Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

natali225
8. mar 2013

čafteee, tak už aj ja mám termín 1. konzultácie 8.4 huráááá sa tešííím 😀 😀 😀

lienka_1
8. mar 2013

@mimika1973 My sme stale v Londyne. V pondelok sme mali 1. konzultaciu v Brne. Vela sa da vyriesit e-mailom, ale mne pride, ze ked cloveka vidis nazivo, tak si vies vytvorit aj vacsiu doveru. Neviem ako to bezi vo Francuzku, ale tu sa ku gynekologovi dostanes, az ked je velmi-velmi-velmi zle. Ked sme skusali najst niekoho, kto nas zoberie iba na kontrolny utz privatne, tak taku rosadu okolo toho robia, ze ma chyta zufalstvo(keby sme absolvovali celu tu ich produru, kym sa dostanes k tomu, ze staci nech ti pozrie vajecniky a meternicu pred IVF, tak by nas to privatne vyslo zhruba na takych 600libier!!!!, nastastie nam poslu z Brna kontakt na jedneho ceskeho doktora, co tu robi v CAR a ten nam to spravi za zlomok tejto povodnej ceny)No a my mame priame letecke spojenie s Brnom, tak sme to vyuzili. Ked sme si dali dohromady naklady, tak nas to vyslo lacnejsie, ako keby sme cestovali autom z Vychodneho Slovenska.
Ak chces, kludne sa ma spytaj cez IP ako abslvovat IVF na dialku. My sme to 2x takto riesli pri1. a 2. IVF.
Aj ja som mala teraz vo ferbuari 38 a zakazdym mi pripomenu, ze to bude cim-dalej tym tazsie. Ake kym ovulujem, stale je sanca 😀

lucky29
8. mar 2013

@natali225
Nám dnes dali termín na 3.4 na konzultáciu spojenú s vyšetrením 🙂 Už sa tešíme

andy175
8. mar 2013

ahojte! V utorok idem na odber vajíčok do Brna. Chcem sa spýtať, koľko tam približne budem?

gerdusha
8. mar 2013

@andy175

To trochu zavisi od poctu pacientiek..a samozrejme ako sa budes citit,ak bude vsetko ok,tak 1-2 hodinky

lucky29
8. mar 2013

Ahojte,
Na prvú konzultáciu máme ísť k MUDr. Koudelkovi. Poznáte ho niekto? Aký je?

gerdusha
8. mar 2013

@lucky29

Sam Pan Sef 🙂

mimika1973
8. mar 2013

@lucky29 a s ktroym doktorom si objednana tam ? 🙂

natali225
8. mar 2013

@lucky29 tak ja idem so všetkými vyšetreniami čo som si dala urobiť tu genetiku, imuno a hemato a tiež aj hormonálny profil, takže ja už len pokecať a zobrať si liečiky od nich a začínam hneď so stimulkou 😉

lucky29
8. mar 2013

@natali225
Nás to ešte iba čaká pri 1 IVF nám robili iba základne testy Krv a spermiogram a hneď stimulka a negatívny výsledok.
Na genetike sme ešte neboli.

lucky29
8. mar 2013

@mimika1973
Máme ísť k MUDr. Koudelkovi. Neviem ja ho nepoznám. Dúfam že je dobrý.

ria191
8. mar 2013

@lucky29 veľmi dobrý a ešte aj veľký fešák to je bonus 😀 😀 😀

nelly3
8. mar 2013

@lucky29
mozem potvrdit co napisala ria191. je to fesacisko 😀 ja chodim k nemu 😉

ria191
8. mar 2013

@nelly3 robil mi ET 😀 😀 😀 . Síce dlhšie to trvalo, ale aspoň som sa mala na čo dívať 😀 😀 😀

nelly3
8. mar 2013

@ria191
😀 😀 😀 mne aj opu aj et 😉 uz sa na neho aj tesim he-he, inac ta mrchana sa mi este poriadne nerozbehla, brucho ma boli, spinenie uz mam, test negativny, boze co toto je 😠 snad nemam nejaky zapal alebo co 😕

lucky29
8. mar 2013

@ria191
To sa už teším 🙂 🙂 🙂

ria191
8. mar 2013

@nelly3 to sa ti ani nedivím aj na mňa urobil veľký dojem. Keby si mala zápal tak by ti nemeškali skôr naopak. Tam bude iná zrada. Skôr by som povedala, že hormonálna. Každopádne to nie je OK

nelly3
8. mar 2013

@ria191
no diky, ja si myslim, ze do vikendu ich mam.

ria191
8. mar 2013

@nelly3 zo stresu to asi nebude, že ?

nelly3
8. mar 2013

@ria191
urcite nie, ja si myslim, ze mozno aj z toho, ze cely mesiac som chodila do fitnesu, zacala som cvicit, ze mozno zeby z toho a uzivam vceliu matersku kasicku aj, ale zase tu som brala aj v decembri hmmm.

ria191
8. mar 2013

@nelly3 a tuším tu niekto zhadzuje kilečká po IVF 😀 😀 😀 . Ja taky tak, ale nie vo fitku, ale chodím behať do prírody 😀 😀 😀. Asi pôjdeš k svojmu gynekológovi na zmeranie sliznice. On ti povie či si OK

annetty
8. mar 2013

@ria191 Ahoj rius🙂 no zohnala som ho v BA. V slimaku v lekarni som si ho objednala, neviem kolko dealerov oslovila, ale nakoniec natrafila lekarnicka na toho spravneho dodavatela. V jednej krabicke je 20 praskov. Jedna krabicka stala 20,90 EUR. Ale viem ze ide to okolo 15-16 eur. Ale mne to vyhovuje, lebo nemusim kvoli tomu cestovat do CR a cez net nerada si objednavam, hlavne nie lieky. A ty poznas nosifol?

ria191
8. mar 2013

@annetty nie nepoznám ty si ma nabláznila 😀 😀 😀 . Ja tiež nerada objednávam lieky cez net, ale už som to pár krát vyskúšala a našťastie som neoľutovala. Vyskúšam to aj ja 😀 😀 😀

lucky29
8. mar 2013

@nelly3
Hlavne nech je dobrý odborník

annetty
8. mar 2013

@ria191 😀 Mne to odporucali aj minule v RF a naposledy aj moj gynda, len dodal, ze na SR to asi nezozenie. Zas mi klamal 😀. Vsak skus sa pozriet na nete info. Ja som tam docitala celkom dobre info a teraz mi to aj v Brne potvrdili. No co vsetko by sme nevyskusali, ze ? 😀 😀 😀. Ak chces, mozem ti aj objednat a zobrat ho do tt 😒

ria191
8. mar 2013

@annetty teraz ma dobrú cenu na nete tak ja risknem 😀 😀 😀 , ale inak ďakujem za ochotu.

annetty
8. mar 2013

@ria191 ozaj niet za co 🙂 Keby daco, tak len daj vediet 😉

andy175
8. mar 2013

inak baby, aj vy chodíte zakaždým k inému doktorovi? ja som bola objednaná k doktorovi Štelclovi na konzultáciu, s tým som aj bola. Odvtedy som bola 2 krát na sone a zakaždým s inou doktorkou.

lysa31
8. mar 2013

@andy175 - áno, je to ok. Inak by to nestíhali a museli byť každý 7dni v práci lebo každá máme iné termíny - nedá sa to naplánovať dopredu hlavne utz. To ešte oproti GF to majú neskutočné osobné a máš pocit, že sa ti venujú a prispôsobia sa ti aj časom.

lysa31
8. mar 2013

Dievčatá, kedy a kam ste išli na krvný tehu test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre