Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

santeema
17. júl 2016

@cheeky82 wau...gratulujem, nch to ide dobre az do konca🙂..velmi sa tesim kazdej kocke, ktorej sa to podari🙂

mimika1973
17. júl 2016

@cheeky82 jeeej ved je pozitivny! 😉 🙂

mimika1973
17. júl 2016

@lusipe jeeej ty si tehula? asi mi daco uslo, ci? prirodzene, ci Ket ci Et? 😉

mimika1973
17. júl 2016

@ria191 budem na teba mysliet zlaticko! 😵 Akymkolvek sposobom, aby si to zvladla na jednotku ! 🙂

mimika1973
17. júl 2016

@cheeky82 mala si len jedno vlozene ci viac? HB patdnovu? Et ci Ket? uz nepamatam!
pojdes na krvicku aj? urcite to bude vsetko ok, drzim aj nadalej palce, testik je pekny na ten 10.den 😉 😵

cheeky82
18. júl 2016
cheeky82
18. júl 2016

@mimika1973 mala som len jedno, FHB 6dnove. Vo štvrtok ma caka krv

lusipe
18. júl 2016

@mimika1973 hej hej.podaril sa Ket🙂

gagik
18. júl 2016

@cheeky82 gratulujem! A aku znamku malo embryjko?

evadek
18. júl 2016

po roku a pol sa asi dostanem na ket...ak teda sliznica dovoli...ani so to neviem predstavit...
velmi zmiesane pocity...

cmudlo
18. júl 2016

@cheeky82 Jeeej super!!! Potichúčky blahoželám!!! Prajem všetko dobré!!! Zaslúžite si to 😉

cheeky82
18. júl 2016

@gagik jednotkovu.

gagirl
18. júl 2016

@cheeky82 moja vidis to..je to tam..velmi drzim palce aj nadalej..vsetko dobre dopadne 🙂

bianitka996
18. júl 2016

@cheeky82 super vedela som že to bude, drzkaj sa

izzie27
18. júl 2016

@cheeky82 potichucky gratulujem ☺

cheeky82
18. júl 2016

Dakujem vsetkym za povzbudive slova. A nezabudajte, ze vsetky si to velmi velmi ZASLUZIME a raz sa aj isto dockame. Taka velka snaha predsa nemoze vyjst nazmar......

malebabatko
18. júl 2016

Kedze skupina mam / nemam lieky... je zrusena, skusim sem, ak to nevadi a nie je proti pravidlam.
Mam cely novy MENOPUR, tiez cele balenie DIPHERELINE, 2x cele balenie UTROGESTAN. V pripade zaujmu piste spravu.

lilly158
18. júl 2016

Ahojte kočky. Prosim vas, robia v Reprofite aj nativ cyklus, ak ma manzel velmi zly spermiogram ? Do dalsieho IVF sa mi nechce / uz nechcem brat vsetky tie injekcie /, chcela by som max.clostyl. a oplodnit ICSI. Neviete orientacne, kolko by nas to mohlo stat ? Uz sme povedali, ze sme s IVF skoncili, ale ja sa akosi toho nemozem vzdat, stale ma laka ta myslienka ist este vyskusat Brno - nativ cyklus.

tinkatinulka
18. júl 2016

@evadek PODARI SA ..mamina budeš a basta. 😉

cheeky82
18. júl 2016

@lilly158 ahoj. da sa ist aj s velmi zlym spermiogramom. vobec nas od nativu neodhovarali i ked vedia aky mame spermiogram. cenu v maji zvysili zo 7 tisic na 12 tisic, plus si prirataj PK, ICSI. urcite ti ale vyjdu v ustrety

lilly158
18. júl 2016

@cheeky82 - super, dakujem za info. My mame z prveho IVF krasnu dcerku, no druhe babo za nami vobec nechce. ☹ 1x som potratila, 1 x biochemicke a 3 x vobec nic. Strasne tuzim po druhom babatku, tak ako som tuzila po prvom. Nechcem sa vzdat tej myslienky, ze snad bude mat nasa kraska surodenca.

evadek
18. júl 2016

@tinkatinulka tinus ty humoristka 😀 ja budem rada ked budem mat sliznicu a dostanem sa ku ketu....nejak uz neverim,ze by som mohla byt tehu....uz som tu dinosauria vykopavka....🙂

evadek
18. júl 2016

@cheeky82 co je to velmi zly spermiogram?🙂

tinkatinulka
18. júl 2016

@evadek ty vykopavka jedna..ja už beriem konzultáciu ako výlet, a OPU ako možnosť sa vyspat..no co ti poviem..ked vidim co sa dejej okolo, tolko stastia ako je sa stat maminou asi by prevalcovalo nielen mna ale aj moju 2m polovičku

evadek
18. júl 2016

@tinkatinulka 😀😀😀 teraz si ma pobavila..😀 ...
ja to uz tiez beriem ako pekny vylet...ved po roku a pol???....to na dovcu chodim castejsie 😀
ja si to uz ani neviem predstavit...
Ako pokracujete?..ty sa nechystas na takyto vylet?🙂

cheeky82
19. júl 2016

@evadek 100% patologia

evadek
19. júl 2016

@cheeky82 a to tam musela byt nejaka fit...ci ste mali darovane???

lily311
19. júl 2016

@cheeky82 My sme mali 100% patologiu pred 4 rokmi a vyšlo nám prvé IUI, teraz ani 2x ET nevyšlo.

tinkatinulka
19. júl 2016

@evadek no my nemame nakuky takže to je horšie a vekom si viac uvedomujem vsetky okolnoati okolo

evadek
19. júl 2016

@tinkatinulka a dalsie ivf?....aj ja si vekom uvedomujem ,ze do kelu.....ale co uz..vek nezmenime..a vraj to je len cislo😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre