Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zuzla80
29. okt 2009

Ahojte babule, už klebetíte 🙂
Bobik som rada, že si napísala Koudy a že ti bez okolkou odpísala a ešte viac ma teší, že ťa svojou odpoveďou ukľudnil. Tak nech to už máš za sebou, budeme na teba myslieť 😉

Renuska tvoje detičky sú fakt nádherné, a keď si nájdeš pri nich chvíľku, tak sa príď pochváliť ako sa vám darí.

Taky, čo to ty zase stresíkuješ, no vieš, že to nerobí dobrotu. U nás sa hovorí, že keď ťa svrbí pravá ruka, tak budeš dávať peniaze a keď ľavá, tak budeš brať, alebo že by to bolo naopak 😕 😅

Táni a kedy vy to vlastne oslavujete?

Lenik moja, už len 2dni a ďalší mesiac za tebou. A o chvíľku to začne, príde mužík, bude transfer, pozitívny test, potom srdiečko a až do úspešného konca 😵

Baby čím som bližšie k zajtrajšiu, tým mi je viac blbo, ja viem, Taky tu hrozím prstom, aby nestresovala, a ja to robím tak isto - nech už je po zajtrajšku. A to ešte nejdeme na srdiečko, to ešte len vtedy budú stresy 😅

julietka
29. okt 2009

no veru neviem co ti nasi robili, bit sa asi nebili, teraz su otoceni zasa chrbatikmi..ale chlapcek ma omotanu snuru okolo hrdielka, tak sa bojim aby sa mu nieco nestalo, aj ked ma doktor na 3D ubezpecil ze takto sa rodi vela deti..ale aj tak...

takyna
29. okt 2009

Ahoj Zuzík, nestesíkujem, ale som myslela, že zošaliem rano ako ma to svrbelo, manzel mi utrosa musel vkladat 😔

Juli nebojkaj sa to ma vela babetiek , oni sa este s toho vyvlecu, ved maju este dost aj priestoru, deticky sa hravaju v brusku chytaju, krutia sa a najbliezsia je pupocna snura na hranie 😉

bobjan
29. okt 2009

Ahojte, bambuľky🙂

Tak krvička odovzdaná na predoperačné a hor sa na interné a ARO a valíme na to 😉 sa aj teším, asi som sprostá a kape mi na karbit 😅 😀

Zuzlik, aj ja som rada, že mi odpísal a vlastne urobil by to isté. Takže aspoň si potom nemusím vyčítať, že som tam mohla ísť a nešla...ale som rada, že som našla dr., ktorý je ozaj dobrý odborník..(môj gyndoš)

Julietka, no čo najskôr otehotnieť..hmmm to neviem ako to dopadne, zatiaľ plánujem soft na jar v Repráku, ale ak mi po operácii dajú injekcie na endošku, tie vraj sa majú pichať pol roka...tak neviem...uvidíme 😉

Budem tu potom s vami častejšie, keď budem doma..

takyna
29. okt 2009

Ahoj Bobi tak budeme držať palce a šup,šup, pomaly na Brno 😉 🙂

mirinda10
29. okt 2009

taky aj mna svrbia dlane a mam k pecenove testy, tak nestresuj asi to tak ma byt, kazda mame nieco ine

lenik mama zatial nic netusi ale asi v piatok poviem, ze som bola na utz a mala ma problrm so srdiecom a o tyzden, ze to neprezila to bude hroza

inak mam sa dobre ale zacinam stresikovat vobec malu necitim a to dnes podla oplodnenia zacinam 20tt a mala je o tyzden napred ale asi stale tam ma viac plodovej vody a asi preto ju necitim ale uz by to malo prist nech viem, ze ju tam mam ked nepocujem srdiecko uz aby bola streda ked pojdem do rizikovej poradne a ak mi neurobia utz tak sa od tade nepohnem

takyna
29. okt 2009

Ahoj Mirindík, citis take ako keby skrkanie v brusku?, lebo to su pohyby malej, kazdy den ale mozes od nej schytat riadny kopancek, a potom to uz len bude pribudat, neboj sa 🙂

bobjan
29. okt 2009

Taky, vďaka 😉

Miri, ja verím, že to s mamou zvládnete aj keď to bude ťažké pre obe 😔
Držím ti palce, určite tam maličká je a má sa o.k., držkajte sa 😵

mirinda10
29. okt 2009

taky ja som asi necitliva ale nic necitim aj ked sa sustredujem tak asi vtedy spi alebo co aj muzik skusal a nic ☹
ved uz sa neviem dockat kedy to pride

takyna
29. okt 2009

Mirindik nie si necitliva, si prvorodicka, a to je velmi tazke spoznat pohyby dietatka, moja svagrina prvy krat citila maleho iba 24tt 🙂, a napr.moj muz ani raz maleho necitl...

zuzla80
29. okt 2009

Mirindik neboj, určite sa o chvíľku dočkáš kopančekov od malej, verím ti, že si teraz po tom všetko v strachu, ale my všetky verím, že to bude dobre. Síce s kopančekami ešte skúsenosti nemám, ale keď som tak čítala tak viem, že je to u každej tehuľky iné, niektoré ich cítia veľmi skoror a iné neskôr až okolo 22tt a u teba zohráva úlohu aj tá plodovka. Bude dobre, uvidíš 😉

mapa73
29. okt 2009

Ahojte kočky.

Taky - obrovská radosť a hneď klopem na drevo. zajtra bude u Vás určite veselo. zaslúžite si to! 🙂 Držím všetkých 20 prstov

Zuzlík a Ty ideš zajtra na sono však?

takyna
29. okt 2009

Mapka ďakujem ti, dúfam, že to nezakrýkneme 😉 , smútok už nechcem 🤐

mirinda10
29. okt 2009

zuzik ved to asi tam ma stale dost plodvej vody tak preto ju necitm ale som sa rozmaznala v nemocke utz + srdiecka a teraz uz 6 dni nic, tak len verim, ze je vsetko ok

mapa73
29. okt 2009

taky, smútku bolo dosť!!!!!!!!!!!!! Už len dobré správy. Ja to cítim vo svojich starých kostiach a tomu ver!
Takže teraz už len pozitívne myslenie 🙂

gerdusha
29. okt 2009

Dievcata, mozem sa Vas spytat este na jednu vec? Chodite tam vsetky autom alebo je tu niektora, ktora tam chodi i vlakom? Ak ano, je komplikovane dostat sa do Reprofitu z hlavneho nadrazia?

Dakujem za odpoved/e.

tanitta
29. okt 2009

gerdusha....
asi kazda autom.....ale prakticky ide z hl. nadrazia spojenie.. bez prestupu na mendlovo nam.(blizko by mala byt ul. Hlinky kde je R.) je to asi 2km.... podla vyhladavaca....

takyna
29. okt 2009

Zuzík na zajtra kopec šťastia a pekný zážitok z ULZku ti prajem 😵 a teším sa na správy od teba 😵 😵 😵 😵

Gerduska ja som tiez isla iba autom, ale skus pokukat na ich stranke myslim si, ze to nebude az taky problem dostat sa aj z vlak.stanice

olympia
29. okt 2009

Takynka, ja to poznam tak, ze ked svrbi lava dlan, tak peniaze pridu a ked prava, tak odidu. Takze ked ta svrbia obe, nic sa nedeje. 🙂 A drzim ti palce na zajtra, takisto zuzličke.

Bobjan, poznam pripad, ze po laparke, ked sa odstranovala endo-cysta, doktori uz planovali pacientke IVF, akoze beznadejny pripad a ona hned otehotnela a prirodzene! 😵 Tak nech je to aj tvoj pripad.

julietka
29. okt 2009

zuzlik, taky veru zajtra mate svoj velky den 😵

zuzlik ty ides o kolkej na UTZ? a dufam ze nas poctis aj foteckou 😉

taky a budes vediet uz na obed vysledky? davas to na CYTO vsak? 🙂

julietka
29. okt 2009

gerdushka na tej linke co som ti posielala je aj mapa a taktiez je tam vysvetlene ako sa k nim dostanes v sekcii Doprava..posielam este raz http://www.reprofit.cz/page.php?id=56&rodic=50&...

gerdusha
29. okt 2009

dakujem velmi pekne

julietka
29. okt 2009

no teda bobi, ty si rychla ako šaratica 😀 uz aj predoperacne budes mat hotove, mam z teba radost, len tak dalej 😵

avaka
29. okt 2009

ahojte,
baby,aj u nas prava dava,lava bere 😀 ale vacsinou to u mna nefunguje..hlavne ta lava.. 😒 😀
Taky,ja myslim,ze to mas tehu priznak,tiez,ked som bola na zaciatku tehu som o tom citala..
🙂 Mna sice nesvrbia dlane ,ale cele telo(hlavne brucho a prsia),ale hrozne..a to sa pravidelne natieram...ja sa v noci kolko krat tak doskriabem,az mam chrasty z toho. 🙄
Miri,neboj,malinku budes citit coskoro...ale muzik to urcite nebude citit prvy..ja som najprv citila len take akoby skvrkanie bez zvuku,ako Tanitka vravi...nevedela som,ci su to pohyby a niekedy dokonca ,akoby mi trhal nerv.. 😅 a potom zrazu v jeden vecer,to som tu uz pisala,som neskoro upratovala a ked som si lahla,tak mala tak vystrajala,ze to uz bolo aj mne jasne,ze to je ono.Rovno sa mi cele brucho dvihaloHlavne sa nestresuj 😉
Juli,chcela by som vidiet,co Ti Vasi krpci vystrajaju.. 😀 ale aj ja teraz velmi zle spavam,stale sa budim..
Taky,zajtra krasne hcg
😵
Zuzlik,prajem dve bublinky na sone 😉 tesim sa na spravicky

gabika24
29. okt 2009

ahojte všetky.
Takynka, tak na zajtra silno držím palčeky, aj keď nám je všetkým jasné, že tehu si 😉
zuzlik, som zvedavá na počet dutiniek.
držkajte sa všetky, tehulky, snažilky aj maminky. Dobrú nôcku, ja mám toho na programe veeeeeeeľa, lebo všetky naše deti spia 😀

maahuliena
29. okt 2009

😵 babulky na zajtra Vám držíím palčekyyy 😵 😵 Taky, zuzlík....myslím na Vássss 🙂 🙂 😵 😵
cmuuk všetkým 😵

tanitta
29. okt 2009

Tak Taky a Zuzla.. vykrocte pravou 😉 cakame same dobre spravy 😵
Mahul.. krasna fotka;).. srsi z teba tolko optimizmu 🙂...
Gabi... najlepsie by bolo nohy si vylozit 😉.. ale hlavne ze spinkaju 😎
zelam dobru noc 😉

bobjan
30. okt 2009

Dobré ránečko 😉

Olympia, jéééj, ďakujem 😵

julietka
30. okt 2009

taky ako? krvicka odovzdana? 😉

o kolkej ide zuzlik na UTZ?

ahojte vsetky babulky 🙂

mirinda10
30. okt 2009

babule zuzik, taky drzte sa a hned ako nieco budete vediet, tak sup sem nejake infosky cakame netrpezlivo

bobjan, tak som rada, ze si sa rozhodla a ako vidim ides na plny plyn to sa mi moc paci, uvidis vsetko dobre dopadne a R to zakonci a bude jedno alebo dve mimca 😉 treba este chvilocku vydrzat

avaka ved ja cakam a raz sa dockam, babula prezila sok tak jej musim dat aj cas na regeneraciu, uz toho dost preskakala
uz aby bola streda a bude utz budem hned kludnejsia, dnes poviem mame spravu od rana mam hrcu v hrdle ale raz sa to musi dozvediet

prajem krasny, slecny den a dufam, ze ho prezijete lepsie ako ja na posteli 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre