Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

kika0510
16. máj 2016

baby, prosim vas, ako dlho ste cakali, kym vam prisli papiere z CARU pre poistovnu..? dakujem 🙂

ria191
16. máj 2016

@pufa micka ty brdo tebe to ale zbehlo 😜😜😜 sa musim smiať o chvíľku je Marko na svete 😍😍😍. Predpokladám, ze skúška dopadla na výbornú a uz sa venuješ iba sebe a malinkemu. Krasne meno, len škoda ze uz mam dvoch synovcov Marekov u nas meno čistá katastrofa a co sa nám obom páčilo Matias, tak chce aj suseda jej to sice nevadí, ale mne ano takze hľadáme ďalej 😳😳😳. Tak sa držte pokope co najdlhšie 😍😍😍.

sasa1983
16. máj 2016

@vanda02 to Ti nikto nepovie, uvidis ake palky za lieky, isty mas len pregnyl. Pocet vajok x suma za 1ks icsi, testy na pohl.choroby opu...ET., benzin..

ria191
16. máj 2016

@nelly3 nelciatko moje myslím na teba každý kazducky deň a neskutočne ti fandím a verím, ze to tak ľahko nevzdate a verím, ze sa aj vy dočkáte a dufam, ze čoskoro 😘😘😘.

nelly3
16. máj 2016

@ria191
si zlata, ale neviem ako dalej fakt, mozno mi nieco osud naznaci ako dalej, ale je to tazke, boze ved ty o chvilku rodis, jaj zavidim v dobrom 😵 pocuj co si myslis o native? ci s endoskou je to strata casu? to len tak uvazujem, ze co dalej, ale momentalne neriesim nic ohladom IVF, mozno jesen, nemam chut ani sil nateraz 😝

mimika1973
16. máj 2016

@ria191 rius ty uz 31 tt??? wow, to ale letiiii!!!! 😀

mimika1973
16. máj 2016

@hariet to su kto tito novi doktori? v RF Brne? Prisli na miesto koho? wow tolko zmien teda v poslednom case veru v centre...dufam len, ze aj Otevrel neodide... hmmm...

lily311
17. máj 2016

Baby, súrne zháňam medrol alebo prednison, ak by niektorá mala prosím napíšte IP, ďakujem

tinkatinulka
17. máj 2016

@ria191 hej micka a nebude Alex?

cheeky82
17. máj 2016

@tinkatinulka heeeeej, ja budem mat Alexa, raz dufam 🙂)))))))))))))))))

ria191
17. máj 2016

@tinkatinulka nie milacku mm je velmi náročný takze na alexa možem zabudnúť 😔😔😔😔

tinkatinulka
17. máj 2016

@ria191 on je náročný? nema nárok..ty si zaslužiš min medailu že si to dala..a aj keby si chcela Filomena tak ma ticho suhlasiť....sak o dva tyždne

majba
17. máj 2016

@vanda02 ja som si nechala vykalkulovat soft, kolko by stal a odpisali
IVF stimulace - 19.000,- /pokud ji budeme účtovat jako minim./ ICSI vše 8000,-, prodloužená kultivace 6000, PICSI 5000,-, možná budou nutné STD infekce - 4000,-
Pokud by se mrazilo, pak první 2 pejety 5000,-, každá další 1000,-.
no a este plus lieky. to zalezi od hormonalneho profilu aj od rozhodnutia lekara ake daju.

ria191
17. máj 2016

@nelly3 ja osobne by som vyskúšala aj nativ ja som bola za všetky možnosti. To ti verím, ze mas všetkého plne zuby a hlavne po tom všetkom co mas za sebou, ale cicuska ty nečakaj lebo endoska je svina môj názor ty musíš valiť. Nikto nevieme kedy mame skončiť a ci to ma vlastne význam. Ja po neúspechu v septembri a v očiach Štepana čiste zúfalstvo a beznádej som sa tiež pýtala ze dokedy to ma vlastne význam skúšať. Ale aj ked som hovorila, ze tam posledného nanucika nenechám a potom koniec vo svojom vnútri som vedela, ze budem bojovať ďalej tak ci tak pokial budu €. Az teraz si vlastne uvedomujem ake to je nesmierne pozehnanie od pána Boha a strašne vela ľudí si to neváži. Ja ale verím, ze každá ktorá to nevzdá sa dočká aj ty nelciatko moje bojuj prosím ta ono to vsetko stojí za to to mi ver.

gagirl
17. máj 2016

@lily311 ahoj..ja mam medrol 4mg ,odkial si?

hariet
17. máj 2016

@mimika1973 tiez som nechapala... Doktorka tam ma uz fotku, novy doktor este nie... Ved uvidime. My sme mali dlhuu pauzu, ale aj tak sa mi do toho velmi nechce, musim sa nejak namotivovat. Toto je nase druhe Ivf, do prveho ide clovek este tak, ze poriadne nevie co ho caka.... tak teraz je to ine.

ria191
17. máj 2016

@tinkatinulka 😜😜😜 ja verím, ze nájdeme alternatívu ktorá bude vyhovovať obom 😍😍😍.

ria191
17. máj 2016

@mimika1973 hej leti to neskutočne ale užívam si to teraz je to krasne obdobie. Neboj sa aj vrana je super 😘😘😘

lily311
17. máj 2016

@gagirl už som zohnala, ale ďakujem, ak náhodou čosi, ozvem sa

gagirl
17. máj 2016

@lily311 ok..ozvi sa 🙂

rada2002
17. máj 2016

dievčatá brala ste niektorá Medrol? Ja ho beriem už 8 týždeň a odkedy ho beriem tak mi blbne menzes. je tam síce aj písané že bude nepravidelný, ale ako si mám potom nasadiť stimulku? Viete mi niektorá poradiť?Ďakujem

pufa
17. máj 2016

@ria191 ano, statnice za mnou, je to v suchu. teraz neviem co s "volnym casom", tak len staviam lego, citam detske knizky a hram sa v piesku 🙂 uzivam si posledne dni relativneho kludu. ked si ale predstavim, ze uz to bude mozno menej ako dva tyzdne, nie je mi vsetko jedno. nemam pocit, ze som pripravena. zbehlo to az prirychlo. aj ty si uz za 30-tkou, parada! my sme inak pri Miloskovi vybrali meno az dva dni pred porodom. Kedze sme sa nie a nie zhodnut, tak je po manzelovi 🙂

katarinauk
18. máj 2016

Ahojte baby, viete mi niekto poradit? Cakam na stimulacny protokol a recepty z brna, zijem v anglicku. Neviem ako to mam riesit ci vybrat lieky z brna alebo niekto spominal objednat online.. 🤔

cheeky82
18. máj 2016

@katarinauk neviem ako to funguje v UK, ale mne poslali recept z Brna postou a tu na SK som si lieky vybrala v lekarni. Nebol problem, samozrejme platis celu sumu za ne.

majba
18. máj 2016

@katarinauk mne posielali recepty mailom. ja som si ich vytlacila a v lekarni mi ako samoplatcovi v pohode predali. ale ak chces lieky riesit cez ich lekaren pod Reprofitom, asi by si mala zavolat do lekarne a dohodnut sa ake su moznosti.

isabellita
18. máj 2016

Dievcence, dnes som postupila 3.IUI v Repromedica v BA a tam som vypisala ziadost aj na IVF. Aj napriektomu, ze uz 2mesiace man rezervovu 1.konzultaciu v Brne na 2.6. Myslite si ze mozem niektorej z Vas (co mate neskorsi termi) prepustit tento termin? Ak ano napiste mi spravu a ja to zariadim.

izzie27
18. máj 2016

Dievcata moj prirodzeny zazrak sa nekona. Musela som ist na cistenie lebo babatko nezodpovedalo 12tt a v 9tt prestalo bit srdiecko....snazilkam prajem nech im to konecne vyde a tehulkam pekne tehu a nech si uz drzite ten vonavy uzlicek❤

ssegra
18. máj 2016

@izzie27 pekne si to napisala. prajem ti aby si bola co najskor v poriadku a snazila sa dalej o babatko

katarinauk
18. máj 2016

@majba dakujem za odpoved.. normalne v anglicku v lekarni si si vybrala vsetko? nemala si problem ze nieco nemali alebo nieco sa im nepacilo...

lola911
18. máj 2016

@katarinauk daju sa zohnat lieky aj v uk ale ceny su podstatne vyzsie,,, lepsie sa oplati si lieky objednat z brna,,, ale ak sa chces informovat,,, tu su addressy
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fertility2u

By Fazeley Pharmacy UK
32 Clumber Road
Leicester
LE5 4 FJ

Mobile No: +44 (0) 7817 780 672
Tel. No: +44 (0) 1827 818 321
Fax No: +44 (0) 845 508 4364

Ali´s Chemist (Rigcharm pharmacy)
93 Watney street
London-England
E1 2QE

Tel.: 0044 207 7909150
Fax: 0044 207 7028283
E-mail: yasserlatif4@hotmail.com

Asset Chemist
38 grovebury road
London, SE2 9BB,
United Kingdom

Metro Pharmacy&Health Store
Mr. Raj Shah
11-13 Leeming Road
Borehamwood,
Herts
WD6 4 EB

Tel./Fax: +44(0) 20 8953 3320, +44(0) 20 8386 55 15
Mobile: +44(0) 7956 590104 E-mail: metro.pharmacy@npanet.co.uk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre