Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

izzie27
21. nov 2013

@gaga83 gratulujem 🙂 pekne hcg prajem krasne tehulkovanie

mirkakn1
21. nov 2013

@jjajka ja som bola az 15 den, lebo mi pomalsie rastli, ale mala som potom 4 zrele vajicka, bohuzial, prestali sa dalej delit. mala som tiez merional a clostyl 🙂

yanka1
21. nov 2013

@miscok dakujem za grcky aj nadej 🙂 🙂 🙂 nikdy som si nemyslela, ze tak zufalo budem chciet, aby mi bolo zle 😎 😎

yanka1
21. nov 2013

@jjajka ahoj, ja oba razy 13 den OPU a 18 ET 🙂

yanka1
21. nov 2013

@gaga83 dakujeeeeeem 😀 😀

vlasatica
21. nov 2013

@gaga83 gratulujem 😀

speranza1
22. nov 2013

Dobre ranko dievcence... tak testla som a vysledok uvidite v mojom albume... znova sa opakuje dookola ta ista pesnicka....ale co uz, v zivote sa stavaju aj horsie veci🙂

nomxxx
22. nov 2013

@speranza1 tak ešte testni v nedeľu, alebo choď na krv v pondelok, a áno, máš pravdu, stávajú sa aj horšie veci, ale my počkáme a dočkáme sa aj tej lepšej 🙂 🙂

speranza1
22. nov 2013

@nomxxx presne tak🙂... vy mate mrazacikov? alebo ako sa to u vas vyvija dalej? co chcete robit???

yanka1
22. nov 2013

@speranza1 speri, je mi to moc luto ☹

speranza1
22. nov 2013

@yanka1 co uz... stane sa....

gaga83
22. nov 2013

@speranza1 moja je mi to luto kedy sa dalo by som sa podelila. Ale uz to musi prist verim tomu. Len som smutna ze neprides do tehu vlaciku☹☹☹

sally2401
22. nov 2013

@speranza1 moja nepodarilo sa? ja tiež ešte nemám vyhraté v pondelok idem do RF na UTZ 25 deň od KET,tak uvidím či bude niečo vidieť a ako som na tom, na krv som nebola...

speranza1
22. nov 2013

@gaga83 len sa nedel s nikym 😀 ... a uzivaj si svoje bambulky ..teraz v brusku a o 9 mesiacov v naruci 🙂 😵 😵 😵 😵 ...

speranza1
22. nov 2013

@sally2401 ani ja nejdem na krv... uz je mi to trapne..chodim tak ako na klavir s mierne pozitivnymi testami a houby z toho....ale tebe drzim palce.... urcite bude vsetko v najlepsom poriadku 🙂

nomxxx
22. nov 2013

@speranza1 ešte máme jedného snehuliaka, tak som sa dohodla s Otevrělom, že si ideme preňho, lebo to bude náš vianočný darček 🙂 ...2.12. idem na folikulometriu a uvidím, okolo 5.-6. 12. asi vklad, tak si držím palce 😉 ...a vy máte v mraziaku zásoby?

speranza1
22. nov 2013

@nomxxx mame 1x XB/2...a vy? akej mate kvality toho snehuliacika?

bradik
22. nov 2013

@speranza1 Je mi to luto Sperzi, ale skus este v nedelu ako mas oficial test. Drzim palce do dalsieho boja, dofrasa ja tomu nerozumiem, precon to je take tazke

speranza1
22. nov 2013

@bradik a ty budes este testovat cez vikedn? alebo pojdes uz len na krv? a mate v mraze nieco?

nelly3
22. nov 2013

@speranza1
Ahoj moja, co k tomu napisat, viem co prezivas, ja som toto prezivala od septembra do teraz, jaj je to velmi nespravodlive, ale ja verim, ze urcite budeme tehulky, ja tiez chodim k mojmu gyn.u ako na klavir, ale nevadi, ved naco je tam no nie, neboj bude dobre, cas zahoji, viem to z vlastnej skusenosti, treba len cas a ide sa opat do boja, meliska je prikladom 😉 ale chod na tu krv v pondelok pre istotu.

nomxxx
22. nov 2013

@speranza1 je to 5-dňová blastocysta, a 2kvalita, takže asi rovnaká ako máte vy 🙂, ale to som mala aj tieto posledné vložené, a keď sa rozmrazili, tak boli jednotkové 🙂 ...ja verím rovnako všetkým, takže či 1 alebo 2 niektorej sa bude u mňa určite páčiť 🙂

speranza1
22. nov 2013

@nelly3 ja som sa uz vyplakala ... mne je uz dobre a volajako som uz ostala apaticka... bez akejkolvek lutosti a smutku....ale 7 IVF to uz isti 😉 ....

speranza1
22. nov 2013

@nomxxx tak drzim palce pri dalsom pokuse...

buba08
22. nov 2013

@speranza1 Speri, je mi to velmi luto ☹, do kelu, preco je to tak ? ...

speranza1
22. nov 2013

@buba08 tazka to otazka ..hned tak zraana 😀 😀 😀 .... lebo v zivote je vsetko tak ako to ma byt.... tak sa to malo stat, tak tak sa to stalo....

buba08
22. nov 2013

@speranza1 ja viem moja, to bola recnicka otazka, ktoru si pravidelne viacere z nas davaju ...
je mi to fakt velmi luto, viem co prezivas

ria191
22. nov 2013

@speranza1 dobré ránko srdco moje uffff viem, že si čakala tento výsledok, ale aj tak to musí byť pre teba veľmi veľmi ťažké. Žiadne 7. IVF nebude máš tam ešte jedno bábo. Inak nemáte náhodou prvý krát nanučika ??? Drž sa mojenko

speranza1
22. nov 2013

@buba08 ja rozumiem mojko... ja som to tak napisala na odlahcenie situacie.... ani pre mna to nie je jednoduche..ale co uz narobime....

ria191
22. nov 2013

@amali vy ste už domka??? 😀 😀 😀 to je super. Prajem vám krásne spoločné chvíle a hlavne nech ste zdravučkí 😀 😀 😀

speranza1
22. nov 2013

@ria191 ahoj.... uz som myslela, ze ma ani neprides troska polutovat 😀 😀 😀 😀 😀 ... nie toto je nas druhy nanuk.... ale neviem ci ho pouzijem.... jednoducho nase embrya su zrejme slabe.... teraz budem premyslat bud nad darcom alebo nad celym darovanym embryom....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre