Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
18. jan 2016

@ria191 Nebojkaj,uz sa to ukludni a budes si užívať🙂sice strach bude stale🙂ale to prežijes a potom nam tu budes vypisovať ze baby prosim chcem spat🙂ale je super ze si aspon v práci,co ti rychlo ubehne.Pride jar a vytiahnes satecky a budes s radosťou ukazovať brusko.a ked porodí tak pockaj ake cici budu🙂ja som az neverila🙂

erijan
18. jan 2016

@evadek no prave zistujem od niektorych bab ze aj vszp robi problemy najnovsie

erijan
18. jan 2016

@nelly3 este sa chcem opytat aka musi byt pauza medzi soft? Pri klasickom ivf by mali byt 3 mesiace a pri softe?

nelly3
18. jan 2016

@erijan
no ja som ani moc nemala asi tak 2 mesiace myslim medzi nimi

erijan
18. jan 2016

@nelly3 myslim pauzu medzi dvoma stimulaciami soft

erijan
18. jan 2016

@nelly3 aha dakujem

melisska
18. jan 2016

@ria191 😵 🤐 😵 😵 😵 moja držíme plavecký 😵

evadek
18. jan 2016

@erijan to fakt ??!!! ach...my sme isli soft bez poistovne ...ale vzdy pisali vsetci ze vszp nerobi problemy...

ria191
18. jan 2016

@melisska telepatia funguje už týždeň na teba intenzívne myslím fakt 😀 😀 😀 . Ďakujem ako sa máte ? strašne dlho si tu nebola 😀 😀 😀 negúľaš sa náhodou?

erijan
18. jan 2016

@evadek neviem no,vyskusam a uvidime...najnovsie chcu aj potvrdenie klinickeho pracoviska z nemocnice a odovodnenie preco by mal byt dalsie ivf v Cechach...a ze toto bid nemocnica nechce dat alebo poistovna sa rpzhodne ze ivf mozes absolvovat vsetky pokusy na SK...plno papierov k tomu treba ani neviem niektore ako vypisat

evadek
18. jan 2016

@erijan des ☹ takato byrokracia a pristup..

erijan
18. jan 2016

@evadek veru...je to strasne. Tak vyskusam a uvidim co z toho bude...

pufa
18. jan 2016

@ria191 Heh, ze odlepiť sa od zeme 🙂) to ak sa ti podarí tak len spiritualne 😀 ja uz mam plus 7 kg...

dancura
18. jan 2016

@erijan kocky a ako viete, co vsetko treba vyplnovat? Nas caka nase prve ICSI a bude v Brne...som v VSZP a ani neviem kde zacat a odkial si pytat tie papiere.

katka17044
18. jan 2016

Ahojte prosim vie mi niekto poradit ci si mozem spravit coldrex ked v stredu idem na opu neskodi to vajickam?dakujem

erijan
18. jan 2016

@dancura ja som dnes volala do poistovne,lebo ja som poslala len ziadost z Brna a nic viac k tomu,nevedela som ze treba dalsich milion papierov k tomu... povedali mi ze na stranke vszp su vsetky formulare co potrebujes poslat, akurat dnes som si ich tlacila...pozri sa na ich stranke kde pisu o Liecbe v zahranici

silvinkabb
18. jan 2016

@katka17044 nie. co by im malo uskodit? ved aj inokedy mas v sebe vajicka. hlavne klud 🙂

katka17044
18. jan 2016

@silvinkabb lebo sa citim akoby nieco malo na mna ist kycham smrkam

silvinkabb
18. jan 2016

@katka17044 no radsej sa vykuriruj, lebo chora na opu to nie je bohvieco

ria191
18. jan 2016

@pufa 😜😜😜 ja som naštastie schudla 😄😄😄 takze zatiaľ sa pohybujem v mínusových číslach, ale čoskoro ta dobehnem to mi je jasne 😍😍😍. Pri prvom si koľko pribrala? Bola si uz na morfologickom utz ?

ria191
18. jan 2016

Baby ked píšete o tom preplácaní tak sa musim smiať na tej našej vláde. Momentálne nám hrozí, ze si budeme musieť na vlastne dôchodky našetriť a naše vlastne odvody pôjdu viete kam zevraj je nízka pôrodnosť 😜😜😜😜 fakt komické a hlavne ten zákon co nas mal zatvárať kvôli IVF. Mali by nám to preplácať cele a ešte aj platiť bolestne ked chcú vačšiu pôrodnosť no nie?

sasa1983
18. jan 2016

@katka17044 ano,mozes si spravit Coldrex. Uplne s kludom.

katka17044
18. jan 2016

@sasa1983 dakujem snad sa mi choroba nerozbehne ked v stredu narkoza

katka17044
18. jan 2016

@silvinkabb ved to macam si aj nohy v teplej vode so solou tak snad sa to nerozbehne

sasa1983
18. jan 2016

@katka17044 ja by som v tomto pripade necakala na, kym sa rozbehne a ci sa rozbehne,alebo nerozbehne infekt,a dala si vsetko,akoby si chora bola. Do 24-36hod sama uvidis,i ked to je akurat OPU. Drzim palce.

kama2
18. jan 2016

@ria191 mne nadcha presla az tyzden dva po porode 😉 najhorsi bol v kuse cerveny nos, ten este nemas?

ria191
18. jan 2016

@kama2 jasne mam makeupujem ako sa len da tiež som počula, ze az po pôrode to mizne aj ked dzurillova povedala, ze mozno po 20 týždni by to malo ustúpiť. Ale na to sa moc nespolieham. Nechcem vidieť ten môj ratafak 👃 za pár týždňov to uz asi budem chodiť kanálmi 😜😜😜. Sranda co tie hormóny s nami vystrájajú.

gagirl
18. jan 2016

@ria191 dobre hovoris moja co sa tyka tej nizkej porodnosti a zaroven (ne)preplacania ivf..a to s tym odsudenim kvoli ivf to uz vobec nekomentujem.kto by im potom rodil a zvysoval porodnost?Ja len dufam ze coskoro sa zmeni zakon co sa tyka poctu cyklov preplacania ivf a zvysia aj vek..a samozrejme uhradia cele nie 60%..Ked chcu aby zeny rodili..

katka17044
18. jan 2016

@sasa1983 lahla som si do postele a mam spraveny caj tak sa skusim vypotit, mám nádchu a praskanie v usiach, snad bude lepsie a v stredu budem v poriadku

lienka_1
18. jan 2016

@ria191 Rius, @gombicka yo tak mala. Tehu nadcha uplne brutalna a postupne jej ustala. Mne sa objavila az v nejskom 35.tt, ale bol to brutsl, vobec som nemohla dychat nosom. Asi tyzden po porode to preslo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre