Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
9. feb 2012

@lulu10 ja tiez vobec nic necukrujem, ale teda toto sa mi sladke nezda. asi lubis aj normalne grepy, ze?

lulu10
9. feb 2012

@leamax ano lubim ale osupane uplne az do dužiny, mm šupe a ja papkam 😀

leamax
9. feb 2012

@lulu10 tak preto. ja to do huby nedam, mne to absolutne nechuti, brrr. ale mas to dobre zariadene 😀

lulu10
9. feb 2012

@zarabono aj ja budem na vas mysliet, urcite bude vsetko ok 😉 ja pojdem k minovi asi v pondelok, chcem zobrat stery-no uz tam chystam dva mesiace a este som sa nevybrala 😀

zarabono
9. feb 2012

@lulu10 no tak to uz aby si sa aj pomaly vybrala 😉

leamax
9. feb 2012

@lulu10 to co su toto zase za reci, ze sa bojis, ze sa ti to pekne nezrastlo? si pipi? uvidis, aky bude marcel nateseny, ze taku krasnu maternicu este ani nevidel 😵
@zarabono a ty tiez nesal - vsetko je v uplnom poriadku, uzivaj si to uz konecne 😵

lulu10
9. feb 2012

@leamax inak som to vymyslela tak ze: napisem si na listocek, meno a adresu a pripnem si ho na bundu -ak by som sa tej narkoze niekde zatulala v brne tak nech ma dobri ludia nasmeruju domov 😀 😀 😀 😀

leamax
9. feb 2012

@lulu10 😀 😀 😀 tak len dufaj, ze ta stretnu nejaky dobri ludia. v takych velkych mestach je tusim kazdy sam za seba, nikto sa o nikoho nestara. ale skusit to mozes, snad sa nam do jari vratis 😀 😀 😀

lulu10
9. feb 2012

@leamax pridem s prvym jarným dňom 😀 prinesiem vám slnko a pokoj v duši 😀 😀

lulu10
9. feb 2012

@leamax len pockaj, si vecer zapnes spravy a tam prispevok ako sa slovenka v tranze mota po brne a rozdava recepty na marihuanove čajíky 😀 😀 😀

bettypo
9. feb 2012

baby ja z Vás nemôžem 😀 😀 😀 😀 😀

leamax
9. feb 2012

@lulu10 😀 😀 😀 neboj, oni su na take spravy zvyknuti 😀 😀 😀 v najhorsom si ta my 28.2. vyzdvihneme, nenechame ta tam az do jari, to by ta uz nohy boleli 😀 a minula by sa im mariska dovtedy😀😀😀

lulu10
9. feb 2012

@leamax ok do 28.2. sa nejako premotam 😀

leamax
9. feb 2012

@lulu10 😀 😀 😀 ta budem aspon sms-kami kontrolovat, ci sa sa nedomotala nahodou aj domov medzicasom 😀

wolfskinka
9. feb 2012

ahojte baby, chcela by som sa spytat potrebovala by som lieky na IVF ak ste niektora po IVF, nezostalo Vam nieco, chceme ist na 4.IVF a to uz nehradi poistovna potrebovala by som to dost surne, je uplne jedno menopur, puregon, diphereline, fostimon, gonal ... pomoze mi kazda jedna injekcia ... dakujem za pochopenie

takyna
9. feb 2012

@wolfskinka pozri v nasej sukromnej skupine, tanitta myslim, nieco mala
ja nemam nic

gerdusha
9. feb 2012

jej a tu je aj sukromna skupina reprofitacky 🙂

leamax
9. feb 2012

@gerdusha a fakt, kukam aj ja 🙂

zarabono
9. feb 2012

@leamax
@gerdusha to len my takto verejne

leamax
9. feb 2012

@zarabono tak sa zosukromnime aj my 😉

zarabono
9. feb 2012

@leamax ved mozme,ved sme tu uz dost velka parta 😉

zarabono
9. feb 2012

@leamax a hlavne by tam nemohol hocikto len tak smirovat

leamax
9. feb 2012

@zarabono no ved to
ok, tak zalozim temu?

zarabono
9. feb 2012

@leamax podla mna zaloz

leamax
9. feb 2012

@zarabono tak nejaky navrh na nazov? ci je to jedno?

zarabono
9. feb 2012

@leamax mne je to fuk.ved tam daj cosi z rf.a pre lulu specialnu podtemu,fanynky marcela 😀

leamax
9. feb 2012

@zarabono ok, idem na to 😉

lulu10
9. feb 2012

@zarabono pozor lulu ta cita! 😀 😀 😀

leamax
9. feb 2012

@lulu10
@zarabono tak sa neondejte a sup do sukromnej temicky 😀 volame sa snazilky, tehulky a mamicky z reprofitu.

ak som niekoho nahodou zabudla, tak sa ospravedlnujem, len sa mi ohlaste a hned vas k nam supnem 😉

zarabono
9. feb 2012

@lulu10 😀 😀 😀 ale teta lulu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre