Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
2. nov 2013

@melisska tak dufam, ze to uz mas za sebou a ze vytuzeny Janicko vam bude robit len samu radost, gratulujem 🙂

lusipe
2. nov 2013

@vlasatica ale nebojkaj, malinkemu sa bude pacit a udrzi sa... Pekne mu rozpravaj. Drzkaj palceky.a preco uz adopciu? Ci uz to dlho trva.mne stupla teplota a mam 37,1... 😒

lusipe
2. nov 2013

@sally2401 tak to ta uplne chapem.je pravda ze nema zmysel cakat a natahovat to. Ale tento ket uz vyjde lebo ide plodny november 😉

mirkakn1
2. nov 2013

@melisska to fakt? blahozelam a nech ste stastni a vela zdravicka. 😵

miscok
2. nov 2013

@melisska Meli gratulujem 😵 Skore zotavenie prajem a Janickovi vela zdravia,stastny a krasny zivot 😵 😵 😵

mirkakn1
2. nov 2013

@miscok no uz ostavaju len tvoje grcky 😀

liana_k
2. nov 2013

Naše lásky 🙂

gaga83
2. nov 2013

@melisska gratulujem k malemu ;) , nech ste obaja zdravucky;)

miscok
2. nov 2013

@mirkakn1 Velmi rada vam ich budem posielat,aby sa kazdej co najskor zadarilo 🙂

buba08
2. nov 2013

@miscok aj ja si prosim, sice trosku v predstihu, ale cim castejsie tym lepsie 🙂

miscok
2. nov 2013

@buba08 Nech sa paci 😉

buba08
2. nov 2013

@liana_k Boze to je nadhera 🙂

buba08
2. nov 2013

@miscok dakujem 🙂

bergalm
2. nov 2013

@dafy cauuu uz sa citis lepsie?som Ta tu davno nevidela 😕

lenusika
2. nov 2013

@melisska gratulujeme

tinka9075
2. nov 2013

@liana_k Krásna fotka ja mám takú podobnú 🙂 🙂

tinka9075
2. nov 2013

@melisska gratulujem maminka užívaj si bábetko 🙂 🙂

tinka9075
2. nov 2013

Babenky oplatí sa bojovať ja Vás tu čítam a držím všetkým veľmi palce aby ste boli tehuľky a mali v náručí milované bábetká je to najlepší pocit na svete 🙂 🙂 Posielam Vám fotočku na povzbudenie takéto deti sa vyrábajú v Reprofite 🙂 🙂

gaga83
2. nov 2013

@miscok aj na mna uz mozes grckat ;);) aby potom zabrali urcite

vlasatica
2. nov 2013

@lusipe no ja som uz dva krat potratila a ivf nas stalo dost penazi a viac neni ak nevrati poistovna. A ked som uz nalomila manzela tak to ideme riesit kym si to nerozmysli.Aj tak je dlha cakacia doba. a nikde nieje napisane ze sa nebudeme o to dalej snazit prirodzene.ale tam je sanca nulova kedze spermiogram sa za rok zhorsil

bradik
2. nov 2013

@lusipe Este to nie je stratene, ukaze az krvicka. Drzim moc palce, ostalo ti este kopec dalsich silnych bojovnikov 🙂

bradik
2. nov 2013

@nelly3 Marcelino mi chcel dat cetrotide, aby vajka nepopraskali a potom sa pytal ci mi neostal ze predchadzajucich IVF diphereline a ze dame teda ten, tiez ma to prekvapilo,ale tak budem mu verit a dufat, ze to dobre dopadne. A ty sa mi pekne drzkaj a nestracaj nadej, mozno fakt bude stacit iba zmenit lieky, drzim palce

bradik
2. nov 2013

@tinka9075 Su nadherni drobcekovia. Ako zvladas dvojicky? Opatrujte sa

tinka9075
2. nov 2013

@bradik Ďakujem zvládam v pohode nie je to také ťažké 🙂 🙂 muž ten sa smeje že keď stíham chodiť pri dvojičkách na net tak som dobrá 🙂 🙂

bradik
2. nov 2013

@tinka9075 🙂 Tak mi zeny toho dokazeme zvladnut neurekom. Dufam, ze aj nam Stelclik spravi take pekne dvojicky ako tebe 😉

sasa1983
2. nov 2013

Kočky, čo boli na KET, ak môžem otázka, aká je príprava pred KET? Ďakujem. S.

tinka9075
2. nov 2013

@bradik to veru dokážeme aj nemožné ja si už neviem ani predstaviť že by som mala len jedno bábo 🙂 🙂 tomu ver že Štelcl spraví také pekné dvojičky 🙂 🙂

buba08
2. nov 2013

@tinka9075 jej, ake maju krasne cizmicky 😉

tinka9075
2. nov 2013

@buba08 Ďakujem to tata kupoval 🙂 🙂

miscok
2. nov 2013

@gaga83 Velmi rada 😀 Dnes su kvalitne,lebo mi je tak "uzasne".

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre