Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dejna0412
12. apr 2015

@angel74 tak ja som malé len 3vajicka a nic s toho komplet nativ aj lieky ICSI picsi krv na pohlavne choroby 2200€ ale ich cenník je nativ 19.000kc tak to je iný rozdiel

dejna0412
12. apr 2015

@angel74 aj mrazenie spermi na jeden rok u nich stoji 8.000 kc a mne zaúčtovali 160€ akoze oni dávaju ceny od brucha ci ako???

angel74
12. apr 2015

@dejna0412 tak to neviem prvý krát som platila 1700 a každý ket 7000 czk a vajok som mala 18 a druhý krát len 11 a z toho vždy skoro polovicu napichali tsk neviem sa tiez drzat cenníka

angel74
12. apr 2015

@dejna0412 a za mrazenie som platila 180 €

dejna0412
12. apr 2015

@angel74 ja som akosi mimo s toho!nechapem tomu ale ako môžu mat takze ceny pri každom inom?ja som mala len 3vajicka s toho sa dve oplodnili a ked to zvládnu tak pôjdu obe na Et takze nemám nic na mrazenie a spermie mrazenie 160€ na rok!o peniaze nejde ale o princíp ....ty si mala viacej vajíčok a platila si menej ako je to možné???na stránke maju nativ minimálna stimulka 19.000kc?tak ako to je?ved ked si to prepočítame tak to som mohla mat normálnu stimuláciu za 40.000kc 🙂

angel74
12. apr 2015

@dejna0412 mne z oplodnenych 8 zostali len dve jedno mi vložili a druhé zamrazili ale tiez neviem vypočítať predbežnú cenu rstam z tou väčšou 😉

dejna0412
12. apr 2015

@angel74 no ved sa na to spýtam v centre ze ako je to možné....ze nativ stoji 40.000kc a nie 19.000kc ako maju v ceniku 🙂))

angel74
12. apr 2015

@dejna0412 a kedy tam pôjdes? Potom daj vedieť ako to odvôvodnili 😉

dejna0412
12. apr 2015

@angel74 v utorok mám Et tak sa ich nato spýtam 🙂to som zvedavá ako to odvôvodnia🙂

freyahope
12. apr 2015

@dejna0412 k tým 19000 si prirátaj všetko ostatné navyše, čiže 1000 za každé vajíčko oplodnené ICSI, 3000 za PICSI ak bolo, plus lieky ak si mala od nich

silvia545
12. apr 2015

Ďakujem Vám kočky,,verím,že teraz to už víde,,Otevrel mi robil vklad a tak som sa na Marcela popýtala,povedali,že z jedného dňa na druhý dal výpoveď,,štvrtok dal výpoveď a v piatok už nerobil,,sestrička povedala,že bolo toho na neho dosť a psychyka asi urobila svoje,,že nebol na tom dobre. :(

gagirl
12. apr 2015

@silvia545 ahoj moja..dnes si bola na vklade?veeelmi silno ti drzim palce a verim ze toto embyrjko to s vami dotiahne az do konca..musi🙂Aky si mala pocit z Otevrela?ja som tiez patrila k Stelclovi a naozaj bol velmi zlaty a optimisticky lekar..a velmi dobre sa s nim komunikovalo cez mail..bol ustretovy a ochotny..Asi toho bolo na neho uz dot vela..alebo mal lepsiu ponuku..ktovie co je pravda..Ale je ho velka skoda v Rf..Ktovie kde bude pracovat..Aj ked je pravda ze ja som na neho nemala velke stastie lebo ani raz mi nerobil odber ani vklad..mne vsetko robili vzdy doktorky..Kurecova..Pospisilova ..Vitouskova...Osobne som mala dobry pocit z dr.Vitouskovej a Kurecovej...ale Vitouskova myslim je tehotna tak neviem ci este pracuje..Stelcl mi len nastavil protokol..ale vzdy som komunikovala s nim meilom..Skoda teda..ale co uz..musime verit ze aj ostatni lekari su tam dobri a pomozu nam..JA som sa prave chystala tam volat buduci tyzden a objednat sa k nemu na konzultaciu..Tak uvidim co mi povedia ze komu..alebo ci si mozem vybrat ku komu budem chciet ist..Vy sa drzte s bublinkou ..myslim na vas..🙂

dejna0412
12. apr 2015

@freyahope to mám vsetko zvlášť zaplatené ...len samotné Ivf nativ je 1070€ dokopy to mám 2200€ len neviem ako to oni rátajú ked na ich stránke maju napísane Ivf nativ min stimulka 19.000:)a ja ho mám za 40.000

dejna0412
12. apr 2015

@silvia545 v piatok tam Marcel bol lebo som sa s ním stretla ....

lucky75
12. apr 2015

@dejna0412 ahoj to som velmi zvedava ci Ti povedia. My ideme o mesiac na konzultaciu tak sa tiez spytam. Inac to na ich webstranke vyzera tak ze maju 2 cenniky -jeden v eurach a druhy v ceskych korunach. Ten v eurach podstatne drahsi....

freyahope
12. apr 2015

@dejna0412 aha, tak to je naozaj divné, ja som mala 4x nativ/minimálka a nikdy sme nemali problém s cenou

freyahope
12. apr 2015

@dejna0412
@lucky75 má pravdu, keď si prezrieš RF stránku v angličtine, natív stojí presne 1070 € 😕

lucky75
12. apr 2015

@freyahope Ak sa mozem opytat tak Tebe to uctovali podla ceskeho cennika?

freyahope
12. apr 2015

@lucky75 áno podľa českého, ja som bola všetky 4 pokusy ešte vlani, tak neviem, či bol aj vtedy rozdiel v cenách. Ale minulý mesiac som mala KET a platila som 7000 korún, čiže nejakých 260 eur a podľa zahraničného cenníka stojí KET 320 eur, takže tiež podľa českého cenníka.

candour
12. apr 2015

@ivka3901 mne chce dat imun.glob.uz teraz pred ket,chcela som lIpidy ale to mi odmietla.tak uvidime..a ty ma nestvi ake dalsie ket.jasne ze nam to vyjde hned teraz 😉

silvia545
12. apr 2015

@gagirl dakujem moja 😉 tiež tomu verím,že to naše drobčátko dotiahne do konca 😉
Otevrel je veľmi milý,,robil mi 2x uz a teraz vklad,,aj sme posrandovali,zasmiali sa,no poviem ti,že aj on má rád veľmi srandičky tak si s mojim mm dobre rozumeli,,ja som s ním bola veľmi spokojná aj pri uz,,vždy mi na všetko pekne odpovedal a povysvetloval 🙂 ja som tiež Macháča nikdy nemala ani na uz,,ani na odbere ani na vklad,,vždy bol iný lekár,ktorý mal službu,,stretla som sa s ním iba na konzultácii a cez email 😉 keby som si mala vybrať teraz tak si vyberiem jeho 😉 len Macháča som chcela preto,lebo sa venuje hlavne ženám vo vyššom veku 😉 teraz budeš určite rozmýšlať koho si vybrať 😒

silvia545
12. apr 2015

@dejna0412 tak neviem teda,,ale tak povedala sestrička a bol tam aj dr. ked to vravela 😉 možno si bol ešte niečo dokončiť 😖 ešte že ho dosť lákalo Francúzsko a v poslednej dobe,tam dosť často chodil,,že v RF to už bolo na neho veľa,,nezvládal to 😒

mircalla
12. apr 2015

je to cele zahada s tym marcelom...vypoved zo dna na den, na druhej to francuzsko...podla mna vypoved do dna na den sa nedava len tak...to proste musi byt dovod...ak ju dal on, zeby s tym suhlasili?
fotka je tiez divna ze dlhsie chybala
a najma tu niekto napisal, ze zaciatkom roku a RF odpovedali, ze taky lekar tam uz nepracuje, a nasledne vo februari tam bol vysmiaty
podla mna nehovoria pravdu....

dejna0412
12. apr 2015

@silvia545 práveže on normálne pracoval bol v bielom tak preto som mimo ze od piatku tam neni ved som ho zdravila este ...Hmmm haluz

dejna0412
12. apr 2015

@freyahope no ved to ze ja mám zahraničné priezvisko žijem Momo Sk a myslia si ,ze Som Angličanka a ked som na nich vyvalila slovenčinu tak boli uplne prekvapený ...no ja sa na to ale v utorok spýtam,ze prečo mi neni podla cz ceniku účtované tak ako maju na stránke ale ze podla zahraničného Denika....ze si viem prepočítať koruny na euro

lucky75
12. apr 2015

@dejna0412 ja tak isto, som zvedava ci Ti to zmenia

dejna0412
12. apr 2015

@lucky75 baby taká som vytočená ze bystré neverili!!!akoze za tučnú som mohla normálne Ivf podstúpiť a nie nativ!!!pisala som im email takze si niekto od Marcela email prečíta a dufam,ze chybu napravia!

dejna0412
12. apr 2015

Mám na mysli za tu cenu Som mohlam ist na normálne Ivf

silvia545
12. apr 2015

@dejna0412 ja som ho tam videla v utorok,ked som išla na uz 😉 ktovie teda kde je pravda a čo je za jeho odchodom 😒

silvia545
12. apr 2015

@dejna0412 inak to budeš dosť platiť,,fakt jak normálna stimulka,,ja som platila za min.stimulku 767 eur 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre