Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sasa1983
6. jún 2016

@cheeky82 no ved telefonicky si to zisti

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 som zhrozena z tohoto....nahlas to co najrychlejsie taketo nieco sa nemoze stat ani vo sne....sama som sestra a robim na nadstandartnom oddeleni a toto bolo vysoko neprofesialne ))) buduci tyzden ma caka odber tak uz sa teraz trasiem na ktoreho Dr.budem mat stastie

erijan
6. jún 2016

@anaba1 ahojky,ja to mam ako IVF soft...este neviem kolko budem doplacat.

erijan
6. jún 2016

@anaba1 jaj ty si sa pytala na Menopur.ja ze na doplatok za IVF cyklus...to neviem, ja mam este vlastny zvysny Menopur z predchadzajuceho IVF

cheeky82
6. jún 2016

@bianitka996 uz som napisala list, poobede ho poslem. Myslim, ze sa nedockam ani len ospravedlnenia, ale nevadi, nech pan doktor Otevrel vie, akych tam ma ludi.

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 mala si mu mail napisat, je to hrozne, clovek tam ide uz aj tak v zufalom stave a este totok hruuuuza )))

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 ozaj a to sa stalo minuly tyzden v stredu,vtedy som tam bola aj ja na prvej konzultacii a vo vytahu som sa stretla s takou kockou slovenkou kratko pred 9hod., nebola si to ty???

buba08
6. jún 2016

@cheeky82 Otevrel je teraz hlavný lekár

cheeky82
6. jún 2016

@bianitka996 ano bola som tam stredu, prisli sme ale uz o 8. nesla som vytahom. konzultacie robia oproti cez chodbu, takze asi sme sa nevideli🙂 koho mas doktora?

cheeky82
6. jún 2016

@buba08 hej, pre istotu som tam zavolala a overila si to. napisala som aj Kozumplikovi, on je moj lekar.

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 ja msm Dr.Vranu, ok tak to bola ina baba...a na tej hlavnej recepcii mi prislo ze maju sestry chaos, a tiez nie najochotnejsie spravanie .. Isla mi chystat lieky pozerala mi do toho planu ako keby tie lieky este nevidela a nevedela mi vyratat pocet kusov, no ale zatial sa drzim pri zemi))))

cheeky82
6. jún 2016

@bianitka996 drzim palce, aby vsetko slo tak ako ma

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 dakujem. Zatial si picham mam soft, no a v piatok mam kontrolne sono

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 a ty teraz cakas ci ako si na tom???

cheeky82
6. jún 2016

@bianitka996 idem vo stvrtok rovno na KET. uz fakt nemam na co cakat

cheeky82
6. jún 2016

dakujem za srdiecka 🙂

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 tak drzim palce a daj vediet, snad dovtedy dostanu tvoj list a prefuknu to tam)))

gagirl
6. jún 2016

Dievcata je tam tento tyzden dr.Otevrel?

tinkatinulka
6. jún 2016

@cheeky82 ach moja po tomto trápení dufam že ket bude práve ta správna cesta a mnohokrát tieto znamenia života nam niečo chcu povedať

cheeky82
6. jún 2016

@tinkatinulka tiez to tak beriem. tak rada by som vedela co to cele znamena ☹

silvinkabb
6. jún 2016

@cheeky82 kriste, to je teda pekne naprd ☹ clovek sa solieha a potom takato mesiaren. chvalabohu ze si to prezila a vobec si to prezit nemala. dobre ze to sem pises a tak ako hovoris, urcite nech o tom vie aj tvoj lekar a cela klinika!

bianitka996
6. jún 2016

Baby, tie co uz berete dlhsie hormony al.lieky pribrali ste z toho ?

nelly3
6. jún 2016

@cheeky82
urcite to treba riesit, ja chodim dost dlho uz do RF, mne sa taketo nieco este nestalo.

gagirl
6. jún 2016

@cheeky82 booze..je to strasne..ani neviem co mam nato napisat..neviem ci to bola fakt chyba dr.alebo proste zle zla nahoda..ale nemali by sa stavat taketo veci..verim ze si z celeho rf sklamana a rozcarovana..Verim ze tento vklad bude pre teba zadostucinenim zato vsetko a onedlho budes stastne tehulkovat a nebudes uz musiet taketo stresy prezivat a nic riesit..Prevelmi drzim palce..Kolko si das vlozit embryjok?mas po pgd ze?kolko mate?

cheeky82
6. jún 2016

@gagirl nemáme pgd, neni dôvod kedže sme použili darcovské spermie. Vkladáme len jedno. Som písala Kozumplikovi ze by som chcela vložiť to najmenej kvalitne embryo a on nato, ze to bude problem lebo vsetky tri su najvyššej kvality a temer úplne rovnaké. Vieš si predstaviť ako ma to potešilo. V nedeľu rano som trošičku spinila, ked som šla na wc ale odvtedy nic. Tak dúfam ze je tam dole všetko správne nachystane😀 Vklad mi bude naštastie robiť on

cheeky82
6. jún 2016

@gagirl a mame tri embrya vsetky jednotkovej kvality. Jedno je v tom najvyššom štádiu co sa môže vkladať. To mrazili na 6.den a dve mrazili na 5.den

cheeky82
6. jún 2016

@nelly3 ved nevravím ze všetci a všetko tam je zle, len ja proste nemam zatial dobrú skúsenosť, ale verím ze sa všetko zmení týmto vkladom 😀

bianitka996
6. jún 2016

@cheeky82 moc ti to prajem, urcite ti to vide a coskoro sa budes tesit, drz sa..

gabika2015
6. jún 2016

@cheeky82 som zhrozena z toho co si prezila, brutalne ma to nahnevalo, ako si dovoluju takto sa zaobchadzat s pacientkami??? 😠 Je mi to nesmierne luto ☹ Ale som rada, ze si ten list napisala, dobre si urobila, nech vedia, aka krava tam posobi. A mas pravdu ako aj ostatne baby, uz to tam niekedy fakt nestihaju, minule ked som tam isla na sono pred KET, dali ma k nejakej neznamej doktorke, hovorila som jej, ze som jeden den krvacala a ze ma pobolieva brucho, ale vobec to neriesila, nic mi na to nepovedala, bolo vidiet, ze sa velmi ponahla. Dufam, ze uz budes mat vacsie stastie a ze KET bude uspesny, velmi Ti to prajem a ze to co zbabrali, nejako napravia, aspon sa ospravedlnia, to je minimum. Drzim Ti paste!!!

cheeky82
6. jún 2016

Všetkým Vám Dakujem za povzbudivé slova. Je to balzam na dusu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre