Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
26. nov 2013

@melisska ja som si myslela že budem dlho kojit ale pri dvoch detičkách by som aj tak musela dokrmovat 🙂 🙂 malinký je zlatunký 🙂 🙂 naši sú úplne iný Marko taký kludný a vnímavý a Zojka trošku zlá a lenivá ale som rada že ich mám 🙂 🙂

monikak1
26. nov 2013

@bradik ahoj🙂 mám VŠZP tiež som zvedavá, zatiaľ sa nikto neozval, tak uvidíme. Za skúšku nič nedám 😉

lusipe
26. nov 2013

@jalaura mooc drzim palceky nech to dobre dopadne 😉 tfuj tfuj pre stastie 😉

ludinka
27. nov 2013

@jjajka veru je nas tu vela ani ja neviem ktora ako na tom je 😅

ikuska
27. nov 2013

@miscok @bergalm ahojte, tak Marcelino odpovedal, ze mozem znizit utrogestan po tej poradni a to 2-0-2 este na tyzden a potom koniec 😉

miscok
27. nov 2013

@ikuska Supis, tak sa ho skor zbavis, mne z lezie krkom i usami 😀

ikuska
27. nov 2013

@miscok mne uz nelezie, len kolko tych vloziek som minula, ale co uz pre svoje mimi urobim cokolvek 🙂

gaga83
27. nov 2013

@miscok
@ikuska baby zacala som spinit len tak trochu je to tnava krv, je to v poriadku? Brucho ma boli uz 2 dni ako na ms. Dufam ze to prejde, zajtra mam ist na sono. Bojim sa.

buba08
27. nov 2013

@miscok tak aka bola reakcia v praci na to, ze si tehu? 🙂

buba08
27. nov 2013

@gaga83 chod k lekarovi uz dnes, drzim palce

ikuska
27. nov 2013

@gaga83 ahojky, mozno tri praskla nejaka cievka, vyloz nohy a oddychuj, mna brucho tiez bolelo ako na ms, vzdy som mala obavy ist na wc, ci nahodou nekrvacam ... drzim palce na zajtra ... 🙂 🙂 🙂

jjajka
27. nov 2013

@ludinka ja som si to spisala na listocek, lebo potom sa mi stalo, ze som aj zle niekomu odpisala. Takze tu mame to co prave prebieha (ak nieco chyba dopiste si):
jalaura - 27.11. odber oocytov
lusipe - 27.11. KET (ma 9 mrazacikov)
miskanr1 - 25.11 utz na 8DC - folikuly 6 a 8mm, sliznica5,5 - berie clostil 1-1-1 + merional
monikak1 - KET 2.12.
jjajka - 26.11. utz 7DC foliky 2x11mm, sliznica 3/2 (clostil 1-0-1)

ludinka
27. nov 2013

takze dopisujem sa 🙂
baby vsetky co ste predomnou drzim palce 🙂
alaura - 27.11. odber oocytov
lusipe - 27.11. KET (ma 9 mrazacikov)
miskanr1 - 25.11 utz na 8DC - folikuly 6 a 8mm, sliznica5,5 - berie clostil 1-1-1 + merional
monikak1 - KET 2.12.
jjajka - 26.11. utz 7DC foliky 2x11mm, sliznica 3/2 (clostil 1-0-1)
ludinka- stimuluje clostyl 1-0-1, prve sono 3.12.

gaga83
27. nov 2013

@ikuska
@buba08 dakujem baby lezim a dufam ze to prejde. Ak to nebude horsie pockam do zajtra.

bimba8
27. nov 2013

@gaga83 nemala by si mat v týchto dňoch menzes?vtedy mozes trochu spinit.

miscok
27. nov 2013

@gaga83 Gagus, pekne oddychuj. Moze to byt kludne cievka, ako pise @ikuska, tak neboj, bude vsetko v poriadku 🙂
@buba08 Reakcia bola prijemna 🙂 Sef ma hned hnal do svadby, to ho trapi najviac 😀 Asi az doma mu doslo, ze za mna bude msuiet hladat nahradu 😝 Konecne nemusim stahovat brusko 😉

bradik
27. nov 2013

@gaga83 Pekne oddychuj a ak by to fakt nepreslo tak supajdi k lekarovi... Neboj, vela bab spinilo a krvacalo a bolo vsetko v poriadku... drzkaj sa

gaga83
27. nov 2013

@miscok dakujem moja;) to je super ze si sa uz priznala a mozes sa ukazovat s peknym bruskom;)
@buba08 no ms som mala mat 18.11 takze to vtom nebude☹

jalaura
27. nov 2013

@ludinka @lusipe @miskanr1 @monikak1 @jjajka @ludinka
ahojte spolubojovnicky
tak ja uz mam aj za tym...tento odber dopadol uplne ze bez problemov...uz som aj v robote...nic ma neboli a som uplne fit...az mi je to divne...
No co sa tyka oocytov tak mam len 2...takze teraz budem trpnut ako to dopadne kedze minule som mala 7 a prezilo len 1. Bol tam Marecek - videla som ho prvy krat....zlaty doktor....som povedala nech sa mi o nich dobre postaraju. 🙂
Baby mate skusenosti niektora aj s vkladom na 3.den? Lebo nam by to strasne pasovalo ist na 3. den a ak budu obe OK tak si dame obe... tak naco cakat? A v nedelu manzel odchadza na 3 dni prec tak by som tam musela ist v pondelok sama..☹...
No dufam ze aj ked je ich tak malo tak sa posnazia...

ludinka
27. nov 2013

@jalaura drzim palce, neboj urcite zabojuju 🙂
tak to je teda fakt super ze hned po odbere si sla do prace 🙂
ja tiez nebudem doma moct lenosit....uz som uvazovla aku vyhovorku poviem v robote ze musim ostat doma...ale tak asi ostanem doma len po vklade pre istotu...teda dufam ze nejaky bude 😅

jjajka
27. nov 2013

@jalaura tak si to v pohode zvladla. A na sone si mala tiez len 2ks? Ja ma totiz tiez 2 ks, ale ja som vela ks nechcela. A hovorili ti hned, ze ako tie oocyty vyzeraju - myslim ci sa nejako vyjadruju aj ku kvalite oocytov. A ako ste ich dali oplodnit? A kedy si mas volat, ze ako to s nimi vyzera?
Myslim, ze pri 2 ks sa nerobi ani predlzena kultivacia,ci? Prepac, ze mam tolko otazok 🙂

zoji79
27. nov 2013

@lienka64 ja si myslim, netreba sa tak sledovat, kazda nejak inak reagujeme na teho. Niektore mamicky by vedeli potvrdit, ze raz nic necitia, raz vsetko im boli, raz sa maju zle od zaciatku, raz neskorsie, prve teho bez vracania, druhe uplne ze zle, alebo naopak. Takze strasne drzim palce, aby si bola tehotna a neverila len tym priznakom 😉 Stelcl je dobry, vie co robi, ty zas musis byt hodne trpezliva🙂 Hore hlavu, lebo ti tu vsetci drzime palce 😵
Ja patrim do skupiny "korčule" 😀 Som na vlakovej stanici cca do aprila 😝 Zo mna príklad prosim ta neber 😀

bimba8
27. nov 2013

@gaga83 neboj bude vsetko ok. Nechces zavolať do Brna ci netreba viac utrosu?

jahoda333
27. nov 2013

@jalaura ja som mala jedno a vkladali mi ho dvojdnove takze pohoda 😉

miskanr1
27. nov 2013

@jalaura jéééj no super. Som rada, že to je takto lahúčko zvládnuteľné. 🙂 Koľko si mala na sone folikulov? Ja idem na odber v sobotu ráno na 8 mu. Držím Ti veľmi palce aby sa uchytili obe dve 🙂

miskanr1
27. nov 2013

@ludinka Super, že si urobila takúto skupinku. Len ja som mala na 8 DC 8 folikulov v pravo a 6 vľavo. 🙂 A v sobotu ráno odber🙂

ludinka
27. nov 2013

@miskanr1 ja som to len skopirovala pridala seba 🙂 skupinku vytvorila jjajka
ved to skopiruj a oprav 😉
jasne to je rozdiel 6 +8 alebo 2 🙂

ludinka
27. nov 2013

@miskanr1 inak super tolko folikov, to musi vyst 😉

miskanr1
27. nov 2013

@ludinka No dúfam, že budú aj v dobrej kvalite aby som mala dať aj čo zamraziť. Ale ja verím, že to víde na prvý krát. 🙂 Negatíva ani nepripúšťam. 🙂 Dúfam, že ani vy baby 🙂@jjajka @jalaura @monikak1 aj lusinka a dalšie bojovníčky

ludinka
27. nov 2013

@miskanr1 super pristup musi sa to podarit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre