Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gaga83
6. nov 2013

@yanka1 ja idem o 11 ale k svojmu na sono. Potom dam vediet do brna ako som dopadla. Tebe zajtra drzim vsetky palceky nech su pekne foliky;)

gaga83
6. nov 2013

@argenti @mirkakn1 baby zajtra sa drzkajte;)

mirkakn1
7. nov 2013

@gaga83 diky 🙂

mirkakn1
7. nov 2013

@gaga83 aj tebe drzim prsty, aby utz dopadol na 1 s hviezdickou 🙂

nelly3
7. nov 2013

@speranza milacik drzim palce, uz si asi v narkoze a doluju krasne vajicka 😉

vlasatica
7. nov 2013

ahoj je to na hovno.je to este mensie ako pred dvoma dnami.a ona nevie ci je nieco vo vajicovodoch.lebo ze su blizko.ze by to bolo treba pozriet laparoskopicky.ale oni ma nechcu zbytocne uspavat.prelozili ma na inu izbu.nemam ani televizor.a este mi povedala ze to je male a nepravidelneho tvaru.tak ked to je zle preco to nevyberu. ja im tu nebudem robit pokusneho kralika.a stale mam iba cakat

lusipe
7. nov 2013

@vlasatica jezis moja, to mi je velmi luto. a nevezme ta manzel tvojmu lekarovi do ambulancie, nech sa na to pozrie, aby si mala aj iny nazor?...mooc myslim na teba a drzim palceky.

vlasatica
7. nov 2013

len oni ma z tadeto nechcu pustit domov. len ak podpisem reverz

gaga83
7. nov 2013

@vlasatica moja držkaj sa snád to bude v poriadku ale ak nie radšej nech to ukončia, nebudu ťa zbytočne trápiť ☹

vlasatica
7. nov 2013

@lusipe len oni ma z tadeto nechcu pustit
domov. len ak podpisem reverz

lusipe
7. nov 2013

@vlasatica skus pockat teda do zajtra a uvidis co budu konat. aj povedali, aky bude dalsi postup?

vlasatica
7. nov 2013

@gaga83
@lusipe
vraj sa este dohodnu s primarom. a ze uvidia.

lusipe
7. nov 2013

@vlasatica budem na teba mysliet, aby sa to podarilo a vsetko bolo v poriadku....drzkaj sa 😉

bergalm
7. nov 2013

@vlasatica aj ja drzim palce nech to dopadne dobre moja viem co zazivas ,minuly rok som si tym presla aj ja takze Ta plne chapem

buba08
7. nov 2013

@vlasatica ahoj, je mi to luto, ze sa takto trapis ☹, ja som si tym presla tiez 2x, drzkaj sa, snad to coskoro vyriesia. V akej nemocke lezis - ked nechces napisat tu, tak mi napis do IP)

bergalm
7. nov 2013

takze baby dosiel mi papier zo VSZP a refunduju mi 815eur uz ich mam aj na ucte mam tam napisane v sulade s §10ods.14 bla bla o zdravot.poisteni a o zmene a doplneni zakona bla bla o poistovnictve a o zmene a doplneni niektorych zakonnov v zneni ucinnom do 30.09.2013 ma pravo poistenec na uhradu nakladou ambulant.zdravot.starostl.poskytnutej v inom clens.state za ktorou poistenec umyselne vycestoval do vysky jej uhrady na uzemi SR ICSI nam nepreplatili a ani inj.merional ktore sme kupili v SR keby to clovek vedel tak ich kupime v CR podavala som to 1.10. vklad robeny 26.09.2013

gaga83
7. nov 2013

@bergalm ak smiem vediet co vsetko preplatili? Mne este furt nic nedoslo☹

gaga83
7. nov 2013

@zibi @yanka1 @sarasota baby tak sliznica 8,2 mm zajtra je Ket 12.30 ;););) Tesim sa uz len aby sa dropci pekne rozmrazili 😀:
@miscok poprosim si od teba tehu grcky ;);)

sarasota
7. nov 2013

@gaga83 super tesim sa spolu s tebou a nech si potom najdes // na teste . 🙂

ludinka
7. nov 2013

ahojte baby chcem sa opytat tie co chodite do brna autom, da sa tam lahko trafit? ako je to s parkovanim?
mozem poprosit nejaky pois cesty? pojdem zo ziliny dakujem vopred

miscok
7. nov 2013

@gaga83 No ze aka ukazkova 😎 Super super supeeeer. Tak uz len zajtra krasny KETik a mame to 😵
Tesim sa a zaroven ta aj ogrckavam 😀

gaga83
7. nov 2013

@bergalm no akurat aj mne prišli peniaze preplatili 934 z 1506 😀 aspon niečo 😝 😝

bergalm
7. nov 2013

@gaga83 no to tam nemam rozpisane ale soft +darcovske+lieky co som vybrala v cechach cize pregnyl,orgalutran ,clostil SPOLU ZA 24560.22sk

gaga83
7. nov 2013

@miscok Ďakujem za grckuuuuuuu od dnes si objednávam každý deň 😀 😀 😀 😀

bergalm
7. nov 2013

@gaga83 no my sme do toho vrazili 1650eur ale uz aj s mrazenim a 815 vratili tiez ziadna bomba ale aspon nieco tak vidis uz si spomenuli aj na Teba 😀

gaga83
7. nov 2013

@bergalm to ti doľlo poštou tie papiere k tomu? No ja tiež teraz nad tým maturujem čo preplatili 😝 😝 😝 My sme mali okrem isci aj pisci, darcovské a intralipidy 2 ks, plus orgutlan

bimba8
7. nov 2013

@gaga83 ahojky mozem sa spytat na zaklade coho vam robili aj pisci?

gaga83
7. nov 2013

@bergalm akým kurzom to tam prepočítavali nemáš napísané? no nás to stále tych 1500 bez mrazenia, liekov a ešte cestu a dial známku daš je to pekné čiselko. Ale aspoô niečo dali 😀 😀 To som ich privolala dnes 😝 😝 😝

martinusa22
7. nov 2013

@bergalm ako dlho to trvalo kým to schválili?

miscok
7. nov 2013

@gaga83 Jasneee, bude 😝 Kukam, ze aky obor vznikol z toho smajla a ze narodeninovy, to som si nevsimla 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre