Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
19. sep 2013

@manita tak to sme na tom rovnako ☹ no co uz som si povedala,ze teraz uz sa mi neoplati chudnut naco ved 9mesiacov budem priberat a az potom sa do toho pustim 🙂 mm sa smial,ze "Neries to "hlavne nech sa zadariii 🙂

miscok
19. sep 2013

@manita yanka1 So mnou Pregnyl cestoval cez den na druhy koniec Slovenska v takej tej chladiacej taske a vecer bol somno dokonua na svadbe,kedze som ho musela pichat presne o 24:00 😀 Bol to taky cestovatel 😝

bergalm
19. sep 2013

@jjajka ano v Sobotu je moj DEN clostil1-1-1 a merional 150j.a 1krat orgalutran a za chvilu pregnyl koktail naordinoval Marcelko fesacik

bergalm
19. sep 2013

@manita veru Becka su o tomto priberies ani nevies ako 😖

gaga83
19. sep 2013

@jjajka dakujem ;););)

bubo780
19. sep 2013

@tinkatinulka neplatili sme nic.. ak budes mat papier od svojho gyn, je to zdarma.. opytas si papier pre m na spg a ak chcete aj testy na protilatky proti spermiam, tak si pytaj papier aj pre seba..

miscok
19. sep 2013

@jjajka Oficialne mam testovat vo stvrtok.Uvidim ci vydrzim 😝

jjajka
19. sep 2013

@miscok uvidis ci vy&drzis, ja sa poznam ja budem testovat od 8 dna po vklade 😎 Ja nikdy nevydrzim, kazdy mesiac testuje uz 26 DC. Z takych ako som ja ziju vyrobcovia testov 😝

miscok
19. sep 2013

@jjajka Ja sa velmi bojim pripadneho sklamania 😖

yanka1
19. sep 2013

@jjajka a este aj zo mna : )) prvy krat som tiez testovala na 8 den : )

melisska
20. sep 2013

Papapapapapapapapapapapaaaaaaa 😉 😵

ria191
20. sep 2013

@lienka_1 nebude to také ľahké drahá ... 😀 😀 😀 😀 😀 , že čoskoro 😕 😕 😕

ria191
20. sep 2013

@melisska aj ja som si zanôtila, ale o hodku neskôr 😀

falin
20. sep 2013

@bergalm - ohladom embryjok volas kazdy den okrem 4. dna po opu (vtedy nekontroluju vyvoj). Vola sa aj cez vikend. Vzdy medzi 13-14hod, dr. ti da po OPU papier kde je pekne zobrazeny vyvoj embryji a je tam aj uvedene t.č. na ktore treba volat 😉

@ikuska - ano, cetrotide ma byt v chladnicke

falin
20. sep 2013

@bergalm - na sobotu drzim palce. Inac aj ja chodim Marcelkovi 😉

falin
20. sep 2013

@jjajka - nemas z toho testovania stresy? Ja radsej testujem neskor (cca 10-ty den) , aj tak stresy su ked idem ocikat papierik 😖 Iba ked som citila ze to vyslo, tak som testovala tusim 9-ty den 😉

falin
20. sep 2013

@ria191 - cau rius, ako v praci? uz je to trochu lepsie?

ria191
20. sep 2013

@manita vila Tugendhat je niečo neuveriteľné, že??? 😀 😀 😀 aj ja sa tam chystám, ale je tam neskutočný nátresk a treba dlhooooooo dopredu sa tam objednať.

ria191
20. sep 2013

@falin noooooo veď vidíš, že som tu varená pečená som tu teraz sama 😀 😀 😀 . Ja mám hlavu v smútku z toho fraxíka teda u mňa clexanu zase budem zo seba robiť debila takže u obvodného by som mala pochodiť? Myslela som si, že sa teraz na to vybodnem a pôjdem s anopyrinom, ale nakoniec ma sperča nakopla a budem zháňať injekcie 😔 😕 😔 😕 .

gaga83
20. sep 2013

@miscok
@yanka1
@falin
@jjajka
@nelly3
@sarasota baby tak som dala dnes test 11 deň a je biely ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Má ešte význam zajtra dať ten z rf? Ak aj ten výde že nič môžem vysadiť tabletky však?

miscok
20. sep 2013

@gaga83 Ma to vyznam.Nikdy nevies.Joooj nech je tam // velmi velmi ti to prajem.

falin
20. sep 2013

@ria191 - no ved, zazrela som ta tu teraz castejsie. Takze si uzivas sama v praci, no super 🙂
Ak mas dobreho obvodaka, tak by ti to mohol dat. On ich predpisovat moze, ale asi maju nejake kvoty od poistovne a vravel mi ze si tym znizuje svoju kvotu a ze v tomto pripade by mi to mal predpisat gynekolog, ktory sa vyhovaral ze nemoze, ale obvod mi povedal ze je to blbost, ze moze aj gyndos. Tak si vyber. Vsetko je o prachoch 😝
Mne Marcel povedal ze pojdeme s anopyrinom a az po potvrdeni tehu by som zacala pichat fraxik, tak mu verim. Aj v lete som to tak brala. Len som si sama naordinovala ze anopyrin aj s prednisonom nebudem brat od ET ale uz 6 tyzdnov pred stimulkou.

Mna stvu tie ihly na fraxiku ci clexane (skusala som aj aj) ze su strasne tupe 😖

falin
20. sep 2013

@gaga83 - to mi je luto moja ☹ . Akym si dnes testovala, 10-tkovym? Zajtra si pre istotu sprav rf test, aj ked nadej je asi minimalna, ale pre istotu. Clovek nikdy nevie. Drz sa

gaga83
20. sep 2013

@falin no skúsim ešte zajtra ale viem ako to dopadne. Tiež rozmýšlam že skúsim anopyrím brať a ten predison do ketka, myslíš že ked to navrhnem dokymu mi to schváli? Len teraz neviem ako s tým predisonom keď som ho teraz brla mesiac že kolko si dať pauzu a začať brať znovu. lebo KET ako vlastne prebieha? teraz príde ms, počkať ešte jednu a može byť KET? Ja keď som brala anopyrín na riedenie krvi vždy som otehotnela prirodzene , tak si myslím že by mohlo pomôcť na uhniezdenie pri KETKU.

gaga83
20. sep 2013

@miscok no teraz si už len ty na rade do toho tehu vlaku 🙂 🙂

yanka1
20. sep 2013

@gaga83 mrzi ma to, moja ☹ ale urcite este skus aj zajtra, nikdy nevies...tak bojujeme spolu dalej !

miscok
20. sep 2013

@gaga83 Ja som v nom chcela cestovat s vami 😖 Ak by sa to mne nahodou podarilo,musite ma vsetky rychlo dobehnut 🙂

yanka1
20. sep 2013

@manita ahoj, volala si drakulke ? ja hned rano, termin mam na 30.9. bola velmi mila... 🙂

falin
20. sep 2013

@gaga83 -podla mna ti to dr. odobri. Ku komu chodis? Na KET sa da ist bud v prirodzenom cykle hned teraz ako pride mrcha, pojdes na utz tusim 12-13 dc a ked bude pekna sliznica, tak mozes ist na ket, ten sa robi cca 19-20 dc. Ak nenarastie, tak v dalsom cykle pomocou estrofemu. Ak by si isla hned, tak podla mna ber stale anopyrin aj prednison, sú to nizke davky, pauza zrejme nebude treba.
Teraz si mala len prednison a anopyrin nie?

gaga83
20. sep 2013

@falin To by sa dalo ísť už teraz? to by bolo super, beriem len prednison a fraxík pichám, ale keď teraz ho vydasím rozmýšlala som nad tým anopyrínom. Nevieš mi ešte poradiť ako sa dávajú intralipidy pri KET? Chodím ku Otevrelovi, lebo keď som sa ho spytovala keď som bola na ET že keď to nevíde čo dalej, mi hovoril že sa musí čakať 2 mrchy. No Určite mu napíšem a skúsim ukacať na ten ET kým mám ešte tie intralipidy v sebe a zriedenú krv s fraxíku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre