Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
8. jan 2016

Dakujem dievcata vsetkym velmi pekne ze nam takto drzite palce a podporujete..vazim si to velmi a som rada ze vas mam 🙂

gagirl
8. jan 2016

Dievcata jedna otazks..dali mi utrogestan..ako som pisala zacala sa mimykoza predtym a dala som si canesten tbv vaginalne..hovorila som dr.vcera a ona aby som davala teda ustami..jedla ste niektora?ja myslim som raz skusala ale bolo mi z neho dost zle.vcera somsi radsej vkladala..ale neviem ci to nebude vadit..aby sa mi to nezhorsilo..

silvinkabb
8. jan 2016

@gagirl bezne to jedia ustami. vsak vyskusaj co ti to bude robit, ale bolo by asi lepsie vkladat. skusala si ten kokosak? fakt pomaha. canesten nie je riesenie

gagirl
8. jan 2016

@adusik81 ahoj..nie je to sice moja dr.ale mala som ju par krat pri vykonoch a bola dobra..aj vcera mi robila opu..bola mila..vsetko mi pekne vysvetlila..takze neboj..oni su tam podlamna dobri vsetci 🙂

gagirl
8. jan 2016

@cmudlo ahoj..neboj to este moze byt aj viacej..ja som bola na sono az 8den stimulacie..a ja som zacala brat clostil afostimon az od 3dc..Mas este asi dalsie sono ze?v Rf si bola?a inak stacia aj dve tri folikuly ked su v nich kvalitne zrele vajka..zakze hlavu hore..bude to dobre 🙂

lienka_1
8. jan 2016

@cheeky82 Ano, nativny cyklus je taky, kde vajicko dozreje prirodzene, bez stimulacnych liekov. Do 8.dc som nebrala nic. Kedze v ten den som mala uz dost velky folikul a chceli sme aby vydrzal a nepraskol skor ako bude opu, pichla som 2x cetrotide(na 8.a9.dc) Potom 10.dc som vecer pichala pregnyl. Cetrotide a pregnyl dali preto, aby uplne presne nacasovali ovulaciu a nasledne opu.

lienka_1
8. jan 2016

@vernazza Budem velmi rada! Mam neskutocnu radost z kazdej dalsej tehulky 🙂
Aj mne moj gynekolog pri kazdej kontrole v skorom stadiu tehotenstva hovoril, ze agolutin ide asi aj zbytocne, lebo zlte teliesko bolo krasne aktivne a ze plnilo svoju funkciu na 100%. Ale vzdy dodal, ze sa budeme riadit tym, co povedali v centre, ze aj tak ten agolutin poskodit nemoze.

nelly3
8. jan 2016

@gagirl
ja som si davala raz v praci oralne - ustne utros a nikdy viac, ja som bola ako nadrogovana, chcelo sa mi spat atd.....

gombicka
8. jan 2016

Zienky, nevzdavajte to.Stoji za to bojovat! My sme bojovali 8 rokov a vyzera, ze sa uz blizime k cielu. Je to neopisatelny pocit.

cmudlo
8. jan 2016

@gagirl nie bola som u môjho lekára na sono. Mám ísť ešte v pondelok. ..no len aby tam niečo bolo a potom aby boli zrelé a potom aby sa oplodnili a potom abu sa ujali a potom aby vydržali 😀😀😀 Jaaaj ešte ďaleka cesta pred nami ..ty už máš aspoň 2 kroky za sebou 😉kedy ideš na vklad? Vkladas 2?

mimika1973
8. jan 2016

@gombicka jeeej ake krasne bambuliatko 😵 Dievcatko ci chlapcek, viete?

ria191
8. jan 2016

@gombicka veru oplatí sa bojovať 😍😍😍. Vyzera to ako dievčatko, ale ja tipujem pipika 😜😜😜.

katka17044
8. jan 2016

Ahojte tak ja som od dnes zacala stimulovat 🙂 a okolo 20.1 by ma mal cakat vyber vajicok idem na soft do Brna prvy krat pred tym som bola dooost dlho v gynfive ale nevedeli mi pomoct...

diska
8. jan 2016

@ria191 ocim oci 😀 ty si tehu? 🙂

ria191
8. jan 2016

@diska no 🙂 aj zázraky sa deju 🙂. Chcela som povzbudiť aj ostatne kocky aby to nevzdávali za žiadnu cenu raz sa to musí podariť každej na tomto výroku je kus pravdy aj ked mi niekedy prišiel absurdný.

gagirl
8. jan 2016

@ria191 blahozelam maminka 🙂

diska
8. jan 2016

@ria191 sak hovor co a ako,ja som nic nepostrehla,,ale prevelmi sa tesim joj nenormalne..
Baby to je ake super,,,kukajte vsetky co sme to vydrzali a baby co este vydriza budu maminky,,,joj fakt az sa mi plakat chce a aj lienka ma uz babatko ,naozaj len sa nevzdat a vsetko ide.
Gratulujem a zelam bezprobelmive tehu. 🙂

ria191
8. jan 2016

@gagirl dakujem 🙂, ale ja verím, ze mam nasledovnícky velmi držím palce

lusipe
8. jan 2016

@ria191 jezis tusim mi nieco uslo?🙂 ani neviem ci ste boli na vklade ci prirodzene 😉 ale velka gratulacia a tesim sa s tebou. Prajem krasne tehulkovanie 😉

gagirl
8. jan 2016

Kocky tak 6embryjok sa oplodnilo..jedno este vraj cakaju ze mozno aj to 🙂

ria191
8. jan 2016

@diska potom vam napíšem viacej teraz nemôžem ale určite podám bližšie info

diska
8. jan 2016

@ria191 dobre budeme cakat..ty len pekne tehulkuj 😅

alica311
8. jan 2016

baby, nám sa tie diagnózy len kopia, je tu niekto, ktorej manžel má zlú fragmentáciu dna spermií?

diska
8. jan 2016

@gagirl len tak dalej moja,,,ty uz tiez cochvila si tehulka,velmi ti to prajem. 🙂

diska
8. jan 2016

@alica311 moj mal vsetko zle a ja este horsie v postielke mame vysledok 😉

tinkatinulka
8. jan 2016

@gagirl wau super cisielko takže nedela vklad? nezabudni na bromelain alebo ananas ..mamina 😝

dejna0412
8. jan 2016

Ahojte Dievčatá,chcem sa spytat tie ktore chodíte k Dr.Machacovi...chodíte k nemu do Brna ci Olomovca?Ja som bola kedysi u Marcele v Brne ...Teraz mam Termín u Machaca v Olomovciach.Nasla som si to centrum,dufam,ze to je správne centrum?viete ako sa vola to centrum kde pracuje Dr.Machac?este sa chcem spytat ci vam Ivf rátali podla ceniku co ma reprofit?alebo podla toho v Olomovciach?Lebo som si všimla ,ze v olomovciach maju nižšie cenný.Dakujem VAm 🙂)

alica311
8. jan 2016

@diska ĎAkujem za povzbudenie, môžem sa opýtať akú ste mali fragmantáciu dna? ja mám vyššie fsh 11.27, manžel frag. 30%, prekonali sme obaja infekciu....jedna radosť ☹

tinkatinulka
8. jan 2016

@dejna0412 IVF clinik s.r.o je centrum kde je stabilne sef..a ano cenník maju nižší a riadiš sa u ních ním..on je tam skoro stále

alica311
8. jan 2016

@alica311 dr. nám na tú frag. povedala, že to "nie je nič, čo by sa nedalo vyriešiť umelým oplodnením", ale ako čítam tak 30% je už dosť a dokonca na 30% sa už odporúča darca, lebo hrozia potraty, neúspešné ivf a pod. ???tak neviem teraz, čo si mám myslieť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre