Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rada2002
4. sep 2015

Dievčatá ktorá chodí MUDr.Pospíšilovej a aké máte s ňou skúsenosti?

gabika_83
4. sep 2015

Ahojte, chcem sa opytat vas skusenych...idem v oktobri na IVF do Reprofitu a budem stimulovat Gonalom. Kazali mi kupit 2250 IU Gonalu, ale ked som si teraz blizsie pozrela protokol, mam to rozpisane na 7 dni, kazdy jeden 150 IU...co je dokopy 1050 IU. Neviete preco mi predpisali 2250 jednotiek? Robi sa to takto bezne? Len ma to tak zaujalo. Diky!

cmudlo
4. sep 2015

Dievčatá, ako je to s tým ananásom, alchemilkou a červeným vínom po OPU a po vklade? Už nejak strácam prehľad a nechce sa mi tu listovať. ..

monicka79
4. sep 2015

@rada2002 ahoj, mne robila vklad, je velmi mila a bola uspesna na prvykrat, ale samozrejme pred nou mi dr. kurecova dala stimulku ktora mi zapasovala a pri softe som mala dobru urodu kvalitnych vajicok. V decembri rodim 😀 Prajem vela stastia 😉

niveagirl
4. sep 2015

Baby prosím vás keď idete na OPU a hlavne keď ste zďaleka, ako to riešite? MYslím keď tam máte byť ráno na 08:00, tak tam idete deň vopred? A ak áno viete mi poradiť penzión kde by sme prenocovali za rozumnú cenu? Ďakujem za každú odpoveď. Cestujeme z Komárna.

tinkatinulka
4. sep 2015

@ria191 moja teba nemusím ani písať ty si istá.. Pamätaj a pis, mam novu guľu

gabika_83
4. sep 2015

Hned vedla Reprofitu je penzion Integrity, my sme tam prespali ked sme boli na klinike na prvu konzultaciu. Je to take nenarocne, jednoduche ubytko, ziaden luxus ale fakt cisto a s velmi prijemnym personalom, vrelo odporucam! @niveagirl

lienka_1
4. sep 2015

@ria191 Vcera robila diskoteku cele poobdie, ale dnes je taka tichsia, sak ju doky na poradni smiroval, tak hra chutnu 😉 Aaj ja som v 5 tyzdni tak hnedo spinila. A gulu nemam, iba stare kosti 😀

buba08
5. sep 2015

baby súrne prosím o radu, moze sa pichnúť imunoglobulin, ked mi začína choroba - hrdlo, dutiny? dakujem

mimika1973
5. sep 2015

@rada2002 ahoj, velmi mila a dobra doktorka, odpovie bezproblemovo na otazky 😉
Ja som mala pri nej OPU a bezbolesti, ani len pich vo vajecnikoch, takze robi jemno a odborne 😵

mimika1973
5. sep 2015

@niveagirl ahoj, Integrity hned vedla, alebo hotel restaurant Nika s ranajkami v cene, je to hore ulicou vyssie, trosku o par metrov dalej, vedla nalavo je taka velka Univerzita aj. Pozri na Google a ukaze Ti tam aj ubytko, maju svoju stranku, da sa tam aj najest namieste (dobre varia), takze prakticke ;) a nemusite chodit do mesta kvoli tomu ak nechcete...

mimika1973
5. sep 2015

@tinkatinulka ahoj, a ty ma dako nechces prijat do priatelov? poslala som pozvanku... 😔

mimika1973
5. sep 2015

@lienka_1 ahojky, to je dobre, je ciperna babika 😵 Mozno buduca tanecnica 😉 😀

gaga83
5. sep 2015

@jalaura tak zisti ako to je ci mam ziadost vypisovat? 🙂 no niekedy v novembri by sme chceli , len sa mi nechce este objednavat nejak 😀 verim ze sa prirodzene podari 😝 dame este domu tento mesiac a uvidime, mozno motyka vystreli 🙂

tinkatinulka
5. sep 2015

@mimika1973 ale ty..jasne ze mi nic neukázalo

tinkatinulka
5. sep 2015

@mimika1973 som ti poslala žiadosť ja.. Kuk.A ako sa máš,? Drobec poslúcha.. A co dakeho surodenca? 😀

tinkatinulka
5. sep 2015

@buba08 aký druh imunoglobulinu? Mne po nom zhoršila nadcha.. Aj horúčka.

lola911
5. sep 2015

kocky, meskal niekomu ms pred zacatim ivf? ja mam teraz 30 dc a potvora nikde, neviem ci je to s nervozity ci co, coordinatorka mi povedala ze mam najprv cakat na potvoru az sa dostavi a zacat potom s injekciami na 3dc ale neovplyvni to nejako ivf? ja som uz tak mala ze mi cely cyklus vynechal ale ma to stve ☹

cmudlo
5. sep 2015

Kocky kde si zvyknete pichať pregnyl?

lilaobecna55
5. sep 2015

Reprogenesis Brno som zacala navstevovať od augusta je tu niekto, kto dochadza a ma skusenost 🙂 🙂 🙂

vivien391
5. sep 2015

Ahojte, prosim vas ake mate skusenosti s Mudr. Koudelka , Brno reprofit dakujem...

lienka_1
5. sep 2015

@cmudlo Pregnyl musis pichat v presne stanoveny cas a ten dostanes od lekara v RF. Nesmies pichat pregnyl v inu hodinu, lebo sa inak nenacasuje ovulacia vtedy, ked si objednana na OPU.

lienka_1
5. sep 2015

@vivien391 Nas osetrujuci lekar, vzdy sa snazil pomoct a vyjst v ustrety. Malinko nesustredeny, tak niektore veci si treba viac strazit, ale vzdy sa vsetko utriaslo k nasej spokojnosti 🙂 My sme spokojni.

sono2
5. sep 2015

@cmudlo musí sa do svalu, stehno. Mala som z toho hrozný strach a na podiv to absolútne nebolelo. Myslela som že to nedam. 😉

cmudlo
5. sep 2015

@sono2 si si istá, že do svalu? Ja som si raz pichala do brucha....dnes si mam pichnúť viem aj čas, len neviem sa rozhodnúť kam....
@lienka_1

lienka_1
5. sep 2015

@cmudlo To moje super rychle citanie 😀 😀 😀 Vzdy iba zbezne ocami prebehnem. Pregnyl som si vzdy pichala sama do brucha.

adejka
5. sep 2015

@cmudlo do brucha

natalca
5. sep 2015

Ahojte zienky, som jedna z Vas, mali sme neuspesne ET v aprili a teraz mame dlhu pauzu od hormonov ..... potrebujeme vycistit hlavu..... obaja. Mam pre Vas ponuku.
Potrebovala by som par kontaktov na prieskum o CAR, kazda respondentka, ktora sa zucastni vsetkych 3 faz ziska 40€, je to anonymne. Ak mate zaujem, poprosim Vas poslat do spravy kontaktne udaje: meno a priezvisko, telefonne cislo, vek a mesto v ktorom zijete. Do tohto prieskumu potrebujeme zeny, ktore splnaju nasledujuce kriteria:
Vek 25 - 45 rokov
BOLI NEUSPESNE LIECENE NA NEPLODNOST U AMBULANTNEHO GYNEKOLOGA A BOLA IM ODPORUCANA NAVSTEVA CENTRA ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Zistovali si blizsie informacie (z roznych zdrojov) ohladne CENTRA/CENTIER ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
ODMIETAJU NAVSTEVU CENTRA ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Pripadne NAVSTIVILI CENTRUM, ALE NEBOLI LIECENE V CENTRE ASISTOVANEJ REPRODUKCIE
Prieskum sa sklada:
1. faza – prihlasenie respondentiek
2. faza – telefonicky 5 minutovy rozhovor, ktory sluzi k poskytnutiu blizsich informacii potrebnych k prieskumu
3. faza – ucast na rozhovore v mesiaci September 2015, podla dohody s respondentkami. Individualny rozhovor vedie nasa skusena, prijemna a empaticka moderatorka. Rozhovor bude trvať cca 1,5h. – 2h. hodiny.
(Je vam zarucena anonymita poskytnutych informacii, ktore sluzia na interne spracovanie)

Odmena pre respondentky, za ucast na tomto prieskume je 40 EUR
Tento prijem je vyplateny podla zakona 595/2003 Z.z. o daniach z prijmov podla paragrafu 8 ostatne prijmy, ide o prijem z prilezitostnej cinnosti oslobodeny od dane z prijmov podla paragrafu 9 pismena g.

gagik
5. sep 2015

@natalca cize pre tie co boli riesene v CAR tento prieskum nie je...

cmudlo
5. sep 2015

@lienka_1 do brucha mi to vyhovuje 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre