Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cmudlo
20. jan 2016

@dancura tak ja som ho včera videla prvý krát. Bol mi pri transfere. Bol veľmi milý a sympatický. A keď bude výsledok pozitívny tak bude top 😀

santeema
20. jan 2016

@lusipe drzim aj tebe palce, to ja som ty kokso testovala aj od 5 dna🙂) a paradoxne ked to vyslo, tak som po 7 dnoch nemala nic a potom som testovala az pred krvou a boli tam //🙂. ta obdivujem, ja by som nemala nervy vydrzat🙂

gagirl
20. jan 2016

@lusipe silna?ale kde..prave naopak..Uz rozmyslam nad tym ze kym nebudem psychicky ok tak na dalsi vklad ani nepojdem..lebo potom si este aj to vycitam ze za to mozem ja:(rozmyslala som nad fertility kouchingom ale stoji to kopu penazi..A to sme uz minuly dost s ktovie este kolko bude treba..Neviem ci tu ma niektora kocka s tym skusenosti..Ale ty to urcite das..citim to;)

cheeky82
20. jan 2016

@gagirl ja mam. ale ja nie som moc dobra reprezentativna vzorka. robila som tam rozne cvicenia (presne uz ani nepamatam) ktore ja vsak povazujem za trapne a nechapem ako mi mozu pomoct. a ano, je to velmi velmi drahe. kazda sme ale ina. a dolezite je, ako sa nato sama nastavis. pozri si ale recenzie od inych zien. su velmi velmi pozitivne

lusipe
20. jan 2016

@santeema ja uz som to nechala tak🙂buď bude alebo nie...ale nemam odvahu🙂 Sak aj muž ide na služobku tak som si povedala ze ked pride.ale brucho ma vzdy poobede boli ako na menzes.stale sa kontrolujem ci uz nekrvacam.

mircalla
20. jan 2016

@santeema @gagirl no vidis majka, tu mas priklad

lusipe
20. jan 2016

@cheeky82 zlaticko,neboj nic nepotrebujes.toto je normálny stav,a ver mi ze to nema vplyv na to ci sa podarí.milovala som tie reci ze chod na dovolenku,tam sa to podarí.nemusim hovoriť ze sme chodili 3krat za rok,v zime asi 6 lyzpvaciek a medzitým rôzne výlety.a prišlo to vtedy ked to malo prist.a mala som dost stres aj v práci.tak neboj,ty mas viac sil ako si myslis.a babatko pride,ver mi.

lusipe
20. jan 2016

@gagirl to malo byt tebe moja 🙂 lusipe @cheeky82 zlaticko,neboj nic nepotrebujes.toto je normálny stav,a ver mi ze to nema vplyv na to ci sa podarí.milovala som tie reci ze chod na dovolenku,tam sa to podarí.nemusim hovoriť ze sme chodili 3krat za rok,v zime asi 6 lyzpvaciek a medzitým rôzne výlety.a prišlo to vtedy ked to malo prist.a mala som dost stres aj v práci.tak neboj,ty mas viac sil ako si myslis.a babatko pride,ver mi.

cheeky82
20. jan 2016

@lusipe toto su slova ktore potrebujem pocut a nie psychologicke dristy typu na stupnicu od 1 do 10 ako velmi ste nestasnta. napiste si zoznam co vas robi stastnou a pod.
dakujem za mile slova

cheeky82
20. jan 2016

@lusipe 😀

lusipe
20. jan 2016

@cheeky82 ja som to smerovala vam vsetky len som chcela aj gagirl lebo viem ako jej je🙂

lusipe
20. jan 2016

@cheeky82 kašli na stupnice.su to len techniky ako z ludi vytiahnuť peniaze.ono by sa to tým babam podarilo časom aj bez toho.je to zhoda náhod.len presne ako píšeš,je dobre si nieco nájsť co ta baví.a nie je to jednoduché.a ruku na srdce,nepoznám kocku ktorej by sa to raz nepodarilo🙂

ria191
20. jan 2016

@dancura potom ti to vracanie pripomeniem hi hi hi a velmi rada. Vrana nie je môj Mudr. mala som "iba" to neskutočne šťastie mat ho pri KET-e 😍😍😍😍😍😍 . Tak vela štastia verím, ze ste vo velmi dobrých rukach.

santeema
20. jan 2016

@lusipe tu kontrolu krvacania doverne poznam🙂..ja som stale sledovala aj ked som bola tehotna, napriek tomu, ze som nemala problemy🙂

diska
20. jan 2016

@gagirl zlatko ja som po 7 ivf nebola ani nahodou psychicky ok a asi to od toho ani nezalezi,proste je to stastie a nevie co este,furt som rovnako stresovala,panikarila .ono to pirde ked to ma prist aj ked budes do sena skakat 😀 😀 😀 verim,ze je to prave teraz 😉

vernazza
20. jan 2016

@gagirl majka, teraz už hájiš naše farby iba ty, ja som dnes oficiálne skončila, je to negatívne.. ale aj koudelka ráno hovoril, že kým mi neoznámia výsledok krvi, nič nie je stratené. Koľko že pozná takých, ktoré už aj krvacali a boli tehu.. Takže skus ostať naladená pozitívne ako baby pisu. Ja držím všetkým čo sú po vklade moc moc palce, skúsim sa k vám pripojiť neskôr, musíme niečo s koudakom vymyslieť.. A na tom koucingu som bola, mám odtiaľ materiály, napíšem ti o tom večer..

ria191
20. jan 2016

@gagirl dostaneš po ritke ak budeš rozmýšľať nad fertility ty to vôbec nepotrebuješ v tom nebude problém. Ešte mas niekoľko iných možnosti neboj sa ty to dáš a čoskoro mozno aj teraz hlávku hore 😍😍😍. Ano teraz je to pre mna ľahké tu rozdávať rozumy, ale viem o com hovorím, lebo som si prešla take iste psycho ako ty. A ver mi v tom to nie je

dancura
20. jan 2016

@ria191 hihi- no dufam, ze uz coskoro mi to budes moct pripomenut🙂 Stale si kontrolujem mail, ci mi uz nahodou neodpisal, snad 15x som tam dnes bola 🙂 Esteze sefka teraz nieco odo mna potrebuje, tak sa musim sustredit na pracu, bo by som sla skontrolovat mail 🙂🙂 A to len cakam, ci odpise, ze ideme do toho tento mesiac alebo buduci. Neviem, co budem robit, ked budem cakat na vysledky, ci to vyslo...asi zjem cely pocitac :D:D:D

kristinabianka
20. jan 2016

Ahojte a kolko embrii vkladaju v RF pri transfere jedno ci dve?
Dakujem
mam 8embrii 8bunkovych co tvrdia ze je super a na transfer idem v piatok

gagirl
20. jan 2016

@kristinabianka jedno alebo dve..podla toho ako sa dohodnete s dr.On sa ta opyta kolko chcete vy..To je pekne..8embryjok 8bunkovych na 3den..z toho by mali byt do 5dna pekne embryjka..A uz ti je lepsie?budes mat vklad?

ria191
20. jan 2016

@dancura veru po transfére je to to najväčšie "vzrúšo" aké poznám. Toto je len taká pidi predprípava 😀 😀 😀

gagirl
20. jan 2016

@vernazza je mi to velmi luto moja.☹.velmi som ti to priala..ale ty si silna..ty to das..co ste sa s dr.dohodli ako dalsi postup?

kristinabianka
20. jan 2016

@gagirl ano uz mi aj bolesti a aj zvacsene brucho prechadzaju a ano vklad budem mat.
uff tak sa tesim.
dnes som bola u svojho gyn. na ultrazvuku a povedal ze mam zvacsene vajecniky ale ze to je uz na ustupe a aj tak sa citim ze dnes mam prvy den bez bolesti

gagirl
20. jan 2016

@ria191po transfere sa ja najblizie dam do celkovej anestezy uspat....na2tyzdne..;)

gagirl
20. jan 2016

@kristinabianka super..vidis,vravela som ti..to pomaly ustupi..a do piatku bude dobre..len moze sa stat ze po transfere ked sa embryjko alebo dve uchytia moze sa ti to trocha vratit..drzim teda palce nech vam to vyjde..chcete dat 2?

katka17044
20. jan 2016

tak dnes opu soft 8 vajicok zajtra mam volat som zvedava

astrid55
20. jan 2016

@ria191 ahoj ria, ty cakas babatko po KET? ak sa smiem opytat, diky

tana85
20. jan 2016

@cheeky82 Brno je vyborna volba, nelutujem tie peniaze, mozem len odporucat

ria191
20. jan 2016

@astrid55 ano bol to KET 😄😄😄.

ria191
20. jan 2016

@gagirl načo stačí prvé tri dni 😜😜😜. Viem, ze teraz je ešte predčasne o tom hovoriť kedže výsledok zatiaľ nie je ani 50/50. Viem, ze pre teba uz to je jasne, ale my ostatne budeme veriť aj za teba 😍😍😍.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre