Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
4. jún 2015

Kočky,poradna za mnou nasa laska je o.k.comu sme velmi radi.Dr.ma upokojil kvoli tomu dvojcievnemu pupocniku,ze vsetko ostatne je ok nemam sa stresovat...Tak a este 1x o 3tyz.posledna poradna u neho aj s monitorom a sup do nemocky...Stale tomu nemozem uverit

gagirl
4. jún 2015

@bergalm tesim sa s tebou moja..aj ked my sme boli tusim skoro narovnako a je to velmi tazke tesim sa z vas..velmi si to zasluzite..drzkajte sa s krpcekom..bude to chlapcek?..

andy175
4. jún 2015

@skaredekacatko Dakujem. Už sa so mnou spojila 🙂

bergalm
4. jún 2015

@gagirl ahoj ano boli sme tesne za sebou...Dakujem Ti viem ,ze to je pre Teba tažke,ale ja verim ze o nejaky cas tu budem citat tvoj stastny pribeh,teda ak bude cas xixi.Neviem co cakam my sa chceme nechat prekvapit...Tak uvidime vela veci robim uplne opacne ako pri nasej princeznicke v nebi

lienka_1
4. jún 2015

@nelly3
@mircalla Ahojte zienky. Stale som PN a doky ma do prce ani nechce pustit, ze nebudeme riskovat. Som u rodicov, lebo mm odisiel na dovcu, tak mam limitovany pristup k wifi 😀
Mam sa celkom dobre, uz mi nie je tak zle ako byvalo, tak hned preventivne panikarim. 2 dni dozadu aj s poriadnym revom 😀 Ale som sa vzmuzila a verim, ze bude vsetko OK a na kontrolnom sone uz bude vidno cloviecika.
Mirka, ty si uz bola v tom Londyne? A v praci ako? Uz je to vonku?

ivetahe
5. jún 2015

@andy175

Ahoj,je to reprofit ja som teraz bola v Olomouci u Machaca,je to adresa Horni lan 6, Olomouc dole je cukraren Olies

andy175
5. jún 2015

@ivetahe Ďakujem 🙂

ivetahe
5. jún 2015

Mam 2 bal,Merional exp.-7 2015
Diphereline 8 amp,

1 Decapeptyl
4 Menopury amp.

mimika1973
5. jún 2015

@lienka_1 ahojky moja, len pekne oddychuj na PN, to je zasluzena PN, hi hi... 😀 😀
A v ktorom tt si momentalne uz? Ja to uz nestacim ani sledovat! 😉
Kedy to sono? no jo, pravdaze by tam uz mal byt mrnusik na monitore, a dufam, ze zoberies aj manzelika so Sebou! 😉 😀
Ze Ti nebyva tak zle, to neva, to nie je vobec pravidlo! Niekto ma velke nevolnosti a objima wc misu, a niekto zas absolutne nic, iba ak tak take mensie ako ked zle travis, alebo naopak mas chut na nieco slane ci sladke ci kysle a pod. ....takze No Stres, vsetko je OKi! 🙂 🙂
Cmuky tehulka nasa 😵

bergalm
5. jún 2015

@lienka_1 ahoj presne mne byvalo zle vecer a nie rano no a potom mi tu jedna kocka zlata ina7 predala Angelsound a ten som zacala pouzivat od 14tt doteraz a strasne ma to upokojovalo ze vsetko je o.k .s babom kedze pohyby necitis a tiez mam podla dr.hrubu brus.stenu tak doporucujem kup je to dobra vecicka a drzim paluchy nech drobceka uz vidite

lienka_1
5. jún 2015

@mimika1973 Dnes som 9+2. Sono mam buduci piatok. A manzela nevezmem, este stale bude na dovolenke 😀 Ale urcite ho bude cakat pri dverach fotecka 😉

tinkatinulka
5. jún 2015

@lienka_1 kedy to ubehlo len tot si bola na vklade..držte sa aj s babulkom a pekne oddychuj, ked už nie na mori tak aspon nohy vo lavora 😀 😀 😀

izabela7
5. jún 2015

@lienka_1 lienocka, len bud pekne doma a nech sa o Teba staraju rodicia aj mm ked sa vrati. dlho sme sa snazili, a netreba nic podcenit. Aj ja som musela vsetko prehodnotit v 20 tt a zo dna na den zostat doma a veru nelutujem. mne este zostava 11 tt do terminu. Nepanikar, vsetko je OK, zvykaj si na ten pocit, ze konecne si tehotna 🙂

mischka1312
5. jún 2015

Baby prosim vas, aky mate nazor na Embryoglue? myslite ze je vacsia sanca ze sa embryjko "prilepi" na sliznicu, alebo je to 50 na 50?

yvet23
5. jún 2015

@mischka1312 tiez by ma to zaujimalo lebo mi to odporucaju a neviem ci to ma vyznam. 🙂

kikuska_wedge
5. jún 2015

Ahojte stretli sa ste sa uz v RF s Dr. Vranom? Aky je?

skaredekacatko
5. jún 2015

@kikuska_wedge. Vraj robil predtym repromedice vymenil da so stelcom.

evita246
5. jún 2015

@mischka1312 ja som ho mala. Nepomohlo.

lienka_1
5. jún 2015

@tinkatinulka Oddychujem cele dni. Kazde poobedie si schrupnem so segrinym malym, vzdy zaspim skor ako on 😀
@izabela7 Mne je az blbo ako okolo mna moji rodicia a moja segra skacu. Nie som na take velmi zvyknuta. Ale, ze si to mam uzivat, tak si uzivam 🙂 A momentalne som ta najposlusnejsia pacientka. Drzim palce, aby tych 11 tyzdnov rychlo ubehlo!

evita246
5. jún 2015

@kikuska_wedge bol v Reprogenesis.

kikuska_wedge
5. jún 2015

dakujem kocky, sestricka ma na neho ukecala. A som si pomyslela, ze mi je vlastne jedno, ci mi babo prinesie bocian alebo vrana 😀

gagirl
6. jún 2015

@bergalm takze budete mat prekvapko..A mas nejake pocity ze co to bude?co s myslela tym ze robis vela veci opacne ako predtym?..A ako sa citis ?este to zvladas ..brusko velke?..

speranza1
6. jún 2015

@lienka_1 draha ten angelsound nekupuj...ten ti posuniem rada ja aj s gelom....a potom ked pojdeme my pre dalsiu bublinku, tak mi ho opat posunies spat😀😀😀😀😀...ok?

mircalla
6. jún 2015

@lienka_1 Ja som bola pri malom tiez asi mesiac a pol PN - tiez som krvacala, sice iba 2 dni. potom bol sef super, ze ma nechal dlho robit z domu. teraz chodim do prace, ale fakt dakedy o drzku....firma mi preplaca 2 mesiace pnky, tak ak bude treba, vyuzijim....este 15. ta sluzobka...ako rada by som bola doma

monca2013
6. jún 2015

Ahojte baby potrebujem rychlo poradit som 15 den po KET test mam pozitivny aj hcg pozitivne ale dnes som začala trochu silnejšie špinit velmi sa toho bojim na usg mam ist až 23.6 mala ste niektora z vas take skusenosti poradte a presne dnes som mala dostat mrchu

gagirl
6. jún 2015

@monca2013 zavolaj do centra co mas robit..mal by ti niekot poradit..alebo chod na pohotovost..

monca2013
6. jún 2015

@gagirl ahoj v centre kge ja chodim tam cez vykend nerobia a na pohotovost neviem uz som tu citala ze vela zien maju špinenie ževraj ide uhnezdenie alebo začinajucu mrchu počkam este a uvidim

kikuska_wedge
6. jún 2015

@monca2013 o uhniezdenie sa uz urcite nejedna, ked mas pozitivne hcg. To byva do 48 hod. po vklade. A centrum nema nejaku pohotovostnu linku pre akutne pripady?

ladyblcha
6. jún 2015

@monca2013 beries nejake lieky teraz co ti dali? chod na pohotovost, mozno aspon duphaston ti daju .. spravili ste pre babatko toho tolko, chod na tu pohotovost, radsej zbytocne ist.

monca2013
6. jún 2015

@ladyblcha ano beriem estrimax prednison a utrogestan vaginalne 2-2-2

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre