Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

vlasatica
27. nov 2013

@lusipe tfuj tfuj drzim palceky.urcite to tento krat dobojujes 😉

tinkatinulka
27. nov 2013

@nelly3 nic nove teta co tam sedi na mna kasle a neodpisuje..a chcem vidiet toho dr zo SR centra co ti odporuci liecbu v RF haha..možno ked dostane do vačku 500.. 😒

lusipe
27. nov 2013

@vlasatica si mila,velmi pekne dakujem.a ty ako pokracujes? 😉

nelly3
27. nov 2013

@tinkatinulka
no nejako sa to musi dat, ja cca o take 2-3 mesiace to budem riesit a pojdem aj osobne do ba na centralu, ak sa dovtedy nic noveho nedozviem 😉

bergalm
27. nov 2013

@gaga83 dakujeme dufam,ze aj Ty sa coskoro budes vytesovat ako rastiete je to uzasny pocit 🙂

sona_fit
27. nov 2013

@lusipe Ahojček, no to je super správička 🙂 Mooooc budem držať palce, myslieť na vás a posielam tehlu vírusky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 🙂 😉 🙂 🙂 😉 😉 🙂
Práca neuškodí, ale sa psychicky nestresuj, povedz si že ti to za to nestojí! 🙂 Držím aj Tebe miestecko v tehu vláčiku hneď za mnou 😉 Príznaky nehľadaj, ja nemám žiadne 🙂

tinkatinulka
27. nov 2013

@nelly3 ja by som to potrebovala čo najskôr poriesit, lebo ak nič nove nepríde dám to po starom.

lusipe
27. nov 2013

@sona_fit ahoj soni,velmi pekne dakujem 😉 urcite sa tych tvojich virusikov nabazim 😀 tak sa teda nebudem pozorovat...ja som pri dcere tiez nic nemala a dnes ma 12 rokov 😀 jasne stres za to nestoji ale ked niekedy sa to neda osalit,myslis si ze si v klude a ono je to kdesi vnutri 😉 a ty si ako uzivas?uz si si kupila nieco pekne tehu? 😉

gaga83
27. nov 2013

@yanka1 ahoj moja už si testovala?? myslim na teba 🙂

jalaura
27. nov 2013

@jjajka
@ludinka a ake velke ste mali occyty na 7 alebo 8 den?

vlasatica
27. nov 2013

@lusipe zatial doma pn do menstruacie a dalsie Ivf niekedy buduci rok.nepredlzili mi zmlyvu tak hladam nieco nove. no co uz byduci rok bude hadam prajnejsi 😉

jahoda333
27. nov 2013

@jalaura no mala som len clostyl na TRi dni a kedze som mala len jedno mi navrhli ze budu vkladat dvojdnove lebo ze lepsie ked je v maternici a je v prirodzenom prostredi tak kedze sa pekne delilo nebolo co riesit

lusipe
27. nov 2013

@vlasatica jaj tak pekne oddychujes,len to dobre vyuzi 😉 budem potom moc drzat palceky 😉

jalaura
27. nov 2013

@jahoda333 tak to je paradne ze sa uchytilo aj to jedno...som zvedava co povedia a navrhnu mne....zajtra uvidim ako budu rast...

sona_fit
27. nov 2013

@lusipe Ahojček, s tým stresom viem že máš pravdu, nie je to vždy ľahké. Preto som ja radšej tentokrát stále na PN odkedy sa potvrdilo tehu. Taaakze som si este nič nakúpila lebo trčím stále doma a len 1 hodinku mam vychádzky. Vydržím to do toho 9 - 10 týždňa, jak mi kazali. Zatiaľ mi bruško nenarastlo, tak si vystačím s tým co mam 😉 ale už kukam po nete vecicky 🙂

jjajka
27. nov 2013

@jahoda333 prosim ta a to 1 den ti vybrali oocyt, 2.den nic a treti den vlozili?
Dievcata neviete ci mrazia aj take 2 dnove embryjka, alebo ich vzdy nechavaju dlhsie, kym ich zmrazia? Ja ak budem mat 2, vlozime 1 bez predlznej kultivacie a druhe by sme zamrazili.

jjajka
27. nov 2013

@jalaura ja som mala na 7.den 11mm 2 dominantne folikuly.

jjajka
27. nov 2013

@jalaura prosim ta este mi napis, ake velke si mala tie dominantne folikuli na 7. den ty??? Dakujem

jjajka
27. nov 2013

@lusipe tak to KET-ko vyzera super, uz len pockat na //, o par dni urcite budu 🙂

jjajka
27. nov 2013

Jejdanenky trpim samomluvou 😎

lusipe
27. nov 2013

@jjajka jaj kiez by si mala pravdu 😉 len nie vzdy to co vyzera super tak aj dopadne.ja uz som pripravena na vsetko..ale malinke aj tak hladkam 😀

hencidlo
27. nov 2013

@gerdusha 1 ziadost do 4 mesiacov a dalsie dve do mesiaca :o)

jalaura
27. nov 2013

@jjajka ja som mala na 7. den 15,8mm a 14,1 - tie boli take vacsie...a potom 2 mensie 9,8 a 9,7 ale tie nedorastli asi na taku velkost ze by sa dali pouzit....

yanka1
27. nov 2013

@gaga83 ahoj moja, dnes som opat testla,som 10 den po ET, test biely ... uz sa to urcite nezmeni, kedze tam nie je ani naznak ☹ tak dufam, ze cim skor pride mrcha, aby som este hned v decembri stihla KET ...ach jaj, no co uz, bojujem dalej...
tebe drzim palce na zajtra

yanka1
27. nov 2013

@nelly3 ahoj nelly, ja som 19.11. podavala ziadost stale po starom, kedze mm volal do dovery a tam mu povedali, ze to mame podat po starom ... tak snad to bude dobre 😒

yanka1
27. nov 2013

@gerdusha ach jo, tak to sa ja este nacakam 😒 ja som podavala 1.ziadost az 16.9.... a dufala som, ze na buduci tyzden by mohli byt .... aj ty to mas prvu ziadost ?

jjajka
27. nov 2013

@yanka1 to ma mrzi, ale este to nie je definitivne. Este vydrz.

gaga83
27. nov 2013

@yanka1 dakujem moja, mozno je este skoro, ved uvidis. Ale bola by som stastna keby tam boli // kolajnicky;).

jjajka
27. nov 2013

@gaga83 a ty sa ako citis, ides zajtra na to sono? verim, ze to bude v poriadku. Ja ked som cakala syna tiez ma bolelo brusko ako na ms, ale neprisiel a vsetko bolo v poriadku. Nie vzdy bolest znamena to najhorsie. neboj, bude to ok 😉

gerdusha
27. nov 2013

@yanka1

Nie, je to stvrta ziadost o refundaciu. Tri ivf a jedna hysteroskopia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre