Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
23. júl 2013

@melisska strana 2034 😀 😀 😀 taká prismuhlá blondína

ria191
23. júl 2013

@sarasota a prečo mu nekúpiš celú tú plastovú sadu aj so sitkom, lopatkou a kýblikom, čo ak ho tie hrabličky po troch dňoch prestanú baviť 😀 😀 😀

gerdusha
23. júl 2013

@gaga83

prebieha to uplne v priatelskej atmosfere. spytaju sa ta na vsetko co mas za sebou, pozru papiere, ktore budes mat so sebou, mne robili aj sono a mm aj spermiogram, pretoze sme chceli, neviem, ci to automaticky robia kazdemu.
proste pohovor a asi aj podla tvojho DC ti urobia sono.

parkovat sa da hned pred RF, ale byva tam dost "narvano"...ak ale pridete hned rano okolo osmej, da sa. parkuje sa hned popri ceste, ktora tam vedie...a ta je dlhaaaaaaa....pripadne zaparkujte niekde pri vystavisku, to je uz len kusok potom.

ria191
23. júl 2013

@annetty veľmi dobre ťa chápem . Každá sme iná a každá sa s neúspechom vyrovnávame po svojom a tak to má byť. Ale vždy sa tu nakoniec aj tak stretneme, čo ma veľmi teší 😀 😀 😀

tinkatinulka
23. júl 2013

@sarasota ahoj tak vitaj medzi pracujucim ludom, teda aspon podaktore tu pracuju a sulaju sa od smiechu obcas 😀 😀 pripravená na Ketko? ideš s estrimaxom alebo nativ?

gaga83
23. júl 2013

@gerdusha Ty tam uz chodis dlho, si spokojna? objednali ma na 11 tak hadam bude kde zastat a hlavne aby sme tam trafili. My to mame dost daleko tak si pocestujeme ;););)

sarasota
23. júl 2013

@tinkatinulka uz som aj ja pracujuca.Zajtra napisem musim uz ist makat zatial sa majte pekne. 🙂

gerdusha
23. júl 2013

@gaga83

ano, ja tam uz chodim dost dlho...bohuzial...ale nemenila by som.

trafit urcite trafite...proste stale "na vystaviste" 🙂

annetty
23. júl 2013

@vrabcek24 tak tak nejak tak. Kedze tu Marcelka ospevuju baby a dafy sa trhala o neho 😀 , tak mam napisat, ze u mna nemal stastnu ruku uz 3 x? 😠 😠 😠
@melisska ja viem meli, a uz preto som tu 😀 😀 😀 a dakujem za kazdu jednu podporu....

annetty
23. júl 2013

@ria191 vies co? ja by som sa viac tesila, keby sme uz spolu kocikovali v TT 😀 😀 😀 ale je nam tu tak dobre, ze nikto z nas nechce doma kocikovat, radsej konikujeme 😀

vrabcek24
23. júl 2013

@annetty a ja som u Marcelka, aj u nás mal 3x smolu 🤐

falin
23. júl 2013

sta zlate dievcence, dakujem za podporu 😵 Zajtra vam dam vediet ako sme dopadli 😉

@annetty - ta endoska je riadna potvora, juj kolko sarapaty narobi 😠 . Inac ja mam v rf tiez 3 neuspesne stimulky a 6 vkladov. Musime verit ze raz to vyjde.

ria191
23. júl 2013

@annetty akože 3 x hm??? Jedno IVF-ko viem aj o jednom KET-e čo bolo úspešné síce iba na malú chvíľočku, ale bolo a tretie bolo čo ???

annetty
23. júl 2013

@vrabcek24 ja som mu teraz zreferovala situaciu a hned mi pisal, ze ak nemozem v auguste odist z prace, tak postara sa o mna cez vikendy....no nie je zlaty? Kks, taky pristup....u nas by si ani nenasla 🙂 Ked kvoli mojej pisurke je ochotny dost kazdu nedelu do roboty, tak tomu sa hovori pan doktor 😀 😀 😀

falin
23. júl 2013

@nomxxx - za malo 😉 . Myslim ze to dava logiku s tym estrimaxom na obnovu sliznice po takom zakroku. Budem kazdopadne drzat palce nech je stimulka uspesna

ria191
23. júl 2013

@annetty
@vrabcek24 kočule toto tu o Marcelkovi nepíšte veď mi odplašíte dafču @dafy 😠 😠 😠

ria191
23. júl 2013

@annetty ty kokso ty si ho čím očarila hm??? a ja potom môžem pučiť oči a on vždy keď ma vidí povie no trošku mi vás zhrnte "pako" ja si to dám asi vytetovať na čelo 😕 😕 😕

annetty
23. júl 2013

@ria191 bola som trosku ticho, a po potrate som mala teraz 2 tyzdne dovolenky aby som to rozdychala. 2 ivf som mala v juni. 4 x folikul a iba jedno vajicko. Dobojovalo chudatko a teraz pre zmenu v 5 tt MA. Takze nic nemame zmrazene ☹. Ide sa dalej 🙂
@falin no ako pises, endoska je svina, ale raz nam to musi vyjst, teda u teba druhy a treti krat este 😉

annetty
23. júl 2013

@ria191 rius, ty si zas vo forme? 😀 😀 😀 smejem sa tu nahlas pred kolegynou.... 😀 No podla mna ho ocarila moja endoska 5-teho stupna 😀 😀 😀. Vsak som raritou u kazdeho gynekologa, vsetci ma zapamataju a davaju si ruku prec odo mna, posielaju ma kade lahsie...iba Marcelko ma odvahu s nou bojovat 😀

melisska
23. júl 2013

@nelly3 jej či si pekne opálená 🙂. Super tam vyzerá 🙂 ja až teraz 😀 reagujem na tvoju fotku

annetty
23. júl 2013

@nelly3 a sakra nelly, ty si ale cicuska, prave som sa pozrela na tu stranu 🙂 Vyzera, ze ti bolo dobre 🙂 Si taka vysmiata aj za pocitacom v praci (samozrejme ked necitas konika)? 😀 Ja taku fotecku by som nemohla dat na stranku, vsak moje brusko je uz tak dorezana, keby som prezila 2.sv.vojnu 😀 😀 😀

ria191
23. júl 2013

@annetty takže bolo úspešné, ale zase to hneď odišlo ach joooo ani sa nečudujem, že si to musela spracovať. A priznaj farbu iba endoškou to nebude 😀 😀 😀 ja som podľa pražáka továreň na myómy a veru Marceka to neočarilo 😀 😀 😀 nerobila ti náhodou @dafy ombré na ofinu hm??? (tam dole) 😀 😀 😀

lienka_1
23. júl 2013

@ria191 Ked je clovek depkoidny, staci si precitat hlody, co tu pises a hned je lepsie 😀 😀 😀

ria191
23. júl 2013

@melisska a nie je náhodou nelča od vás z východu ??? iba háro prefarbila 😀 😀 😀 to nevyzerá na čistokrvnú západniarku 😀 😀 😀

ria191
23. júl 2013

@lienka_1 ale bez vás ostatných to nejde to je ti dúfam, že jasné vy ste moja krvná skupina 😀 😀 😀

tinkatinulka
23. júl 2013

kočky kde je tabulka so stimulkami a ketmi???kto je na rade?

tinkatinulka
23. júl 2013

kočky z tabulky velkej su už s drobcami doma a a ni nedopisali udaje 😝

melisska
23. júl 2013

@ria191 nie asi nie🙂)) ona je zapadniarka 😀 ved ti dá počkaj 🙂

ria191
23. júl 2013

@tinkatinulka neboj sa sarasotka sa vrátila tak o chvíľku tu bude aktualizácia 😀 , že @sarasota

ria191
23. júl 2013

@melisska opýtam sa jej či nebola na čučoriedky? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre