Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
21. okt 2014

@mircalla v novembri 2010 ,ale neviem ako ich mrazili.

skaredekacatko
21. okt 2014

@haimi pijem proti nachladnutiu.

lenka54321happy
21. okt 2014

@haimi
Prsia trochu ale tie ma uz zacali 2 dni pred vkladom...
Ach toto hrozne cakanie.....tak zavidim babam ktorym sa to podarilo....musi to byt uzasny pocit....mne to pride ze sa to stava len druhym.....ach ☹(

skaredekacatko
21. okt 2014

@lenka54321happy neboj uz aj na teba pride. Mna cakat tiez uz nebavi.

pbetuskap
21. okt 2014

@kama2
@zibi dakujem baby aj som si myslela, ze ten crinon bude lepsi 😉

gagirl
21. okt 2014

@tixx ahoj moja..dakujem za rady..vyskusam teraz aj ja..cervene vinko a alcemilku uz pomaly popijam..nabuduci tyzden v pondelok idem na sono sliznice tak uvidime ako narastla..ak bude dostatocne vysoka zaciatkom novembra bude vklad..ak nie tak sa to odklada o mesiac aj s liekmi..teraz neberiem na sliznicu nic..tak som zvedava .:a inak vobec si ma nerozosmutila..naozaj..len ked som videla ten termin tak mi prislo luto ze ako dobre to mohlo vyjst..ale som rada ze aspon tebe to vyslo..a verim ze nam to vyjde najblizise..🙂tak to je fajn ze sa citis dobre..aspon si to plne mozes vychutnavat..davajte si pozor..ja sa ozvem potom co mam nove..drz palce🙂

lemoni86
22. okt 2014

bre ranko baby, drzte palce 12:30 nech sa vratime z brna s bublinkou v brusku ;)

evadek
22. okt 2014

@lemoni86 drzime palce 🙂s tou najsilnejsou bublinkou🙂

gagirl
22. okt 2014

@lemoni86 drzim palce.)

lemoni86
22. okt 2014

@gagirl @evadek dakujem vam babule :-*

skaredekacatko
22. okt 2014

@lemoni86 drzim palce nech je v brusku silny bojovnik co o 9 mesiacov uzrie svetlo sveta.

tixx
22. okt 2014

@gagirl jasne,ze drzim palce!!! 😉 daj mi potom vediet, ako ste dopadli, ved zaciatok novembra je tu o chvilku 🙂

fantinka
22. okt 2014

@ingrid0105 a ja idem preto do Brna 😉 k svk centrám sa vyjadrovať nebudem...ak majú ťažší prípad, že nevedia, prečo to nejde, tak sa tým nezaoberajú, skúšajú a skúšajú a majú teórie. Ale keď im nevyjde ani 3ivf, zrazu posielajú na imunológiu, ževraj sa už na svk robí, no moja gyn mi povedala, že to nie je imuno ako v Prahe. Takže asi tak 😀 Možno by aj mne niečo našli, uvidíme budúci rok 🙂.

misenaf
22. okt 2014

@buba08 trochu som sa hrabala v starých príspevkoch 😕 a chcem sa spýtať prečo ta zaradil do kategorie pokusov ? čo je u vas taký važny problem?
ako pokračujete v brne?

haimi
22. okt 2014

@lenka54321happy este to nevzdavaj 🙂 ja uz som sa dneska s tym opat rozlucila. Prsia ma uz nebolia a brucho typicka bolest na mrchu. Som to tak pocitala a ma mi prist uz v piatok. Strasne by som sa chcela s niekym porozpravat, preco sa nechcu uchytit. Kde moze byt problem. Este si dorobim tu imuno. Uprimne ti poviem, ze by som bola aj rada, keby mi nieco riesitelne nasli, nech to ma nejake vysvetlenie

ivka3901
22. okt 2014

Ahojte baby viem,že včera som písala,že mám // na tehu teste poobede 😒 síce jedna slabšia,ale dneska som zas testla ráno a mám tam slabšiu čiarku a dneska ma zas trápia krče v podbrušku bojím sa,že to nevyšlo a ESTROFEM a Crinone gel bráni menštrácií ☹ kolko dní po ET vás bolelo podbruško ☹

skaredekacatko
22. okt 2014

@haimi ale haimi nevzdavaj to este.

nelly3
22. okt 2014

@ivka3901
moja nic neboj, pockaj na krvicku, vsetko bude dobre, kolky den si po ET? lebo ja ked som mala pozitivne HCG tak na 11 den po vklade som mala ze aku slabu ciarku a az potom to silnelo 😉

ivka3901
22. okt 2014

@nelly3 11 deň po ET a trápia ma tie bolesti ako keby sa mi chcel spustiť menzes len mu bránia lieky čo beriem a tebe to pekne silnelo?a mala si potom aj krvičku pozitívnu?

nelly3
22. okt 2014

@ivka3901
ano silnelo, aj krvicku som mala pozitivnu, lenze ja som zacala potom spinit a nakoniec aj krvacat, tak to islo dole HCG zial. Mysli pozitivne 😉

ivka3901
22. okt 2014

@nelly3 a kolko si mala hcg povedali ti?Len ja som kvoli tomu taká ubolená,lebo mi vkladali HB a som myslela,že sa hned zavrta a budem mať aspom na 10 deň pekného ducha 🙂 a kolko dní po poz. krvičke si začala špiniť?aj napriek tomu,že si brala estrofem a crinone gel či utroš?

nelly3
22. okt 2014

@ivka3901
na 15 den po vklade som mala okolo 500 alebo 600 tak nejak uz si presne nepamatam a zacala som spinit presne na ten 15 den po vklade.

ivka3901
22. okt 2014

@nelly3 ahá 15 deň?no já mám dneska termín menzesu presne tak sa bojím 😒

ludinka
22. okt 2014

@ivka3901 ahoj, aj ja som trosku spinila na 10 den od ET, a mala som bolesti v bruchu.....take silne akoby ma niekto pichal nozom do maternice......bolo to trochu ine ako pri menzese, drzim ti palce ja som tiez tie testy nemala hned tmave

ludinka
22. okt 2014

pridavam tie fotky, vidis na 9 a 11 boli ciarky rovnake... 😉

ivka3901
22. okt 2014

@ludinka ahá teda ozaj si mala na 9 -11 deň slabé čiarky a ten 16 deň krásne // čiarky a to si mala kolko vlastne hcg ten 12 deň ked si išla na krvičku a ko to vlastne všetko dopadlo?dúfam,že dobre 🙂

ludinka
22. okt 2014

@ivka3901 aj mne vkladali HB1 ako tebe, ja som na krv ani nebola, lebo moj dr. mal dovolenku, isla som az na sono (aj stelcl mi povedal ze to staci...)no a dopadlo to dobre, teraz som uz v 17 tt 😵
hlavu hore, ked tam je nejaka ciarka tak to znamena ze urcite embrio este bojuje, dolezite je co bude dalsie dni, skus mysliet pozitivne aj ked viem ake je to tazke.........ale to ze nejaka ciarka tam je dobry znak 🙂

ivka3901
22. okt 2014

@ludinka jéj teším sa 🙂 tak to neni stratené a to vlastne som z toho mimo aj ty si mala ísť na 12 deň na krv a spravila si si test ten reprofiťácky a ten ti vyšiel pekne a potom si napísala štelclovi?lebo zaujímavé na jednom teste 11 deň si mala slabú čiarku a na teste 12 deň z reprofitu peknú tak ako ..................zaujímavé

ludinka
22. okt 2014

@ivka3901 ten RF test je ovela spolahlivejsi ako ine testy....
ano ja som len stelclovi napisala ze test je pozitivny a povedal ze staci ist na sono....ked sa to tak vezme ta krv az tak vela neriesi, dolezite je aby bolo babo tam kde ma byt a potom aby bolo srdiecko 🙂
viem o com hovorim ked som mala mimomatenicove tak som mala krv v pohode aj hcg rastlo ako malo a aj tak nic z toho nebolo... 😒

mircalla
22. okt 2014

@ivka3901 ono je vzdy jedna slabsia
mna sa zdal vzdy naj test mamatest
ja som sa tiez citala na menzes a bolo to ok.....to je normalne, potom to preslo

u nas dnes ET - dve emrbrya kvalita 2 , uvidime ako bude

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre