Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
23. jan 2014

@jomini mne to vzdy vyslo na tyzden, tak neviem povedat zial.

ludinka
23. jan 2014

@jomini aj ja som bola na opu v nedelu a mali tam sluzbu dvaja doktori

nelly3
23. jan 2014

@zoji79
ja som tiez od rana bola v ba na endokrinologii, uz som konecne doma, drakulova je uplne, ze supis doktorka. neboj, ja to s tou poistovnou vykoumam a potom ti poviem co budes potrebovat atd. proste ja posledny pokus chcem ist cez poistovnu lebo bude moj posledny a vitazny 😉 ale ved mas este jedneho bojovnika, takze sup na KET predtym 😉 ked to mas teraz tak pekne vycistenen vsetko.

@ludinka je to tam, ja som si tiez robila ten dr. max tehotensky test, akoze bol tam duch, ja som ho vlastne nevidela najskor, len moj manzelik, ale bol tam a to bolo 11 den po KET, potom som urobila mamatest a tam to bolo dobre vidiet 😉

nelly3
23. jan 2014

@kako23 no poslali ti to z RF? lebo mne nie este.

gaga83
23. jan 2014

@bergalm som rada ze uz je po tom, neboj mala bude mat v poriadku vysledky 😀 drzkajte sa

buba08
23. jan 2014

baby, kto tu pisal, ze pred ET alebo KET uzival mrkvu+jablko pokvapkane citronom? vdaka 🙂

kako23
23. jan 2014

@nelly3 ahoj, nie zatial my nic neposlali. ☹ uz to asi nestihnem vybavit...

evadek
23. jan 2014

@nelly3 ahoj,,,mozem sa ta objednat aka je cakacia doba k mudr. drakulovej?...ja sa chystam zajtra objednat...tak aby som vedela co mam ocakavat...

kako23
23. jan 2014

@ludinka potichucku sa s Tebou tesim a drzim palce, aby ciarka krasne silnela 🙂

tinka9075
23. jan 2014

@ludinka
@falin ďakujem babenky ja som rada že detičky mám sú pre mňa vytúžené a dlho očakávané tak si ich užívam každú minútku 🙂 🙂

lusipe
23. jan 2014

@buba08 ja🙂 a som tehotna,teda neviem ci vdaka tomu ale nic nepokazis 😉

buba08
23. jan 2014

@lusipe super a ako si to uzivala? Postruhane jablko aj mrkva a pokvapkane citronom? Kazdy den? Alebo ako? Dakujem.

nelly3
23. jan 2014

@evadek
ahoj, mne dala dost skoro termin,myslim o dva tyzdne uz, presne si nepamatam 😉

lusipe
23. jan 2014

@buba08 hej kazdy den 😉 z jednej velkej mrkvy a dvoch jablk...a kazdy den este pila cerstvu ananasovu stavu z jedneho ananasu. 😉

buba08
23. jan 2014

@lusipe ananasovu stavu asi nebudem pit, lebo som alergička a bojim sa aby som si nevyrobila dalsiu :-/, vdaka za info

martinusa22
23. jan 2014

@mimika1973 čakáme dievcatko😊a celé tehu bolo bez problémové a este stále sa cítim dobre ☺️Takze super

ludinka
24. jan 2014

@kako23
@nelly3 @zibi @miskanr1 @lusipe baby tak dnes som urobila mamatest ciarka tam je ale taka ista ako na vcerajsom teste ak nie aj slabsia 😒 keby som ju odfotila tak by ste nic nevideli
kazdopadne sa citim inak ako minule, teda nadejnesie, vobec nemam krce v bruchu ako inokedy ked mam dostat mrchu a prsia mam take tazsie ako inokedy, no kiezby to bolo dobre znamenie 🤐
drzte mi palce baby

kako23
24. jan 2014

@ludinka musis testovat rovnakou znackou testov, aby si realne videla ci ciarka tmavne...pockaj par dni a potom si sprav test 🙂 silno drzim palce 🙂

ludinka
24. jan 2014

@kako23 dakujem
uz mam doma iba dva testy z reprofitu takze uz skusim len tie, v nedelu mam oficialny termin testovania
a v pondelok pojdem asi na krv

zibi
24. jan 2014

@ludinka no uvidis drzim palce 🙂

ludinka
24. jan 2014

@zibi dakujem 😉

sarasota
24. jan 2014

@ludinka posielame srdiecko pre potesenie a kolajnicka nech krasne silnie 🙂

lusipe
24. jan 2014

@ludinka mooc bude drzat palceky aby krasne silnela 🙂

ludinka
24. jan 2014

@lusipe dakujem ale zacala som trosku spinit ,tak sa bojim ci sa uz nehlasi mrcha

jalaura
24. jan 2014

@ludinka drzim palce!!!! ucite vsetko bude v poriadku

jalaura
24. jan 2014

Baby vcera sme boli na kontrole...fazulka je v poriadku, srdiecko krasne bilo. Je to uzastne! Len o malu myslienku sa chcem s vami podelit.....
Pocula som v suvislosti s tymto krasnu vetu:
"Zucastnujeme sa na niecom co nas prevysuje".
Skutocne je to tak....vcera ked som hladela na tu obrazovku na sone som si uvedomila ze my uz sa na tomto len zucastnujeme a sme tichy pozorovatelia...a to co sa tam deje prevysuje aj nase chapanie...ako vsetko same do seba zapada, ako sa to vyvija bez toho aby clovek vyvijal akukolvek namahu.....aky zazrak sa deje bez toho aby ktokolvek teraz k tomu nejako prispel...mozme to len mlcky a s uzasom sledovat ... uzastne nieco...prajem vam kazdej nech to zazijete co najskor... oplati sa bojovat...aj po 10 neuspesnych pokusoch ... oplati sa ist bojovat aj dalsich 10x.

miskanr1
24. jan 2014

@ludinka ahoj moja. No urcite ti palce drzim 🙂 neboj urcite to vide. Mne uz dorazila mrcha dnes ☹ ale co uz. Hlavne, ze dorazila. Nech je cim skor po nej. Kedy ides na krv?

miskanr1
24. jan 2014

@jalaura super moja blakozelam 🙂 a krasne si to napisala 🙂

miskanr1
24. jan 2014

Baby komu dakujem za srdiecko? Potesilo 🙂

ludinka
24. jan 2014

@miskanr1 dakujem, skoda ze to tebe nevyslo ☹ ale ja este tiez nemam nic vyhrate ved aj ty si mala minule dve ciarky-este krajsie ako ja a nic z toho 😔 dufam ze to nebude u mna teraz tak isto....lebo to by ma o to viac mrzelo ako ked je test uplne biely
hlavne nech uz mas cim skor po mrche a mozes nacepat silu energiu na uspesne ketko

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre