Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
27. jún 2016

@pinguinka hlavne aby sa ti podarilo otehotniet, to ostatne nejako prezijes.

ssegra
27. jún 2016

Baby mam dobru spravu na utz bol uz gestacny vacok a v nom 8mm drobcek a bilo mu aj srdiecko 🙂 a je len jedno 🙂

cmudlo
27. jún 2016

@ivka3901 tak ako? Testovala si? Moc držím palce ❤ ...a mám dobrý ciťák 🙊

cheeky82
27. jún 2016

@marculik no ako? dufam, ze sa uz tesis z pozitivneho krvneho testu...

ivka3901
27. jún 2016

@cmudlo ahoj som eštelen 6den po KET a bojím sa testovať musím vydržať aspom ešte 2dni a tvoj ciťák čo ti hovorí?????:-I :-I :-I :-I

zlatanka30
27. jún 2016

@ssegra este sa moze ukazat aj druhe 😀

ssegra
27. jún 2016

@zlatanka30 snad nie 🙂 ale ked sa ukaze budeme sa tesit aj z druheho 🙂

marculik
27. jún 2016

@cheeky82 este bic neviem a bojim sa aj testovat ;cize stale neistota,strach a ty ako?

gagirl
27. jún 2016

@ssegra blahozelam..a prajem vam vela zdravia..Ty si mala pgd embryjok alebo darovane vajicka?

cheeky82
27. jún 2016

@marculik a kedy budes mat vysledky? zajtra? keby si nebola tehotna, tak by si uz davno dostala MS. ja nic moc, dva zuby mi robia starosti. v jednom mam vybrane vsetky korene, precistene kanaliky a pred par dnami ma rozbolel. v stredu s nim idem k doktorovi a druhy zub, tak ten mam citlivym, asi odhaleny krcok. ten by nemal robit problem, ale ten kde mam vybrate korene, tak ten sa mi nepaci. najradsej by som ho dala vytrhnut, ale vrazila som donho uz 300 eur, tak neviem co robit. ale nechcem kvoli nemu odlozit KET, takze ked bude treba (zubar mi da termin o 2 mesiace najskor), tak ho dam vytrhnut

chelly
27. jún 2016

@pinguinka over si to v poistovni pre istotu, ale mam dojem, ze zacat mozes az po schvaleni ziadosti

marculik
27. jún 2016

@cheeky82 no zo zubami neni bohvie co,ja som mala problemy s jednym zubom az ucho ma bolelo,tiez mi cistil kanaliky a dal mi vlozku a nechal mi ju tri mesiace a ked som sla ,ze mi ho zablombuje tak mi povedal,ze praskol a mi ho nakoniec vytrhol,nekrvacam ale vies ze aj minuly rok ked sa uchytilo a potom nic,tiez som nekrvacala len az po vyvolavacke,tak si nechcem nic nahovat aby som nebola potom znovu sklamana,tak uvidim ci to bude uz o.k

cheeky82
27. jún 2016

@marculik moc ti to prajem. nikto si nezasluzis prejst si takym ani raz, nie to este viac krat☹.
necitim sa dobre. potrebujem zmenu, ale strasne moc. S muzom sa uz len vkuse hadame, normalne sa uz nedokazeme spolu bavit☹ mam kamosku, ktora byva v zahranici, mozno na par dni by som tam sla, ale ked sa bojim ist lietadlom. som taky dosro🙂 ale viem ze zmena prostredia, par dni od seba a dve uzasne kamaratky by bolo ako balzam na dusu. neviem co robit.; uz fakt neviem kedy robim dobre a kedy nie.

ssegra
27. jún 2016

@gagirl my sme mali PGD, nam nukali darcovske spermie, ale to se brali ako uplne krajnu moznost

ssegra
27. jún 2016

@pinguinka nezacinaj skor ako to budes mat schvalene od poistovne, pretoze ti nic nepreplatia. v rozhodnuti je to aj pisane, ze podmienkou na refundaciu je to aby cely IVF cyklus zacal az po schvaleni

pinguinka
27. jún 2016

@ssegra hm krása...takže kvôli tomu že nejakej pani sa tam nechce ja mám čakať ďalší mesiac?? No veru neviem čo spravím...

ssegra
27. jún 2016

@pinguinka to uz je na tebe, len som ti to pisala aby si s tym pocitala...neviem, nikdy som nemala s nimi problem s komunikaciou

lily311
27. jún 2016

@ssegra Prečo Vám núkali dar. spermie, aký máte spg? nám v RF tiež odporúčali radšej darcovské a v ISCARE nás zase prehovárali na vlastné, no vyber si. My máme zlý spg, leukocyty a fragmentácia dna spermií až 34 %.

ssegra
27. jún 2016

@lily311 mame zly spermiogram a priatel ma geneticku poruchu tak preto nam to spominali, ze to je jedna z moznosti..my sme kvoli tomu museli dat aj PGD

cmudlo
27. jún 2016

@ivka3901 no ciťák mám taký, že si tehula 💗

ivka3901
27. jún 2016

@cmudlo jáj kiežby si mala pravdu🙂🙂🙂

mimika1973
27. jún 2016

@ssegra ano moze sa to druhe hrat na schovavacku 😀 Mne tiez v 7 tt videli jedno, hoci mne sa marilo,ze tam vidim dve! a v 12t potvrdene dve boli,takze moj citak neklamal, hoci vsetko nakoniec zle skoncilo...takze uvidis na dalsom sone 😉

ingrid0105
28. jún 2016

@gagirl
@ivka3901 no ako dievcata?

ivka3901
28. jún 2016

@ingrid0105 ahoj já som zaťiaľ netestla bojím sa,že tam nebude žiadna čiarka a ešte k tomu ked je toto moj pisledný KET o to je to ťažšie☹ ☹ ☹

cheeky82
28. jún 2016

@ivka3901 drzim palce aby si uz ziaden KET nepotrebovala

jankamilo
28. jún 2016

Ahojte, rozmyslame nad IVF v Brne, ake centrum by ste mimodporucili? S ktorym mate naj skusenosti? Na SK sme podstupili 3 cykly a som sklamana.

ssegra
28. jún 2016

@jankamilo z vlastnej skusenosti ti mozem odporucit reprofit..na slovensku mam za sebou 2 transfery a nic ani tuk a v brne hned na prvy sup

hateria
29. jún 2016

@jankamilo ahoj, tiež odporúčam Reprofit, na Svk v GF sme absolvovali 3neuspesne IUI a v Brne sa nam tiež na 1.x podarilo IVF. Prístup úplne iný ako na Svk. Od prvej chvíle spokojnosť. Držím prstiky ;)

diska
29. jún 2016

@ivka3901 ahoj,,,ako sa dari? silno,silno,drzim palce. 😉 🙂

ivka3901
29. jún 2016

@diska ahoj dakzjem pekne,ale tentokrát som si povedala,že netestujem možno v piatok to budem 10den tak testnem bojím sa kedže je toto náš posledný,ale posledný pokus a velmi sa bojím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre