Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
22. sep 2014

@crazybabenka mne ked posielali nieco tak to poslali doporucene a ja som mala v schranke len ten o oznam o doporucenej zasielke, tam iba bolo napisane ze odosielatel brno
no a potom som to vybrala rovno na poste.....v rohu bola peciatka ze ,,reprofit brno,,
nebolo tam doslovne napisane ze CAR
a nemohol by ti recept napisat docent?

crazybabenka
22. sep 2014

@ludinka posielajú mi puregonové pero....doc. by mi ho mohol predpísať....ale stojí 50e....z brna je zadara

ludinka
22. sep 2014

@crazybabenka aha, no tak to ti isto pride doporucene, ak ta suseda len roznasa postu tak hadam sa vyhnes jej hlupim otazkam a domienkam, ale ked uz jedno dieta mas tak ju to podla mna ani nenapadne...
nezainteresovana osoba nevie ako to chodi s plodenim deti v dnesnej dobe... 😉

lemoni86
22. sep 2014

@kukulienka77 no teraz co som si zistovala, tak iba VZP preplaca... musis si ale este pred IVF poslat ziadost o schvalenie ivf v inom state EU .. co viem tak soft nepreplacaju.. ja som sa rovno aj stelcla spytala ake ma on skusenosti.. vravel tiez ze len ivf uplna stimulka co stoji asi 2200 eur v prepocte, preplatia sumu aka stoji ivf na SK... no a pojdes na ten zakrok po schaleni a potom este posles ziadost o refundaciu.. takze tak. este mi vravel doki ze dovera uz vobec nepreplaca :/...

kukulienka77
22. sep 2014

@lemoni86 jej,ďakujem,ja som vo všeobecnej. Čiže,ja si musím najskôr poslať žiadosť u nás na SVK ohľadom schválenia,až potom ísť do Brna?

lemoni86
22. sep 2014

@kukulienka77 ano 🙂 najprv si precitaj tu , to je ohladom toho schvalenia http://www.vszp.sk/poistenci/zdravotna-starostl...... a potom tu kde poziadas o refundaciu .. http://www.vszp.sk/poistenci/zdravotna-starostl..... mali by ti v pohode preplatit...

kukulienka77
22. sep 2014

@lemoni86 ďakujem ti veľmi pekne.

lemoni86
22. sep 2014

@kukulienka77 nie je zaco a drzim palce ;)

annavi
22. sep 2014

ahojte zienky...dnes som mala koudovi napisat kontrolne UTZ ale neozyva sa mi...som 11 dc beriem estrofem a pisal mi minule ze ak bude endo. nad 8 mm tak ze naplanujeme utros...len neviem ci uz mam dnes brat ten utros...KET by bol na 19 DC..co robit??poradite?estrofem uz vysadit?

nelly3
22. sep 2014

@annavi
od 14DC sa berie utrogestan 4-0-4 a estrofem sa berie stale, KET sa robi 19-20DC 😉

zabka1124
22. sep 2014

😀 😀 babyyy, prave som dostala mail z RF a mame 2 mrazacikov 2xHB/2,tak sa tesiiiiim🙂!!
A teraz je aky dalsi postup????Poslu mi mailom fakturu , ci ako???Dakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
22. sep 2014

@zabka1124
ano poslu ti fakturu e-mailom 😉

zabka1124
22. sep 2014

@nelly3 dakujeem

ganesh
22. sep 2014

baby,prosim vas,odpisuje Vam na maily posledne dni dr. Koudelka?

rebeka33
22. sep 2014

@annavi
@ganesh nechcem velmi mudrovat ,ale ak neodpisuju treba zavolat na.tu nonstop linku. Stale je tam niektory doki a vzdy mi velmi ochotne poradili. Koudak vela cestuje . Ved je sef. 🙂 A vela sa vzdelevaju.

ganesh
22. sep 2014

@rebeka33 ja som myslela,ze mi len nema co odpisat 😀 zajtra uz je na pracovisku 🙂

donatela
22. sep 2014

@zabka1124 supeeer! Gratulujem🙂 A ako sa citis?

lienka_1
23. sep 2014

@ganesh Mne dr. Koudelka stale odpisal na e-mail. Ak nebol dlhsie v praci a bol odcestovany alebo na dovolenke, prisiel mi automaticky e-mail, dokedy je prec a ospravedlnenie, ze nebude reagovat na e-maily. Bol tam aj kontakt na lekara, ktory ho v jeho nepritomnosti zastupuje(v surnych pripadoch) Ak zacinas stimulovat, alebo mas vaznejsi problem, volaj ich non-stop linku, je tam vzdy lekar, kt. ma pohotovost.

gagik
23. sep 2014

@ganesh mne neodpisuje Otevrel, tak nevim co tam maju, doteraz mi vzdy obratom odpisal

dalida
23. sep 2014

@ganesh mne odpisal dnes rano... pisala som mu vcera. 😉

ludinka
23. sep 2014

@tixx tak ako? drzim palce dnes na sono aj krv 😉

tixx
23. sep 2014

ahojte baby, no ja som sa uz vratila od lekara, a lekar tvrdil,ze este nic nevidel... tak mi zobrali krv a zajtra okolo obeda mam volat kvoli vysledkom. ostala som trochu sklamana a smutna, myslela som,ze uz tam nieco musi byt vidiet. neviem,ci nevidel vobec nic - ze ani gestacny vak, len povedal,ze tam nic este nevidi, a mam si dat zobrat krv a prist znovu v piatok... tak snad je to vsetko ok napriek tomu,ze nic nevidel, lebo testy mi silneju, tak snad sa zajtra dozviem dobru spravu, musim tomu proste verit a nemysliet na nic zle...i ked na nalade mi to rozhodne nepridalo. mala som pocuvat Stelcla a ist az na buduci tyzden, ,len ja som iniciativne volala svojmu dokimu,ze mam pozitivne testy a kedy mozem prist, dal mi termin na dnes, tak som isla...ale teraz to lutujem, mozno som fakt mala ist az na buduci tyzden...baby,drzte palce prosim.....
@ludinka @gagirl @evadek @falin @tlucka

ludinka
23. sep 2014

@tixx aj moj lekar ma vzdy objednal o takom case ako teba,
to ze nic nevidel neznamena ze tam nic nic nie je neboj sa, mozno je predsa len skoro, v brne asi vedia preco objednavaju az o 2 tyzdne
ked ti silneju testy tak je to na dobrej ceste, drzim ti silno palce a neboj sa 🙂 🤐

evadek
23. sep 2014

@tixx ano, Stelc vedel preco ti hovoril az o tyzden neskor🙂 Len sa nestresuj, tehotna si..krv ti to potvrdi...dolezite je hcg...ostatne bude tiez..Netreba stresovat, mozes si uskodit a i babu...
Neboj sa, tie krasne ciarky nie su pre nic -za nic🙂
Chapem sklamanie a strach, ale je to na dobrej ceste ...len na sono treba dlhsi cas...

tlucka
23. sep 2014

@tixx Držím palčeky, neboj, všetko dobre dopadne. A teším sa na stretnututie 🙂

tixx
23. sep 2014

@ludinka
@evadek @tlucka dakujem baby za podporu, ste zlate. uz som si tu na konovi surfovala,a zistila som,ze to naozaj neni nic nezvycajne. takze ak mi to krv potvrdi, tak na to sono v piatok nepojdem, naco... radsej az koncom bud. tyzdna alebo mozno este neskor,uz sa mi nechce znova sa stresovat...takze to hadzem za hlavu a dalej dufam,ze je vsetko,ako ma byt.

@tlucka tesim sa aj ja Luci, zajtra by som sa okolo obeda zastavila, vyhovuje ti to? Dnes som sa pytala na ten Crinone svojho gyndosa, ten sa tvaril,ze o tom v zivote nepocul... tak asi bude fakt najlepsie, ked mi to z Brna prinesies, velmi mi tym pomozes 😉

dalida
23. sep 2014

@tixx myslim, ze by to malo byť OK. 🙂 Testiky su krasne a aj Hcg bude dost vysoke... Na utz bude drobec viditelny cca 2 tyzdne po pozitivnom teste 🙂

tixx
23. sep 2014

@dalida no verim tomu,ze to tak bude... mala som pocuvat Stelcla, on vie,co robi 🙂 len som netrpezliva asi, to je u mna klasika...ale poucila som sa 🙂 pre istotu som si este kupila dalsie testy, pritom testovat som uz nechcela, ale zajtra si spravim, potrebujem mat pokoj na dusi 🙂

ludinka
23. sep 2014

@tixx a kolky den si dnes po ET?

annavi
23. sep 2014

@rebeka33
@nelly3 čaute zienky, ano ano..zatel som na tu nonstop linku, a poradili mi...dnes rano mi uz koudy pisal, poslal mi este recept na estrofem a dal nam uz aj termin KETU...
uz som si aj zatel do lekarne a objednala estrofem lebo s prvym receptom som mala problem v TN zohnat estrofem...a uz mi ostalo len na dnes...
chysta sa niekto na bud. tyzden na KET???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre