Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mircalla
21. jan 2016

@gagik stelcl mi vysveloval, ze medzi 1 a 2 az taky rozdiel neni, obrovsky rozdiel je medzi 2 a 3

ria191
21. jan 2016

@gagik sa mýliš aj dvojkové sú veľmi vysoká kvalita ako by povedal Macháč sú to hotové deti 😀 😀 😀. Mne mrazili dvojkovú kvalitu a po rozmrazení z toho bola jednotka. Keď ti povedia, že sú veľmi kvalitné tak im ver, lebo sú. V tomto je RF jednotka.

gagirl
21. jan 2016

@lusipe ahoj moja..ako?co mas nove?potes nas aspon ty dobrou spravou;)

lusipe
21. jan 2016

@gagirl zlatko,ja odolavam...nad ranom som mala bolesti ako na menzes...a asi za 2 hod som nasla vlasocnicu bledej krvi...potom ustalo...ale chodím stale kontrolovať...len som musela s malou von a ona stale hopa a sankovat sa,tak neviem...

lusipe
21. jan 2016

@gagirl a ty sa ako cítiš?myslim na teba...

cmudlo
21. jan 2016

@gennara a aké ste dávali vložiť? Aj my sme dali teraz vložiť 2 1xHB/2 a 1xCM+.

gagirl
21. jan 2016

@lusipe to je dobre znamenie..ani testovat nemusis..;)ale vies ze zajtra je piatok;)ja verim ze ty si urcite tehulka🙂ja sa mam tak nanic..Ja?ako pred ms..uz som pomaly zmierena so vsetkym..

gagirl
21. jan 2016

@cmudlo ahoj..kolko vam nakoniec zostalo potom embryjok do 5-6dna..?

cmudlo
21. jan 2016

@katka17044 dnes medzi 13.00 -14.00 volaj. Povedia ti koľko sa ich oplodnilo. Kvalitu ti povedia až 3 deň. Čiže pozajtra. Máš to napísané v papieroch. ..

cmudlo
21. jan 2016

@gagik to mi ani nehovor, že dvojkove sa neujmu
...to potom nemám vôbec šancu.
.

gagik
21. jan 2016

@cmudlo ja neviem prave, ale tak asi vedia co robia. ..

gagirl
21. jan 2016

@cmudlo aj embryjka 2 kvality su dobre a maju velku sancu..oni sa mohli vo vyvoji este zmenit na 1..Drzim vam palce..

gerdusha
21. jan 2016

akasi nostalgia za reprofitom ma chyta 🙂

zdravim vsetky, co si ma pamataju a drzim palce vsetkym...aj tym, co si ma nepamataju 🙂

pufa
21. jan 2016

@mircalla presne tak, umožňuje to prave to superrychle mrazenie, ktoré v RF robia a celkovo je to zatiaľ ten najlepsi spôsob aký bol vymyslený.

santeema
21. jan 2016

@lusipe ty nas ako napinas🙂...sa normalne tesim, ako to dopadne, ked sa odhodlas testovat🙂

gennara
21. jan 2016

@cmudlo Tým, že boli len dve a obe sme šli vložiť, Macháč povedal, že selekcia nemá zmysel a je lepšie vložiť trojdňové, že im u mňa bude lepšie. Mali sme jedno osem a druhé sedembunkové.

katka17044
21. jan 2016

@cmudlo aha tak dnes sa dozviem pocet embryjok, dakujem 🙂

diska
21. jan 2016

baby nasho maleho nechceli ani mrazit 😀 povedali,ze sa nic nemrazi lebo je 3 kvality,potom mi prisiel email,ze mrazili kvalita medzii 2/3 a po rozmrazeni uz bol 1/2 a potom kus este vystrasil v nemocke a teraz tu kriciiii odusu,same didli didli,,llilii leee ale mama a tata ani zanic. 🙂

mircalla
21. jan 2016

@pufa ano presne to hovoril o nejakom rychlom mrazeni, aj mi zistoval odkedy sa to zacalo pouzivat, o rok sme to prepasli

lusipe
21. jan 2016

@santeema
@gagirl tak ked do nedele nedostanem tak uz urobím test....lebo mame ist s babami na pohár vinka tak ci budem môcť pit🙂ale tiez ma to brucho bolelo ako na menzes i ked teraz zase prestalo.
@gagirl Jaj moja ako velmi ti to želám...

katka17044
21. jan 2016

tak z 8 vajicok 6 zrelych a z toho 6 embryi

cmudlo
21. jan 2016

@katka17044 super. Blahoželám a prajem aby sa krásne vyvíjali aj naďalej 😉 Veľa šťastia!

lusipe
21. jan 2016

@katka17044 jej nadhera...uz budu pekne rast a potom sup 1-2 k maminke🙂

cmudlo
21. jan 2016

Baby ja som ešte len druhý deň po a mám také brucho ako v treťom mesiaci...to je z utrošu?
@lusipe teším sa na nedeľu...ale mohla si už skôr.... 😀 ...neviem sa dočkať dobrých správ konečne

@gagirl je mi to ľúto...ani nemám slov...prajem ti z celého srdca aby si bola tehuľka...ale máš ešte mrazáčikov a vraj ket je úspešnejší....

katka17044
21. jan 2016

@cmudlo
@lusipe veľmi kráásne vám ďakujem

lusipe
21. jan 2016

@cmudlo aj ja som mala take napucane brusko...asi kombinácia aj utros...tak len pekne hľadkaj a Papaj ananás a vecer cervene vinko na sliznicu🙂potom uz nebudes môcť...
Inak presne,ja som po ET neotehotnela,vraj telo sa spamätáva tak mi to vysvetlil Lekar a potom hned prvý Ket sa malinka podarila🙂

cmudlo
21. jan 2016

@lusipe škoda, že ja som sa k KET nikdy nedopracovala ☹ Tak veľmi by som chcela...

silvinkabb
21. jan 2016

@cmudlo ani ja ☹ aj ked mam za sebou iba jedno ivf, tak bolo hrozne pocut, ze to nedotiahli do konca tie moje bublinky. no co uz. musime verit 😉

lusipe
21. jan 2016

@cmudlo ty len pekne žiadny Ket nechci,teraz uz ho nebudes potrebovať🙂

mitka85
21. jan 2016

@nikolajka2 ja do reprofitu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre