Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

evadek
14. júl 2015

@silvia545 tento krat to vyjde 🙂 ..musi...kto je tvoj mudr.?...Komu ides?

gagirl
14. júl 2015

@silvia545 dakujem Silvi..ano..k Machacovi..uvidime co a ako dalej..drzim aj tebe velmi palce stale..

speranza1
14. júl 2015

@benny11 blahozelaaaam a prajem veeeela zdravicka 🙂

santeema
14. júl 2015

@benny11 blahozelam velmi🙂...dalsie babo na svete a prajem vela zdravia a pohody🙂

zabka1124
14. júl 2015

@benny11 holka gratulujeem k Tomaskovi🙂🙂!!!Prajeme len to naj a hlavne vela mliecka a moree radosti s drobciatkom🙂!Posielam srdieckooo🙂!

evit81
14. júl 2015

@lilitela ďakujem moc za info. Ty máš už stimulku za sebou? Ja mám mať Gonal, som zvedavá ako to budem zvládať.

vernazza
14. júl 2015

@nadia23 @tlucka @evadek aj my planujeme september-oktober, tak baby vsetko do toho, rozbehneme dalsi tehu rychlik! 🙂 teraz sa snazim na odporucenie Koudaka podporit cinnost vajecnikov vsetkym moznym aj nemoznym, po 3 mes si mam dat skontrolovat AMH a imuno a uvidim, co mi navrhne. tak snad nam to vtedy vsetkym vyjde.🙂

bergalm
15. júl 2015

@benny11 gratulujemm

andulik
15. júl 2015

Ahojte ,aj mi začíname v septembri dostala som na na stimuláciu clostyl, mala ste to niektorá?

benny11
15. júl 2015

@bergalm dakujem 😉

benny11
15. júl 2015

@zabka1124 dakujeme velmi pekne, teraz riesime naliate a bolestive prsniky ☹

benny11
15. júl 2015

@santeema dakujeme velmi pekne

benny11
15. júl 2015

@speranza1 dakujeme a drzime palce aj my vam

benny11
15. júl 2015

Nas Tomasko

mimika1973
15. júl 2015

@benny11 velka gratulka k Tomaskovi! 😵 😵 Vybral si pekny datum v nedelu, nooo na moje narodky 🙂 😉
co ma tesi 😵 .
Prajem obom vela zdravicka a stasticka, nech Vam malinky robi len radost a papa vela mliecka! 😵 😵

evadek
15. júl 2015

@vernazza jeeeeeeej..dalsie zname meno...🙂Ja dufam,ze spravime taky prevrat ako baby pred rokom..pozrite ako sa to krasne rozrodilo🙂
Takze materska kasicka,d-cko,b-cka,e-cka, inofolic,inositol...vsetko papas?🙂

evadek
15. júl 2015

@andulik JA SOM MALA MERIONAL...ALE BABY SU S CLOSTIKOM TIEZ USPESNE🙂Ides prvy krat?🙂 no ale sa pekne zberame🙂

tlucka
15. júl 2015

@evadek Ja netvrdím, že by nebola milá.. Hlavne mi ide o to, aby bola odborníčka vo svojom odbore a to si dovolím povedať, že určite je. Len sme vždy na výsledky, keď som si chcela poslať cez mail, čakala namiesto dohodnutých dvoch týždňov vyše mesiaca. 😠 😠 To ma hnevalo, že som chcela ísť na KET a musela som to presúvať. Takže zajtra si idem osobne pre výsledky po dvoch týždňoch od odberu a dúfam, že budú 🙂 🙂
Medrolu som brala iba 8mg, takže dosť málo. Mala som iba protilátky proti trofoblastu mierneho stupňa. Tak som zvedavá, či sa mi po potrate niečo zmenilo a akú liečbu navrhne.

liu
15. júl 2015

@vernazza ahoj, chystám sa taktiež do Brna po 1x, po neúspešnom IVF a KET tu na SK. Tiež mám problém s AMH a zaujíma ma akým spôsobom (možným aj nemožným) sa snažíš podporiť činnosť vaječníkov. A aký je Koudelka, neviem ktorého lekára si vybrať, asi to nakoniec nechám na nich ku komu ma pridelia 🙂

andulik
15. júl 2015

@evadek hej prvýkrát🙂

speranza1
15. júl 2015

@benny11 mas prekraaaaasneho syna 😵 😵 😵

sona_fit
15. júl 2015

@tlucka Ahoj Lucka! Beriete ma do skupiny na jeseň? 😉 Dúfam že mi alergia odznie a pôjdeme spoločne, tentokrát úspešne do ďalšieho boja!

ria191
15. júl 2015

@benny11 gratulujem je naozaj krásny 😀 😀 😀

ria191
15. júl 2015

@speranza1 a ty to budeš mať dvojmo počítam, že už sa ich nemôžeš dočkať 😀 😀 😀 ani ja 😀 😀 😀

ria191
15. júl 2015

@sona_fit ako tak vidím na jeseň tu bude poriadne "veselo" 😕 😕 😕 😀 😀 😀

sona_fit
15. júl 2015

@gagirl Ahoj Majka, je mi to ľúto, toľko si si toho aj teraz preskákala, a koniec takýto,... Ale oddýchni, daj si pauzu ako si písala, v lete naberieš energiu, D-ečko a iné vitamíny, a po lete sa uvidí. Určite by som už nešla do takých dávok ako teraz, ale byť Tebou by som skúsila už len nativ. Podľa mňa je prirodzené dozretie bez navýšených hormónov to najlepšie pre zdravý vývoj embrijka. Veď uvidíš po lete,... drž sa a naber síl! Objímam!

tlucka
15. júl 2015

@sona_fit Jasné že beriem 🙂 Všetkými desiatimi 🙂 Len dúfam, že aj ja teda v tej skupinke budem 🙂 Zajtra po konzultácii u Dzurillky budem múdrejšia. Podľa liečby sa objednám na konzultáciu do RF a snáď niekedy v septembri, októbri absolvujeme posledné IVF 🙂

lilitela
15. júl 2015

@evit81 Ano, mam za sebou, este mi neprisla ta faktura, lebo sme uplne neskoncili, ale takto mi povedali. Ale lieky som dostala od nich, ziadna lekaren, akurat na Pregnyl som dostala recept, ten musi byt v chlade, ten som si vybrala v lekarni na SK, lebo ten aj tak nepreplaca poistovna. Nie je to hrozna suma, oproti celemu IVF. mne v RF dali mensie ihly, a pouzivala som iny dezinfektant a pichanie bolo podstatne zvladnutejsie, ako pri predoslych IVF, s vacsimi ihlami. Gonal bude urcite v pohode, ma mini ihlu.

benny11
15. júl 2015

@speranza1 to, aby som ho uz zacala strazit chi-chi

zabka1124
15. júl 2015

@benny11 musis prikladat maleho aby pil, aby ti uvolnil mliekovody.Ono je najhorsie taky 2-5den po porode, ale ono sa to upravi, len prikladaj a prikladaj, nech nedostanes zapal.A ak si v nemocnici tak sa opytaj sestricky, ci sa ti maly dobre prisava, nech ti pomoze-malemu otvorit ustocka🙂, mne tiez ukazala a to som si myslela, ze to viem! !Nehambi sa, lebo ak sa ti maly bude zle prisavat, znici ti bradavky!
A este najdolezitejsia vec, povedz tvojmu manželovi nech ti ide okamzite kupit bielu kapustu a daj si kapustne listy do podprsenky!!!!!!Kapusta zmiernuje bolest, zabrani zapalu!! Hovorim z vlastnej skusenosti!! ! drzte saa! A daj vediet ako si na tom! Ak budes chciet tak ti poradim🙂!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre