime byt opatrne a tie prve 3 mesiace su najrizikovesjie a tak by som to este zvazila ... jasne stat sa moze cokolvek, ale tu ti vedia pomoct rychlejsie ako niekde v zahranici zhanat nemocku atd.... No tot moj nazor, ale nechcem ta odhovarat, alebo strasit ....

@miminkad No ja stale cakam na tu tvoju krvicku ... sliznicu si mala vysoku, mrska nikde a tak verim, ze ty budes dalsi zazrak 🙂 😉 🙂

@cecil36 Som rada, ze si v pohodicke a dufam, ze to krvacanie a spinenie prejde uplne ....

@rebeka33 Ono je to zvlastne, lebo Leamax mrsku mala a celkom intenzivnu a dokonca jej velmi klesla sliznica a tak nikto nedufal, len to hcg rastlo pomalicky...

@mima263 Je mi tu luto, ze mas takyto problem ... ake mas vysetrenia za sebou?

@zlatanka30 Je na tebe ako sa citis a ci chces skusat dalej... ja som to povodne zabalila, vrhla sa na adopciu a zrazu som otehotnela prirodzene po tolkych rokoch 😉 Sice som mala MA, ale bol to dobry signal. Teraz chodime tiez do Iscare MT, dala som si urobit vsetky vysetrenia a potom hor sa do stimulky. Ak to nebude uspesne tam, tak mam v plane sa vratit do RP (v mojom pripade to bude 3 CAR), ale to ma az tak netrapi 🙂

cecil36
8. jún 2011

@lenka_21 dakujem, uz aspon vieme z coho to pravdepodobne bolo- praskla krcova zila 😒 Som ani netusila, ze krcove zily mozu byt aj tam....

callex
8. jún 2011

@cecil36 no len drevorubac si grgne po obede..a ja stale..aj ked nejem. 😀 ale tak tesim sa ze nie som v tom sama.
@lenka_21 vadi im smskovanie?to uz co je za robotu?oni nemaju rodinu,nikomu nechybaju?to co za rakety ma chudato okolo seba.asi je brali krvicku na hcg.

miminkad
8. jún 2011

@lenka_21 pochybujem,ze by sa stali dva zazraky....vysledky budu az v piatok

vrabcek24
8. jún 2011

@miminkad aj leamax pochybovala 😀

miminkad
8. jún 2011

@vrabcek24 my sme obe take skepticke a neveriace 🤐

luly3
8. jún 2011

@gabinkaa tak ako ???????? nenapínaj nás 😠 😀

miminkad
8. jún 2011

kde ste dnes vsetci?halooo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre