Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
27. sep 2013

@speranza1 - jasnacka uz to musi vyjst 😉

falin
27. sep 2013

baby, uz aj na mna lezie nejaka viroza 😖 😠 , pomoooooc , ja nehci. Dnes nejako vydrzat v praci a sup sup domov sa liecit

manita
27. sep 2013

@yanka1 neviem, ktoré mestské časti sú spádové oblasti pre kramáre

babule, čo ste boli u drakulovej, treba ten výmenný lístok alebo nie? mne povedali, že bez neho tam nemám chodiť a yanke nič také nespomenuli

ešte som poň nebola, najradšej by som sa tomu vyhla, lebo moja všeobecná už minule prevracala oči, že chcem ísť na 4. IVF a gyn. mi zasa povedal, že za ním nemám chodiť s ničím týkajúcim sa IVF (jedna radosť toto všetko) 😠

nelly3
27. sep 2013

@manita
nepotrebuejs ziadny listok, ja som sa len telefonicky u nej objednala 😉 pritom nie som z ba.

lusipe
27. sep 2013

@ikuska
@miscok
@melisska velmi pekne dakujem dievcata, lebo rano je u nas zhon, chystanie do skoly a to by som asi nedala... 🙂...tak to dame na vecer 🙂

zuzanka05
27. sep 2013

@vivianamk Dakujem pekne a tebe prajem vsetko dobre 😉

zuzanka05
27. sep 2013

@falin Dakujem pekne za info zajtra aj tak chceme ist do Brna,len tak popozerat aspon najdeme tu kliniku a ked budem na to citit urcite sa objednam na konzultaciu.......diki 🙂

manita
27. sep 2013

@nelly3 a aj si tam bola a nepýtali ho?

mne tá kreatúra, čo som s ňou telefonovala, povedala, že bez výmenného lístka ma doktorka nezoberie

dúfam, že to nie je zas nejaká novinka od vtedy a vtedy, lebo na také ja mám mimoriadne "šťastie"

lusipe
27. sep 2013

@manita jaj boze, to vazne ti to povedali ? ☹ ☹ kasli na to, urob podla seba...a potom sa im prides vysmiat s babatkom 🙂

miscok
27. sep 2013

@manita Katastrofa toto jednanie lekarov a personalu.Maju ludom pomahat a nie po nich sliapat! Ach tento pristup v nasej krajine je na zaplakanie.Ale ty si chod za svojim a nestaraj sa,co si kto mysli.

mimika1973
27. sep 2013

@melisska aj ja chcemmmm tehu grcky!!!! 😉 😝 😀 😀

nelly3
27. sep 2013

@manita
no ja som tam bola v juli toto leto a volala som tam, zobrala mi to drakulova, dala mi termin a ze vymenny listok nepotrebujem 😉

manita
27. sep 2013

@lusipe
@miscok
dík, babule

@nelly3
dobrá správa
aj yanke to zobrala priamo ona a vraj bola veľmi milá
mne to zobrala sestrička nejaká spoločná pre viacerých hematológov, čo sa tam striedajú, termín mi dala bez problémov, ale nakecala okolo toho ako dozorkyňa v base...

bergalm
27. sep 2013

@sally2401 jej tak sorac,ale som bola rada,ze je tu niekto z mojho okolia no drzim palec na Nedelu 😉

melisska
27. sep 2013

@mimika1973 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ikuska
27. sep 2013

Ahojte, tak som znova telefonovala a embryo je 4-bunkove, cize je to na dobrej ceste, je to silny bojovnicek 🙂

ria191
27. sep 2013

@melisska melča tuším si sa toľko nenagrckala v naozajstnom tehu ako teraz 😀 😀 😀 . Ty si to normálne užívaš už iba chvíľku chvíľočku a Janíčko uff neviem či si dobre pamätám meno 😕 😕 😕 bude v tvojom náručí 😀 😀 😀

sally2401
27. sep 2013

@bergalm to nič aby si sa neurazila, som to zo srandy napísala,ja som tiež rada že niekto tak blízko 🙂 😉 , som

gaga83
27. sep 2013

@ikuska super spravicka drzim palceky nech to ide takto dalej😀😀

ikuska
27. sep 2013

@gaga83 dakujem velmi pekne 🙂

melisska
27. sep 2013

@ria191 dobre si to pamätás 🙂 aj, veeelmi sa naňho tešíme 😵

ria191
27. sep 2013

@melisska aj my 😀 😀 😀

ria191
27. sep 2013

@melisska pamätáš si leamax ??? 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐

kacenkab
27. sep 2013

Ahojte babule, tak hlasim sa ze som doma z odberu z Brna a mala som dve vajicka...co som velmi pozitivne prekvapena, mam z toho velmi dobry pocit, tesim sa 🙂 😎 Celkovo som z toho Brna velmi pozitivne naladena, zdielam vseobecne nadsenie, so sk sa to vobec neda porovnat...

kacenkab
27. sep 2013

Celkovo my nemame problem ani so spermiami, spg sme mali vzorovy, ja tiez nemam ine problemy len to moje amh.
Este uvidime ako sa oplodnia a ako sa budu delit, myslite ze sa najde pre mna miestecko v tom tehu vlaku? 😉

zuzika72
27. sep 2013

ahojte som tu nova, tiez sa pokusame o babenko uz dva roky a tiez sme zacali chodit do rf , prva stimulka bola v septembri 3 vajka dve sa oplodnili, ale na treti den sa rozpadli, druha stimulka uz bola lepsia mali sme 6 vajok a aj sa oplodnili ale iba tri sa vyvijali podla noriem aj ked nakoniec dostali hodnotenie 2, teraz som 6 den po vklade dvoch embryiok, az dodnes ma hrozne boleli prsia a dnes prestali tak neviem. chela by som sa spytat ze vy co sa vam podarilo otehotniet ste mali nejake syptomy alebo az test ukazal ze ste tehu. dakujeeem

nelly3
27. sep 2013

@kacenkab
super a cim si stimulovala?

melisska
27. sep 2013

@ria191 áno, prečo ?

kacenkab
27. sep 2013

@nelly3 len clostilbegyt 2-1-2. Ja som mala celkovo problem s tymi vajickami, pri 1. ivf som mala 7 folikov a prazdne, vajko ziadne, pri druhom tiez 7 a dve vajka - ale to som zacala brat vselijake vyzivove doplnky na zlepsenie kvality vajicok, no a teraz 2 foliky a dve vajka. Tie prve dve ivfka boli na sk s tymi brutalnymi mnozstvami hormonov - fakt tomu nerozumiem preco to do nas rvu, sak aj tie vajka potom nie su bohvieako kvalitne. Tu mam fakt z toho omnoho lepsi pocit.... 🙂

lusipe
27. sep 2013

@kacenkab a co si brala na kvalitu vajiciek?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre