Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
27. jún 2014

@korenka17 nezabudaj na mna ja uz mala 39v marci🙂

korenka17
27. jún 2014

@sona_fit ja som mala Dr.Otevřela,má zmysel pre humor,mne vyhovoval a ja si dávam dokonca až 4-0-4,čo je strašne veľa,ale môj Dr. povedal,že to je dobre,lebo to udrží plod a viac istoty...jediné,že cez deň mi to vyteká riadne na slipovky... 😖

ingrid0105
27. jún 2014

@evicka46 ahojcek v Brne vladaju len blastocysty? ja chodim do GF a tiez som po KET a nemam odvahu sa testnut, a estrofem neberies? dakujem

sona_fit
27. jún 2014

@rebeka33 Aj ja som marcova 39-tka, tak dúfam že Vás budem nasledovať babule 🙂 A ďakujem za odpoved 🙂

sona_fit
27. jún 2014

@evicka46 Ďakujem, ja som este takto utros predpísaný nemala, aspoň viem že nie som jediná 🙂 Joooj zajtra držím palce mooooc! Na víkend odchádzam tak sa dozviem až v nedeľu ☹

gaga83
27. jún 2014

@lusipe ahoj narodila sa v 32 tyzdni a mala 1920g a 45 cm. 😀 Taky chrustik maly 😀 😀

korenka17
27. jún 2014

@rebeka33 jéé,fakt,bože,sme tu 3 ten istý ročník,pardon,no,pekne,puberťáčky moje 😀

korenka17
27. jún 2014

@rebeka33 Kurecová,to je taká vysoká čiernovlasá,tuším krátke vlasy?

misaelka
27. jún 2014

Tak u nas konzultacia dopadla na jesen nas caka ivf cca v oktobri. Kozumplik je sympos a tie jeho chlpy... hotovy doktor exitus z uraganu 😀 aj odborne mi pride na urovni. Aj uplne iny pristup ako v mt. Som spokojna a snad nam pomozu... musim verit... nadej je jedine co mam. Inac aj zo mna sa stava workoholik aj ja by som najradsej len robila ☹ aspon vtedy na neplodnost nemusim mysliet lebo s tymito myslienkami vstavam aj si lahynam spat.

nelly3
27. jún 2014

@korenka17
ano🙂

nelly3
27. jún 2014

@sona_fit
ja som vzdy brala utros 4-0-4 aj po ET aj po KET, mozno to uz zmenili hmm 😕 a beries aj estrofem?

tinka9075
27. jún 2014

@gaga83 krásna je babuľka už nech ste doma a užívate si jedna druhú 🙂 🙂 🙂

ina7
27. jún 2014

@sona_fit Ja som bola po opu na izbe s kockou ktorej predpisalai 2-0-2 a mne 4-0-4. Ona sa pytala preco a povedali jej ze to zalezi od kazdej zeny kolko jej predpisu. Ze kazda potrebuje vzhladom na sliznicu a a pod. ine davkovanie.

rebeka33
27. jún 2014

@korenka17 no mlada a uplne na kratko. Taky sportovy typ. Lebo tmave kratke vlasy ma aj pospisilova. Ta mi teraz robila vklad.

lusipe
27. jún 2014

@gaga83 ale ved mala krasnu vahu a teraz uplne super napreduje 😉 drzim palceky aby tak aj rastla dalej 😉 je nadherna...

gagirl
27. jún 2014

@donatela blahozelam vam..a prajem vsetko dobre aj nadalej..🙂

buba08
27. jún 2014

@donatela krasne HCG, len tak dalej 🙂

gagirl
27. jún 2014

@dalida drzim ti silno palce na zajtra nech je test pozitiv...🙂

ina7
28. jún 2014

12. den na rf teste duch. To bolo o pol piatej rano. O siedmej uz tam bola slaba ciarocka. Ale po limite zosilnela na co by sa nemalo prihliadat. Mam tomu verit? :-\

sona_fit
28. jún 2014

@ina7 Jeeeej, určite aaano, ja som mala v októbri tiež tak, že čiarka bola zreteľna až po limite ale HCG z krvy bolo krásne. Určiť je to dobre , nebojaj, tes sa že to nie je snehobiele 🙂

rebeka33
28. jún 2014

@ina7 uvidis ako to bude tmavnut. Hlavne ze nie je snehobiely. Hod foto .🙂 rf je dobry test,ale az 20tkovi. v pondelok ides na krv?

gagirl
28. jún 2014

Prisli mi papiere z poistovne .celkom rychlo...pred prvym ivf som cakala 6 tyzdnov,,teraz ani nie 2..tesiiiim sa...cca za mesiac ideme na to..🙂

zibi
28. jún 2014

baby 30 den cyklu a ja ms nikde...test som si rano robila dr. max a negativny ... 😒 no mne takto nikdy nemeskaju ..praveze skom skor dostala na 26 -27 den a teraz 30 den a nic...predvcerom, vcera som tolko chodila a vlozka cista skoro som odpadla z toho ....no divne ...ale keby tam daco bolo tak by mi test ukazal uz nieco nie? aspon slabu ciarku ....

misaelka
28. jún 2014

@zibi
@rebeka33
@gagirl kocky ja som nechavala kozumplikovi v rf papiere do poistovne. vravel ze na to maju pracovnicku, co mi ich vyplni a posle. aj vy ste to tak mali? kolko vam trvalo, kym vam poslali papiere? @ina7
a este mam schvlne ivf na slovensku v MT, budem to musiet na poistovni nejako rusit, aby mi schvalili ivf v brne? vela otazok naraz no nevioem sa z toho sprosteho systemu vysomarit.

zibi
28. jún 2014

@misaelka ked mas chvalene ivf na slovensku tak by sa to malo preniest aj tam skus napisat do centra v brne a oni by o to asi mali poistovnu poziadat....ale nie som si ista uz ...neviem presne ako to funguje momentalne...

zabka1124
28. jún 2014

Ahojte babulky! Tak ja dnes test snehobiely, vcera tak isto:(:(!! Baby na mam taku depku z toho a co je este tazsie, svagrina je tehu 10tt (tesime sa) , ale na mna to tak dolahlo:(:(! Dokonca aj Matúško vycitil, ze som smutná, tak chodi za mnou a tutulinka sa! ! este ze ho mame, inak by som bola asi v Kremnici na psychiatrii!!Ani na krv uz nepojdem naco?:(, utros som vysadila a budem cakat na mrchu!! Neviete mi povedat, ze asi do koľkých dni by mala prist???

Babenky drzim všetkým prsty aj na nohacch nech mate //!!!!Drzkajteee saa🙂!!

tinka9075
28. jún 2014

@zabka1124 to mi je ľúto 😖 😖 ale máte Matúška tak sa tešte z neho 🙂 🙂 horšie by bolo keby si nemala žiadne dieťatko vtedy sa neúspech ťažšie prežíva ,,,

haimi
28. jún 2014

@gagirl super, mam partacku, ja zacinam okolo 19.7. 🙂

dalida
28. jún 2014

@evicka46 a ostatne babenky... tak dnes 10 den po ET test negat... Lieky stale beriem... 30 budem robit RF test, asi pojdem aj na krv... zatial som v poho...manzel je moj psychiater 😀 a vzdy vie vsetko povedat tak, ze cloveka hned preberie z letargie... Idem upratovat... Evi, o 😀 14 nastej sem pridem kuk...prosim, len nenasleduj moj priklad.... jasne??? 😀

dalida
28. jún 2014

@zabka1124 axxxx, zabinka... prajem vela pozitivnej energie. Viem, co prezivas... ☹ Ja som to mala pred niekolkymi rokmi... ked svagrina tehulkovala bez problemov a ja ? IVFka, potraty ☹ Mala som to velmi tazke... Najhorsie bolo prekonat bolest, ktora vo mne vyvolavala aj take primitivne pocity ako : ziarlivost, zavist... Tesila som sa z ich radosti, ale tieto "skrade" pocity brzdili tie pekne... preto som sa im aj vyhybala, ked som to prekonala bolo zase dobre... Maly ma uz 6 rokov, je to moja mala laska a potesenie 🙂 chodim k nim len a len kvoli nemu, milujem ho nadovsetko a nedala by som ho za nic na svete. Tesim sa, ze mame v rodine aspon jedno dieta (aj ked nie je moj pokrvny pribuzny... ja surodencov nemam...)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre