Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
12. mar 2014

@ria191 ale onak sme obe zdrave ja neviem co skor do roboty aby som setrila na IVF dovolenku a niekto ma len jeduje..a este ta refundacia je v tahu..a ty ako už mrska dosla?

patrissia
12. mar 2014

@mimi_2 ved to ano, zalezi od uhniezdenia.... mna strasne spodok brucha boli uz asi dva dni, ale dnes to bol extrem....

denulkl
12. mar 2014

@patrissia podla mna to je dobre znamenie ze ta boli...inak aj mna boli podbrusko tak jemne.

patrissia
12. mar 2014

@denulkl mna bolelo par dni tak jemnejsie, ale uz dnes dost... rano som sa zobudila nato, ze ma hrozne boli brucho, hned som startovala na wc ci som nedostala ms... kedy testujes?

ria191
12. mar 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 ty si "hovadzina" takže si myslíš, že aj ja som normálna ??? 😀 😀 😀 . Niekedy si myslím, že má Pánbožko "ťažké srdce" na mňa aká som voči nej sviňa, ale ja nezastávam názor že jej mám robiť program len preto, aby sa nenudila (vôbec sa nenudí má toho veľa, len nechápem prečo sa serie aj do mojich vecí a nenechá mi dýchať). Tinča tinča plne ti rozumiem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ až moc 😠 😠 😠 . Dneska sa milostivej uráčilo, ale mám bolesti trošku 😠 😠 😠 večer volám čo a ako 😕 😕 😕 😔 😔 😔 .

ria191
12. mar 2014

@patrissia veľmi dobré znamenie vyzerá to dobre 😀 😀 😀

patrissia
12. mar 2014

@ria191 dufam moja, vkladam do toho vsetku svoju nadej a cele svoje srdce 😉 dufam, ze to vide, lebo ak nie museli by sme riesit darcu... ja verim, ze budu vsetci pri nas stat a podari sa to 😉

tinkatinulka
12. mar 2014

@ria191 no "skúša nás" čo vydržíme ale mi sa nedáme žeeeee 🙂 prideš na ribezlovu brigadu? 😀 😀 😀 bude aj guláš

ria191
12. mar 2014

@tinkatinulka ak nebude ze "svekry" tak si rada dám gulášik 😀 😀 😀 a ríbezle jedine čierne mňam 😀 😀 😀 jafné prídem 😀 😀 😀 aj ja plánujem sadiť tento rok nejaké to ovocíčko ja som totižto ovocožrútik 😀 😀 😀 s najväčším paradoxom na svete, lebo ja mám zvýšený cholesterol a keď mi MUDr. zapotí diétu tak mu hovorím jedine mäskovú a slaninkovú lebo to papám iba sporadicky 😀 😀 😀

denulkl
12. mar 2014

@patrissia no ja mam az po tebe t.j.piatok ale budem urcite skorej...ked vychadza pozitivna krv uz 10 dni po transfere tak budem urcite uz pondelok testovat doma.

tinkatinulka
12. mar 2014

@ria191 ale zvýšený cholesterol nie je len zo stravy 🙂 ja ho mam zase moc nizky 😝 mame cierne cervene aj biele..minuly rok prvý sad a tento rok druhy juj sa tesim ako budem ozobavat..aspon z niečoho sa treba tesit..a o par rokov hadam aj nase deticky budu papakať 😀

gaga83
12. mar 2014

@miscok @yanka1 @zibi @sarasota @bergalm baby dnes sme boli na morfo ulz a mame dievcatko a chlapceka 😀 😀 ako som si od zaciatku myslela 😝 . babulka ma o jednu pupocnikovu cievku menej ale jej to asi nevadi lebo zodpoveda 21 tt i chlapcek. Ostastneze by malo byt v poriadku. Tak sa strasne tesime uz len aby sme zvladli zvysne tyzdne.

lusipe
12. mar 2014

@gaga83 ahoj, velka gratulacia....to je ako vysnivane 🙂....a u koho si bola?....

annavi
12. mar 2014

ahojte dievčence..Chcela by som sa vás spytať na to imunol.vyšetrenie.to vás odporucil vás gynekolog alebo staci ked ma odporucí obvodný?a kolko sa caka na vysledky?rozmyslam ze si dám spraviť toto vysetrenie este pred IVF..dakujem za odpoved a prajem pekny zvysok dna..
@lubanka gratulujem a prajem ti z celeho srdca nech to bezproblémovo dotiahnete do uspesneho konca... 😵

miscok
12. mar 2014

@gaga83 Som na vas akurat minule myslela, ze sa musim opytat a hups, krasna sprava 🙂 Tesim sa s tebou. Pekne si to uziiivaj 😵

gaga83
12. mar 2014

@lusipe dakujem bola som v Martine u Grochalu strasne zlaty doktor aj na prvom som tam bola. Je to odbornik

ria191
12. mar 2014

@gaga83 veľká GRATULKA 😀 😀 😀 to je neskutočné šťastie dvojičky a ešte k tomu bonus párik wow wow wow 😀 😀 😀.

lusipe
12. mar 2014

@gaga83 ja som tam objednana buducu sobotu, tak som bola zvedava, ze ake mas dojmy....a dal vam aj fotku? bol manzel pritomny? kolko sa vam asi venoval?

gaga83
12. mar 2014

@miscok a vy ako sa mate? Krasne ti tyzdne utekaju 🙂 🙂

gaga83
12. mar 2014

@lusipe fotku nam terwz nedal lebo aj keby chcel nedala sa mu pekna spravit za to sa zvlast plati 8 eur. Ano manzel je tam s tebou pekne on vsetko povisvetluje co je co aj ked sme my to tam nevedeli rozoznat 😝 😀 a teraz som tam bola pol hodinu. Tak nech vam dobre tiez morfo dopadne.

ria191
12. mar 2014

@tinkatinulka v mojom prípade zo stresu nehrozí 😀 😀 😀 iba z nervov keď ma svokruša vytočí 😕 😕 😕 . To množné číslo sa mi páči to si trafila až na tie rôčky to bola trefa vedľa určo to bude čochvíľa 😀 😀 😀

lusipe
12. mar 2014

@gaga83 velmi pekne dakujem... sme zvedavi 🙂....tak si to teraz pekne uzivaj a nech babuska vydrzia co najdlhsie 🙂

miscok
12. mar 2014

Veru utekaju. Zacinam byt riadne unavena a prestava mi vyhovovat sedenie v praci, dochadzanie, nejaka som aj flegmaticka.. uz sa tie hodnoty orientuju inam 😀 Ale uz nie dlho a pojdeme sa malym domov vyvalovat. Este ma caka zaucanie novej baby a hajde. Inak dobre, maly rastie - ja statocne s nim 😀 😀 😀

tinkatinulka
12. mar 2014

@gaga83 gratulujem to už si 3tia čo ma párik 🙂

mimika1973
12. mar 2014

@gaga83 joj to je krasa, aj mne by sa to pacilo mat dvojky parik 🙂 , ale nase druhe babenko nam na zaciatku odislo, ktovie co to bolo veru...
Gratulka k pariku! 😵 😵

zibi
12. mar 2014

@gaga83 gratulujem moja

zibi
12. mar 2014

boze baby skoro vsetky ste uz tehu ...len ja zasa zaostavam 😖 ach jaj ..no v maji chceme ist na to ked budu vsetky vysledky ok

dafy
12. mar 2014

@jahoda333 no čo moja už si porodila?? 😀

Moje zlaté korčule držím vám silno palce nech vám to tento rok vyjde 😵 😵 😵 😵 😵

bradik
12. mar 2014

@gaga83 Krasa, gratulujem, super,ze mate parik... Nas caka morfo buducu stredu, tak hadam bude vsetko ok... A my cakame chlapceka 🙂

nelly3
12. mar 2014

@zibi
ale co si, ze sama, mam nas vsetky vymenovat 😀 neboj aj ty budes, kazda si musi niecim prejst, niekto to ma lahsie, niekto hold tazsie, ale kazda jedna sa dockame 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre