Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
30. dec 2013

@lienka_1 urcite,radsej nech to prelieci,ved mozno aj to je pricina zleho spermia.Lenze to znaci aspon 3-4 mesacnu pauzu,ze?no nic pojdeme niekam do tepla na dovcu aspon 😝

lienka_1
30. dec 2013

@tinkatinulka Neviem, ci my este tolko stihame. Za mesiac mam 39 a dali sme si hranicu. Moju 40-ku, potom koncime.

tinkatinulka
30. dec 2013

@lienka_1 ak sa všetko pojne sprvným smerom ani nejake trapne cislo nezabrani že budeš úžasná mamina 🙂

lienka_1
30. dec 2013

@bimba8 Asi tak. U nas to vzdy bolo okolo 3/4 roka kym sa po zapale spg dostal aspon do mizernych cisel. Ale uz by som nikdy neurobila, aby som isla do IVF s takymi zlymi vysledkami. V starom care ma lekar tak zmagoril a spracoval, ze som stara a ze cas hra proti nam a ze niet co cakat, no a co, ze su zle vysledky. To ivf bola uplna katastrofa, takze teraz si radsej pockam a ako pises, radsej pojdem niekde do tepla na dovcu 😉

lienka_1
30. dec 2013

@tinkatinulka 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja uz to beriem tak, ze bude ako ma byt.

bimba8
30. dec 2013

@lienka_1 😲 😲 😲 to si ma potesila,ze 3/4 roka 😀 a aky ste mali pri zapale morfo ak sa mozem spytat?

lienka_1
30. dec 2013

@bimba8 Morfo bola 100% zla 🙄

gaga83
30. dec 2013

@nomxxx
@yanka1 baby tak sa s vami tesim;);) velka gratulka

bimba8
30. dec 2013

@lienka_1 fuha,tak tam jednoznacne skodil ten zapal, ked to teraz tak krasne vyskocilo 😵 som teda stastna za tie nase 2% aj ked dufam,ze sa este nieco zlepsi 😔

yanka1
30. dec 2013

@tinkatinulka dakujem 🙂 a ano testovala som uz od 10 dna, lebo ja moc trpezliva nie som 😉
ale neviem sem hodit foto, lebo mam pokazeny PC a z tabletu sa mi neda 😒

Kocky, dakujem vam vsetkym za podporu, drzte palce 🙂

tinkatinulka
30. dec 2013

@lienka_1 lenka lienka a ko vam dosli že mate zapal..pretože mi dlhodobo bojujeme s morfo 100%.

schatje6
30. dec 2013

@nomxxx gratulujem 😵 aj
@yanka1
Super!
Dievčatá ja sa idem s vami podelit o moj zázrak. Ktore si este spominate, pred sviatkami mi hcg stupalo pomaly tak mi dr kazal vysadit lieky.
Tak som na par dni vysadila a ked ms nechodila zacala som ich zase brat. A dnes som bola na kontrole aaaaaa mame machulku! !!! Zatial sice nevidel.nic v nej a mam prist o tyzden znovu ci sa vyvija.ale aj tak...

bradik
30. dec 2013

@schatje6 Krasa gratulujem dievcata a drzim palce @nomxxx @yanka1

lusipe
30. dec 2013

@yanka1
@schatje6 tak to su uzasne spravy,moooc gratulujem 😉

lusipe
30. dec 2013

Dievcata my sme prave prisli zo sona, babatko krasne narastlo a zodpoveda 8 tyzdnu a bilo nam krasne srdiecko🙂

schatje6
30. dec 2013

@lusipe dakujem aj ja vam 😵 ozaj kedy prvýkrát ste videli srdiečko? Ako sa inak citis, ja dobre akurat som o pol 10 vecer tvrda a vstavam 5:30. Hruza 🙂
@bradik dakujem, tesim sa velmi ale zatial.len potichucky a modlim sa aby babenko rastlo....

lienka_1
30. dec 2013

@tinkatinulka Pri KET sme chceli mrazit a Koudak to uplne zatrhol, ze su tam bakterie. MM vybral ATB a asi 2 tyzdne na to horucky a aj bolest, tak dalsie ATB. Potom sa uz robili kultivacie cielene a preventivne. Ja tej dobrej morfologii az tak neverim. Uvidime po kontrole, ci nebudu iba oci pre plac ako vzdy.

sarasota
30. dec 2013

dakujem dobrym dusickam za srdiecka a jedno posielam @schatje6 nech machulka krasne rastie a bije jej srdiecko 🙂

bradik
30. dec 2013

@lusipe No super, to sa tesim, ja mam sono este daleko ☹, ale objednala som sa uz na NT ultrazvuk na 21.1.. Ty ides kedy znova? Uz si zmen status, ze cakas babtko 🙂

yanka1
30. dec 2013

@schatje6 to je neuveritelne 🙂 dnes same spravy z kategorie zazrakov 🙂
a teraz by si mala by ktory tyzden...aj ti robili dalsie hcg? moc drzim palce...

bradik
30. dec 2013

@schatje6 Mne bolo vidno v 6tt+0 , skor som u lekara nebola

schatje6
30. dec 2013

@yanka1 no to teda je zazrak, xix ako aj tvoj...tak sa budu v 2014 rodit zazracne deticky 😵
Podla poslednej ms som 5t+5 alebo tak nejak, dalsie hcg nerobili, spravil sono a povedal ze to staci ze nejaka tehotnost tam je a teraz len pockat ci sa.vyvinie tak ako ma
@bradik tak snad o týždeň aj ja nieco uvidim 😅 😅

nelly3
30. dec 2013

@schatje6
gratualujem a ja keby vysadim utros tak krvacam, zvlastne 😕 ale ako som pisala osud si aj tak urobi po svojom 😉

jalaura
30. dec 2013

@schatje6 jeej to je uzastna sprava....som ti hovorila ze treba trpezlivost. moc sa tesim s tebou. urcite sa to bude dobre vyvijat. a mas aj nejake priznaky?

schatje6
30. dec 2013

@nelly3 dakujem. Ja so sa na fo pytala doktora ci utros zadrziava ms a povedal ze nie. Ak ma ms prist tak pride a utros je len na podporu tehotnosti, ale ma nezadrzi...
@jalaura no ja neviem, je mi tazko od zaludka a nechutia mi sladkosti. A ty ako??

nelly3
30. dec 2013

@gagik
hmm, ja mam endosku a nato som sa pytala aj v RF aj inde, ze ci tie vajcovody ked su nepriechodne, co asi moje su, teda nikdy mi ich nekontrolovali, ale ked 8 rokov som prirodzene neotehotnela, tak asi su, mne nikto z gyn. nehovoril, aby som si ich dala odstranit, som sa aj pytala na ten saktosalpinx, ze ci to nerobi problem pri IVF a tiez mi to nepotvrdili, zeby to vadilo 😕

jalaura
30. dec 2013

@schatje6 no mna pernamentne boli v bruchu a niekedy aj riadne pichne...mam ho take nafuknute. a posledne 2 dni mi bolo tazko od zaludka....a uz som aj vracala...normalne som vysla z toalety s usmevom ze jupiii...:} som proste sisi ale vobec mi nevadi to vracanie...je to sice neprijemne ale aspon viem ze je to v poriadku...
na kontrolu idem az o tyzden tak musim nejako potlacit zvedavost. vieme ale ze sa uchytilo len jedno:{...no hlavne nech je to v poriadku.

schatje6
30. dec 2013

@jalaura heh ze jupii, povracala som sa to je dobre 😀
Verim ze vsetko bude ok 😉

hencidlo
30. dec 2013

@nelly3 mojko momentalne ziadno 30.11 mi robili kyret :o( tak sa davam trochu dokopy, hlavne hlavu 😅
a vam sa ako dari, ste zdravucky?

nelly3
30. dec 2013

@hencidlo
to je mi luto, nam sa dari tak nijak, idem na dlhy protokol, nakolko mne asi soft nerobi dobre - ziadne vajicka 😔 takze opat len cakam atd. no nejak to uz rok 2014 dame no nie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre