Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zarabono
26. jan 2012

@bettypo tak moja tfuj tfuj,nech to teraz dotiahnete az do konca 9 mesiaca 😉

zarabono
26. jan 2012

@bettypo kolky den si po?

leamax
26. jan 2012

@bettypo moja, to nic neznamena. priznaky tehu a PMS sa strasne podobaju, rozhodujuce je HCG, tak klud, moja, klud. ja verim, ze uz ste VY 😵 kedy ides na krv?

gerdusha
26. jan 2012

@bettypo ,

akosi som pozabudla, ze si bola na ET...drzim palce

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bettypo
26. jan 2012

@gerdusha ďakujem 🙂

leamax
26. jan 2012

@bettypo co ti ja viem 😀 ja som po ET trosku spinila, lebo sa koudelkovi trosku tazsie islo dnu tym nechutnym naradim 😀 ale do vecera to preslo a odvtedy ani neviem, ci su nejake pichanie a pod. jasne, ze obcas nieco pocitim, ale ci su to creva alebo co - neskumam, snazim sa nesledovat 😀
pondelok mas HCG ako hrom, im to labak rozbije

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
26. jan 2012

@bettypo no vidis, tak uz je to ine, uz to isto vyslo. ja som tiez prvy krat po ET spinila, nikdy predtym nie. takze sme jasne tehulky 😵
jj, to sa urcite vajecniky mohli ozyvat, tvoje dostali brutalne zabrat, moje by take mnozstvo uz asi roztrhlo. som sa citila ako balon uz aj s 5 folikmi, nie este to tvoje mnozstvo. a super, ze sa ta voda dostala von, som rada. si nevstavala z wecka, co 😀

bettypo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leamax
26. jan 2012

@bettypo sme si domysleli, to sa uz hlasi tehu demencia 😀 😀 😀

rebeka33
26. jan 2012

@bettypo držíme palce na hcg ,aby si pribudla do rf klubu na východe 😵

rebeka33
26. jan 2012

@brita ahoj po dlhšej dobe som sa zastavila, gratulujem a držím palce ,nám to prezradila mircalla. Treraz to bude super 😵 😵

brita
26. jan 2012

@rebeka33 Ahoj Rebeka, dakujem pekne, to je od teba velmi mile 😉 Dufame, ze to dobre dopadne. 🙂 Drzkaj sa aj ty s babatkom. 🙂

bettypo
26. jan 2012

@rebeka33 ďakujem 🙂

leamax
26. jan 2012

@brita jeeeej, tebe ako kraaaasne pribudaju tie tt 😵 a citam, ze srdiecka biju ako zvony - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmm 😵

gerdusha
26. jan 2012

baby,

mame novu digitalnu vahu, ktora by mala merat aj objem vody a tuku v tele...manzelovi to v pohode zmeria, ale mne NIE...ja som na tej vahe uplny izolant...vobec mnou ta "elektrina" neprechadza a tym padom ma to nevie zmerat...neviete, v com je problem?

lulu10
27. jan 2012

@gerdusha žeby malo vody v tele? 😕 😕 neviem...

lenka_21
27. jan 2012

@bettypo Ahoj, drzim palceky na pondelok ... musi to byt dobre 🙂 😉 🙂 Tie tehu priznaky su des, lebo sa podla mna nedaju vobec rozoznat od ms przinakov. Ja si pisem na jednom zahranicnom fore s babami s nizkym AMH a teraz tam mame kocku po IVF, doteraz nemala ziadne priznaky a tak bola zufala (ani jedno pichnutie) a vcera nasla krasne 2 ciarky na teste 😅 😅 😅

@leamax Dobre, ze sa nesledujes ... verim, ze onedlho si pozitivna 😀 😀

@zarabono Tak ako ... drobcek sa este neukazal v plnej krase na sone 😉

leamax
27. jan 2012

@gerdusha aj mna hned napadlo, ze mozno menej vody v tele, ale to by si zas citila, tak neviem
@lenka_21 no snazim sa, aj ked obcas aj mna napadne, ze toto, alebo hento by mohol byt priznak 😀 ale s babom sa rozpravam furt 😵

lulu10
27. jan 2012

@leamax
@lenka_21 zdravim tehule 😉 pozerali ste vcera spravy? som sa normalne nas..la,davali ze v Trebisove je velmi rozsireny syfilis-jasne uz "tych" obcanov... No a nakazenych je az 60 ludi z toho je 7!!! tehotnych. No chápete a tie babatka donosia aj s takou chorobou, do prcic no kde je spravodlivost, a ja si davam pozor este aj nato aby som si neobliekla neozehlene nohavicky-kvoli tym vytokom a co z toho?! velke NIC (teda zatial) 🙄

gerdusha
27. jan 2012

@lulu10
@leamax ,

hmm...zeby to bolo tou vodou?? mozno...posledne dni tomu pitiu vazne vela nedavam...mozno aj antibiotikami? /to asi nie, co?/

k "tym" obcanom...najma obciankam....raz som sa jedneho mudr z CARu pytala, ze kolko maju pacientiek z tejto skupiny, ktorym riesia neplodnost...povedal, ze je ich "pomenej"...hmm...tak som mu povedala, ze az si raz bude robit PhD, tak je to mozno dobra tema na vyzkum...

gerdusha
27. jan 2012

@eviq, no akooooo?? kurnik, uz som ako na trnoch...

gerdusha
27. jan 2012

hmm..

este k tej vahe...ak bolo vody tak malo, ze ju nezmeralo, co potom s tukom, ktoreho mam do aleluja? ten zase nezmerala, lebo je ho privela?? 😀

leamax
27. jan 2012

@lulu10
@gerdusha veru videla som aj ja vcera tie spravy. a ked som videla "tu" obcianku, ze prostitutku, tak ma striaslo, ze aki su ti chlapi humusaci, ze ani takato im nevadi, az ma napina...no a chudiatka deticky - debilne matky im daju do vybavy syfilis 😠 a pochybujem, ze im budu kupovat lieky a poctivo im ich davat, tak kolko sa tie deticky potom mozu dozit? cest vynimkam samozrejme, ktore si snad uvedomia to riziko a bud sa aspon o tie deticky riadne starat a vyliecia ich.

jaj, no ale zbytocne sa mi tu budeme nad tym rozculovat, aj tak s tym nic neurobime. ked ma raz niekto vymetene v hlave, ziadne opatrenia ho nedonutia zit normalne

lulu10
27. jan 2012

@leamax no ta prostitutka to bola fakt pecka! skoro mi oci vyleteli. Odteraz neverim ze najaky bacilko co nam vylezie zo sterov moze byt dovod potratu... Ved tie obcanky ich musia mat tolko ze az.

eviq
27. jan 2012

@gerdusha už už už som tu....hned pisem IP....už len sekunda strpenia 😀 😀

lulu10
27. jan 2012

@gerdusha mna ta voda napadla s tou suvislostou, ze ako si napisla ze ta elektrina tebou neprechadza a preto ta to nevie zmerat- teda ze preto tebou ta elektrina neprechadza lebo mas malo vody v tele a voda je vodic 😅 😅 😅 toť moje fyzikálne uvahy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre