Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
11. nov 2015

@falin ahoj..dakujem 🙂

ria191
11. nov 2015

@sarasota jéééj dneska sa to tu zbieha no čo ako to všetko dopadlo verím, že super a krásne tehuľkuješ 😀 😀 😀

nelly3
11. nov 2015

@ria191
nevies kolko stoji utros?

mimika1973
11. nov 2015

ahojte babenky, clexane sa musi skladovat v chladnicke ci volne pri izbovej teplote a ako dlho takto?
Diky za info! 🙂

mimika1973
11. nov 2015

@lienka_1 lienocka ty to zvladnes v pohode, si silna bojovnicka!!!! Hlavne sa setri a malinka si este trosku pobudne v teplucku, potom uz moze ist smelo von! 😵 😵
Myslim na Vas v pozitive! 😉 🙂

stella25
11. nov 2015

Ahoj. Ja koho kupujem od 6.40-7€

mircalla
11. nov 2015

@mimika1973 nemusis v chladnicke, to len pregny, decapeptyl a lieky na stimulku ako merional a pod. normalne izbova teplota

http://www.pribalovy-letak.cz/893-clexane

letak bod 5

ria191
11. nov 2015

@nelly3 niečo cez 6€

fatma1
11. nov 2015

@lienka_1 Moja sestra sa narodila v 33 tyzdni, ma teraz 36 rokov, 2 krasne deticky, 16 a 12, je to krasna baba...moj manzel tiez sa narodil v 33 tyzdni, a kukni co z neho narastlo...je to chlapisko, 193 cm a 104 kg. ;)

falin
11. nov 2015

@ria191 - cau kráska, zanedbavam vas dievcence viem 😔
Ako sa dari? Racik nebude? popíš novinky, ty mas urcite prehlad 😎

lienka_1
11. nov 2015

@sarasota Dakujem! Ako sa mas TY? Dufam, ze vsetko v poriadku a mimi pekne rastie.

lienka_1
11. nov 2015

@diska No my sme taki divni s muzom, mame iba taku provizornu izbovu antenu, cize chytame STV1a2, Narkozu, Hnoj a TA3. Uz viem co je to Sudna sien, SPlasene kone, Nakupne maniacky je moj program a veru aj v Karme mam celkom sluzny prehlad 😀 😀 😀 😀
Ale zacala som postupne vytahovat vsetky DVD co sme si dovliekli z UK a oprasujem AJ. No niekedy uz musim teda riadne usi napinat. A velmi casto sa mi stava, ze vidim iba prvu tretinu filmu, potom znenazdajky stracam vedomie 😀
A nastastie uz mam skoro vsetko pripravene. uz ba take malickosti treba. To zvladneme na jeden nakup.

lienka_1
11. nov 2015

@fatma1 Viem, ze by sa o malinku uz krasne vedeli postarat. ALe aj tak, nech este pekne aspon 4 tyzdne vydrzi 🙂

ria191
11. nov 2015

@falin v skratke? všetci ťahajú už druhé kolo a ja tu budem asi strašiť navždy fňuk fňuk fňuk 😝 😝 😝

zuzik
11. nov 2015

ahojte, je nutna prva konzultacia, neda sa to riesit mailom?
objednali nas na januar s tym, ze prideme este len na konzultaciu, pritom som lekarovi poslala vsetky zdrav.spravy. Bola by som rada, ak by to slo a nestracali cas.

ria191
11. nov 2015

@lienka_1 tak ten hnoj ma zaujal 😀 😀 😀 my také nemáme 😀 😀 😀

nelly3
11. nov 2015

@ria191
@falin
so mnou 😝

ria191
11. nov 2015

@zuzik dá sa iba emailom to je jasné

ria191
11. nov 2015

@nelly3 dostaneš po riťke 😀 😀 😀 do Trnavy to mám veľmi blízko 😀 😀 😀

lienka_1
11. nov 2015

Zienky dakujem Vam za vsetky srdiecka! Velmi potesili! 🙂

lienka_1
11. nov 2015

@ria191 Ale mate, len to inak volate 🙂

ria191
11. nov 2015

@lienka_1 zase budem za blondínu 😝 😝 😝 😝 to je nejaký eroťák ??? 😀 😀 😀

lienka_1
11. nov 2015

@ria191 Ty stale myslis na to iste! 😝 No ved TV HNOJ.....Zapnes spravy a hned musis prepinat, bo vsetku spinu vedia zhrnit do 30 minut.

nelly3
11. nov 2015

@ria191
TV JOJ - TV HNOJ
TV Markiza - Narkoza 😀 😀 😀

diska
11. nov 2015

@lienka_1 ta antena ma fakt pobavila...asi ako nasa 😀

ria191
11. nov 2015

@lienka_1
@nelly3 díky holky už sa cítim fakt "lepšie" 😔 😔 😔 😕 😕 😕 chúďa moje ego 😝 😝 😝 už sa plazí ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠. Druhý krát poprosím osobný preklad pre mňa 😀 😀 😀 nech som není vždy za telááááátko 😀 😀 😀

susanka7
11. nov 2015

n

lienka_1
11. nov 2015

@diska Jaaaj, aka som rada! Niektori nasi znami na nas pozeraju trocha divne, ze nemame ziaden Tu-kabel, ci satelit. Ale kym som chodila do prace, telka nist, potom som kus bola doma, v lete stale radsej vonku ak s dalo dychat a teraz sa nam uz neoplati, lebo budeme mat iny, krajsi program 🙂

lienka_1
11. nov 2015

@ria191 Si z toho nic nerob, to je nas slang...moj muz je skoro basnik a vie premenovat a poprekrucat skoro vsetko.....rano seriozne hovoria o Katastralnom urade a on zadre, ze Katastrofalny urad 😀 Kedze spolu nazivame tolke roky, zacina s ato na mna lepit 😀

diska
11. nov 2015

@lienka_1 no presne ako hovoris,na TV nieje velmi cas a radsej si clovek uziva jeden duheho aj ked nehovorim,ze nepozerame ale niesme maniaci. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre