Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
7. nov 2014

@gagirl ano vkladali mi HB1 a asi aj moje je teda 6dnove,ved oni mi mrazili tiez na 6den 🙂

haimi
7. nov 2014

@lenka54321happy ja som dnes bola cely den vystresovana, asi by som mala prestat. Ach jo

bergalm
7. nov 2014

@bambulka2015 no u nas sa zatial zije ako v klastore 😀 😀 😀 ja by som aj chcela ale mm sa boji-strachopudko no co uz....Ale my aj predtym ked som otehu. tak doki zakazal,ze no no no cele tehu sila

skaredekacatko
7. nov 2014

@haimi nestresuj v pohode ty to das do stastneho konca 🙂

bergalm
7. nov 2014

@misenaf ja som necitili absolutne nic az 2tyzdne po teste dovtedy nic a ked som zbadala 2ciarky nemohla som tomu uverit takze klud ,kazda je ina 🙂

bergalm
7. nov 2014

@skaredekacatko jaj moja ,drzim este paluchy mozno je este nadej,posielam ti srdco

bergalm
7. nov 2014

jaj kocky konecne sedim doma ,celodenna vychadzka v meste,aspon som muzovi kupila nieco na Jeziska,ale som unavena spala by som a konecne som sa aj riadne navecerala....

skaredekacatko
7. nov 2014

@bergalm dakujem ti pekne uz si kukam ze sa objednam do medirexu v pondelok tam volam 😝

bergalm
7. nov 2014

@skaredekacatko je mi to luto,viem ako Ti je mas mrazacikov?

ingrid0105
7. nov 2014

@lenka54321happy urcite je to v poriadku, babenko sa udomacnuje 🙂 velmi drzim palceky na pondelok 😀

skaredekacatko
7. nov 2014

@bergalm nie nemam teraz bol len jeden dobry. Keby sa dalo hned by som brala aj darovaneho mrazaka ale take jefnoduche to neni. Ale uz je mi lepsie mam ciel som zvedava nakedy ma objednaju

bergalm
7. nov 2014

@skaredekacatko jasne chapem Ta ,ale spravny pristup,drzim palec

haimi
7. nov 2014

@skaredekacatko si zlata. Dnes som kupila digitalny tehotensky test, tak dufam, ze tam stale bude 3+. A chces ist do medirexu na imunologiu? Nemas nitru blizsie? Aj ked v ba v medirexe davaju skorsie terminy. Ja som dnes bola na hemato pre vysledky, nic mi nenasla, vsetko ok. Na genetiky vsetko ok. Zakladne imuno - protilatky ok. Nuz neviem..., nic mi neni

skaredekacatko
7. nov 2014

@haimi no co najskor chem ist som zvedava kedy mi daju termin. Asi by som zasla rovno aj k draculovej ak by sa dalo.snaxim sa byt pozitivna ale nejde to aj si poplacem som sama doma muz je v robote a pride az v pondelok vecer.

ingrid0105
7. nov 2014

@haimi moja klud 😉 ja si myslim ze tvoje telo si zvyklo na novy stav 🙂 hormony sa vyrovnali a proste budes mat bezproblemove tehotenstvo 🙂 🙂 🙂

haimi
7. nov 2014

@skaredekacatko napis jej mail, je strasne zlata, urcite ti odpise a dohodnete si termin 😉

ingrid0105
7. nov 2014

@haimi ale je, si TEHULKA 😀 😀 😀

bambulka2015
7. nov 2014

@skaredekacatko nevzdavaj to, mozno sa len udomacnuje. Pokial to nie je riadne krvacanie alebo jasna cervene krv, tak nic nie je stratene. Drzim palceky 😉

@bergalm ma ani nestras. Ze klastor 😕 Umrela by som. Ale tak, ked je nejaky problem a doc zakazal, tak jasne, ze sa to musi dodrzat. Nam praveze nic nezakazali, ze vraj mame normalne zit ako doteraz, len sport trosku zredukovat, lebo ja som toho robila fakt vela. Ale vsetko robit podla toho ako sa budem citit.
A musim sa priznat, ja uz som muza aj "znasilnila". Nie som ziadna nymfomanla, ale uz som to fakt nemohla vydrzat. Vcera mi uz bolo fajne, ziadne bolesti, tak sa to uz fakt nedalo. A muzik sa vie tak v postielke pritulit a stale mi hladka brusko, no obrat sa mu chrbtom 😀 😀 😀 😀
Ale musim podotknut, ze u nas nebolo nic mesiac. Este pred stimulkou odletel na sluzobku, celu stimulu som bola sama, priletel akurat den pred punkciou a tam sa nesmie, koli spermoskam, no a teraz toto vsetko a zajtra uz zase odlieta a pride az zaciatkom decembra. Uz sa citim ako single zenska. Aj ta ma urcite viac keksiku ako ja 😠 😠 😠 😠

gagirl
7. nov 2014

@bergalm tak tvoje embryjko sa uz urcite pekne zabyvalo..uz ma 13 dni..🙂tak si si dnes spravila pekny den..aspon si sa trocha odreagovala..🙂ja mam dost stres..mam vselijake myslienky negativne..co nie je dobre..zajtra konecne vypadnem mimo domu..k svagrinej na oslavu..ja ked som po vkladoch nedokazem na nic ine mysliet..robim si sama stresy..:(

skaredekacatko
7. nov 2014

@bambulka2015 dakujem za tvoj optimizmus ale bolesti mam ako na krami citim to dnes si este dam.medrol a utros ale neverim tomu . Co je horsie som aj robotu trochen dala do uzdia mieco porusila a co teraz.

bergalm
7. nov 2014

@gagirl hej spravila a pomohlo mi to i ked som unavena ale tak zdravo unavena 😉 Uvidis aj Tebe to prospeje vypadnut niekam mimo domu..Ze 13dni?fiha no uvidime teda 😉

bergalm
7. nov 2014

@gagirl a nerob stresy moja......bude dobre

bambulka2015
7. nov 2014

@skaredekacatko ale to vravi vela bab, ze mali bolesti ako na kramy. Dokonca aj trosku krvacali. A predsa boli tehu. Viem, ze sa to lahko hovori, ale treba mysliet pozitivne doposledku. Uvidis,o 9 mesiacov sa budes este na tom smiat, aka si bola ustrachana. A cvirko sa bude smiat tiez 😉

skaredekacatko
7. nov 2014

@bambulka2015 no ja neviem.ja sa poznam uz sa objednavam v pondelok do medirexu. Aj test bol v cera biely.

gagirl
7. nov 2014

@bergalm vzdy si poviem ze budem mysliet len pozitivne..a pokazde je to takto..do kelu..prefackam sa asi..🙂skusis aj testnut skor ako ti povedali?..

gagirl
7. nov 2014

@skaredekacatko napriek vsetkemu drzim palce..nadej stale je az do konca..kedy si si mala spravit test,co ti pisali?

bergalm
7. nov 2014

@bambulka2015 vidis tak to bud rada,my sme nemohli a poviem Ti bolo to pekne na prasky....Ale ked som sa kuk na brusko tak som si povedala,vydrzime....Tak neviem ako to bude do buducna,vtedy som mala rizikove a cele to skoncilo veelmi zle a aj teraz mi povedal moj gyndos,ze ak sa podari opet rizikove 😝 😝 😝

bergalm
7. nov 2014

@gagirl neviem ci testnut mm mi po dnesku povedal,aby som skusila ,ale zatial som netestovala i ked test mam doma a Ty???

gagirl
7. nov 2014

@bergalm ja tiez este neviem kedy..bojiiim sa..mala by som az 15eho ale to nevydrzim..planovala som ze testnem 11 eho..vtedy bude mat mm narodky..ale neviem ci sa odvazim..🙂

dafy
7. nov 2014

@bergalm držíme silno palčeky s Damiánkom 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre