Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
6. sep 2013

@miscok ak nemas recept naois do rf a oni ti poslu mailom a vytlacis.a v lekarni vyberies.tak ako radi yanka niekde pri CAR.

yanka1
6. sep 2013

@miscok alebo ich zacni doradu obvolavat ... budes to mat rychlejsie a nenabehas sa ... neviem lepsie poradit 😒

zibi
6. sep 2013

@yanka1 hej hlava je dobre znamenie? vela bab mi pise ale preco? co to ma s tym spolocne ..idem sa zblaznit ...ani tlak nemam vysoky ci nizsky ale boli hrozne 😝

zibi
6. sep 2013

@miscok ty brdo to mas dost velke vajka... ked kazdy den narastu o 2mm tak opu je uz blizsko len ta sliznica...nepredpisal ti estrofem? ja som tiez zacala brat lebo clostyl zmensuje sliznicu a narastla mi do opu na 8mm 😉

falin
6. sep 2013

@miscok - to mas velmi pekne, super 🙂
@gaga83 - super, krasne su. Aj v sobotu sa vola o takom istom case 😉

tinkatinulka
6. sep 2013

@zibi
@miscok na sliznicu treba pit alchemilku 2x denne do opu a 2dcl vinka cerveneho 🙂

zibi
6. sep 2013

@tinkatinulka pila som aj alchemilku aj vinko som si sem tam daala ale mne narastla len na 8mm aj napriek tomu ze som brala estrofem

gaga83
6. sep 2013

@falin dakujem ;);)

falin
6. sep 2013

@miscok - ked som chodila v ba do car tak mi dr. odporucala lekaren v auparku a lekaren v podchode na namesti kde je primacialny palac , skus ich obvolat ze kde maju. Ak nezozenies pridi do TT, jeden ti dam a ked zozenies, mi vratis 😉

gaga83
6. sep 2013

@miscok super spravicka;);) a ako si sa bala ze nic nebude

falin
6. sep 2013

@tinkatinulka - mne veru alchemilka nepomohla, vinko som nepila, tak potom estrofem to dohnal

tinkatinulka
6. sep 2013

@zibi mne zabera ale len vtedy ked neni kombinovana s clostilom ak mam clostil tak toje desne nizko 🙂 ale estr.to rieši a na vklad stačí 8mm

tinkatinulka
6. sep 2013

@falin este zhanas lieky?

zibi
6. sep 2013

@tinkatinulka aj ja som mala 8 mm 😉 ale estrofem beirem dalej

tinkatinulka
6. sep 2013

@zibi a budes až do 12tt 😝

miscok
6. sep 2013

@tinkatinulka Recept mam-bez datumu.Uf,som volala snad do 6 lekarni,nakoniec maju na Kozej-uz pon letime 🙂

tinkatinulka
6. sep 2013

@miscok tak super tak sup po ne 🙂 to bude inak krasna uroda.

yanka1
6. sep 2013

@zibi neviem ti presne povedat preco je hlava dobre znamenie, ale vela mojich kamaratok malo na zaciatku tehotenstva bolesti hlavy, dokonca az migrenove ... a aj tu kocky tehulky niektore ... tak drzim palce, ze ked uz trpis, tak nech uz to stoji za to 😉

miscok
6. sep 2013

@zibi Nepredpisal nic ☹ Tak dufam,ze to ta sliznica nejak dobehne aspon do 8mm.Clostil som brala 5 dni,snad uz nebude mat na nu teraz taky dosah 😖

miscok
6. sep 2013

@gaga83 Tak vies,nase 1.IVF..vsetko je nove,tak trocha stresujem 😉 Este nemame zdaleka vyhrane,ake aj maly uspech velmi tesi 🙂

yanka1
6. sep 2013

kocky, uz som to tu sice citala, ale pre istotu sa potrebujem utvrdit ... zajtra doobeda mam vklad ... mam si dat rano utrogestan ako obycajne ? prederie sa tam doktor s tymi embrijkami 😀 😀 😀
lebo mam pocit ze mam toho plno a vsade 😎 😀 sorry, nechcem byt negustiozna 😉

yanka1
6. sep 2013

@miscok kup si nejake dobre cervene vinko a popijaj aspon to ... do vkladu to sliznica dobehne, neboj : )

tinkatinulka
6. sep 2013

@yanka1 neboj jsa prederie sa oni si ta tam pekne vycistia a pripravia roztiahnu a zase daju dokopy 🙂 rano musis.musis si udržiadat hladinu progesteronu v norme 4-0-4 😀

yanka1
6. sep 2013

@tinkatinulka 😀 😀 😀 ok, spolahnem sa na to, ze aj ostatne kocky to mali takto 🙂

nevie niekto, kto ma zajtra sluzbu a bude robit vklady atd. ?

isabellaa
6. sep 2013

@yanka1 ja som si rano dala duphaston a vecer vkladala utros 😉

falin
6. sep 2013

@tinkatinulka - nie dakujem, dnes alebo v pondelok by mi mali prist. Tak dufam ze budu v poriadku

@yanka1 - janka pozname te ked utros vyteka aj usami 😕 , ale ano, aj pred vkladom si das normalnu davku. Drzim zajtra palce

miscok
6. sep 2013

@falin Dakujem za ochotu,si velmi mila 🙂 Uz ho ale mam,sa s nami vezie a konecne netreba zarabat injekciu 😎

nelly3
6. sep 2013

baby a sme doma, nemam moc dobre spravy, mama az jedno 😔 hmm, neviem co nato povedat, mala som vyssie davky menopuru a nic moc, este som aj zakrvacala, na lavej strane co mam cystu tak tam nic na pravej jedno jedine, pan boh zaplat, ze bolo zrele. cakat co zajtra, pravdepodobne vklad v pondelok. hmmm som z toho smutna, ale aspon jedno 😝 nevadi, nevzdam sa ja, bola som sama na izbe s manzelikom, opu robil koudelka, neviem preco som takto reagovala na stimulku, minule 5 som mala, na sk az 19, nemavam problem s nimi 😕 len dufam a modlit sa, aby sa toto krasne oplodnilo, aj tak chcem len jedno bejby. dostala som aj infuzku, vemi rychlo prebehlo opu, uz na sale som vedela o sebe, nie ako minule, ze som nevedela ani ako som sa do postele dostala 😀 este som bola skor na izbe ako manzelik co bol odovzdat spermose 🙂

melisska
6. sep 2013

@nelly3 moja to je to prave🙂

tinkatinulka
6. sep 2013

@nelly3 to bude bojovniik riadny 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre