Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

fantinka
25. aug 2013

@mimika1973 ze nejdu dopredu za vajickom, ale do boku..

lubicaligocka
25. aug 2013

nomxxx 28.8.
Izzie27 28.8.
marverka 28.8.

Baby vy to mate ako pekne pokope 🙂

nelly3
26. aug 2013

@sarasota
ides do brna na utz? ja idem k svojmu gyn. nechce sa mi ist tak daleko 🙂

melisska
26. aug 2013

Dobre ranko 😵
@nelly3 len aby ti dobre odmeral 😉

gaga83
26. aug 2013

@saradota tak to sa asi neuvidime ☹☹

speranza1
26. aug 2013

Krasne ranko dievcata , po dlhsej dobe sa znova ozyvam..tak ako ste sa mi tu mali??? vidim, ze pribudli nove tehulky... 😵 😵 😵 😵 tesim sa s nimi..... 😉 🙂 a nam snazilkam prajem, nech sa nam naplnia nase sny 😵 😵 😵

nelly3
26. aug 2013

@melisska
snad ano, aj minule mi dobre odmeral 😉 musim sa este k nemu nahlasit, potom napisem vysledky koudelkovi, tento tyzden by tam mal byt, ze uz je po dovolene 🙂
@speranza1 ahojjjj a ty ako moja?

melisska
26. aug 2013

@nelly3 tak to je super
@speranza1 ahoj moja 🙂

mimika1973
26. aug 2013

Ahojte koceny, tak ja uz opat doma! Dovolenka tak strasne rychlo usla, aj to cele IVF s nou!
Vcera vecerom len tak so srandy reku som robila test s 10ui predcasny a bola tam ciarka! 😨
No len teraz rano uz krvacam na mrchu a znovu som robila test ale tentoraz ten ich z RF uz, lenze tak som dako blbo nacurala nan, ze kde sa cita vysledok, je to take navlhcene a zarosene, ale asi nic z toho, ved mrcha je tu, tak co si lamat hlavu! 😒
Marcelino este neodpisal, urcite ma toho dnes vela, chudak, a ja im takto kazim statistiku, ach jaj veru! 🙄

mimika1973
26. aug 2013

Lienka, myslim na teba dnes! 🙂

mimika1973
26. aug 2013

@fantinka no taketo som este nepocula veru, ze do boku? to akoze sa vyhybaju vajku, plavaju len naokolo a do vajka sa nechcu zavrtat? to ako vlastne oni zistili? ako to pozorovali? 😨

ria191
26. aug 2013

@speranza1 čau lásko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
26. aug 2013

hcg 700 😵 😵 😵 😵 😵

nelly3
26. aug 2013

@lienka_1 dufam, ze nam koudelku nejako neznicis dneska, ale je po dovce, takze snad je plny elanu 😉

nelly3
26. aug 2013

@dafy
uzasne 😵

nelly3
26. aug 2013

@mimika1973
skus este zajtra urobit testik a 10 citlivost.

mimika1973
26. aug 2013

@dafy super dafy! 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵
Aspon tebe to vyslo, muselo, pri takych krasnych embryjkach!!!!
Ja uz ak pojdem, na buduce, dam pichat po dve ampulky, nie jednu, lebo potom ani ziadne rezervy nemame, pffff...
cakam stale na marcelkov mail, ze co a ako....a sla by som do toho asi o mesiac, hned, teraz mam mrchu, a som uz prec z SK, tak musim cakat trosku! 😉

Ozaj, a citis aj dake priznaky teda? ked si vravela, ze si sa necitila na tehulku pocas cakania na vysledok?
podbrusko, prsia, vajecniky, ospalost, a tak pod????
Drzkaj sa, hcg ti pekne rastie, dnes si kolky den po KET? 😵

melisska
26. aug 2013

@mimika1973 nevzdávaj to krvácať na začiatku môžeš

mimika1973
26. aug 2013

@nelly3 no mam mrchu uz, tak je to negativne urcite. Tie testiky na 10ui su dake cudne potom, tie vzdy len ciarky ukazuju, aj ked to nie je pravdive, ja neviem, myli to dost, lebo vcera tu bola nadej a dnes mrcha dorazila a ten ich test tiez neukazuje druhu ciarku veru... 😖

melisska
26. aug 2013

@dafy 😵 😵 😵

dafy
26. aug 2013

@mimika1973 dnes som 17den po KET.......ziadne príznaky ,prsia vobec 😝 ,akurát chrbát som citila dost ale az od toho 7dna....podbrusko som začala cítiť ked sa blízila mrcha a cítim dodnes hlavne ráno a vecer 🙂

zibi
26. aug 2013

BABY AKO SA dostaneme do brna do reprofitu? da sa tam dobre trafit ?? som pozerala na mape ze to je nejaky zdravotny dom ci co ? 😉

natali225
26. aug 2013

@dafy supeeer 😉

zibi
26. aug 2013

@yanka1 ides na osmu toho 28? ja som objednana na 10 tu

gaga83
26. aug 2013

@dafy pekne ti rastie hcg. Drzkaj sa;);)

zibi
26. aug 2013

baby tak orgalutran som nezohnala momentalne to nemaju tak uz na to kaslem a nebudem sa stresovat ..dnes vecer pregnyl a nechavam to uz tak

baby co mate pred OPU drzim palce
@gaga83
@saradota

a @yanka1 my sa mozno uvidime na OPU 😉

ako sa inak mate baby? kolko vajok mate? @gaga83 ako si na tom?

mimika1973
26. aug 2013

@zibi vies kde je BVV vystavisko? tak ulica Hlinky kde je RF, taka ruzovkasta budova je to, je vlastne hore, nad tym BVV, a premava tam elektricka c.1 aj, co je vlastne oproti RF hned ta elektrickova trat, cez cestu... Najlepsie je sa drzat smerom na BVV, aby si sa nemusela motat cez centrum Brna zbytocne. A odkial ste?

mimika1973
26. aug 2013

@zibi zibi, a cetrotide si nezohnala tiez? to je ako orgalutran!

mimika1973
26. aug 2013

@melisska ahoj, no ale tentokrat je to uz mrcha! 😢
Musim, ak budem mat chut, ist do dalsieho kola...

viaven
26. aug 2013

@zibi ahoj, my sme sa tam dostali hravo navigaciou 😀 ale podla toho co maju napisane na strasnke sa da pekne trafit hlavne na tu ulicu a potom sme pozerali ten oranzovy dom co je ked si na ich stranke das ten vizualny nahlad alebo co to je... tae oranzove... ;-D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre