Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

franzziska
2. feb 2015

@evadek ja mam dnes presne tyzden... prve dni som ich mala vkuse - dost vela a silnych...ted pomenej od vikendu...ale prsia zostali....a brusko krize na striedacku jeden den a potom nic

evadek
2. feb 2015

@franzziska no to vyzera nadejne....ja som sa jedneho dna zobudila a nic..citim sa fit....vo satvrtok -piatok ma prist menzes..uvidim...

franzziska
2. feb 2015

@evadek ja by som menzes cakala vcera - dnes - zajtra....tak zvycajne chodi v poslednej dobe.....ale necakam 🙂

evadek
2. feb 2015

@franzziska vynikajuuuco..🙂spravny postoj🙂

rienok
2. feb 2015

@gerdusha ahoj... no 15 v 25 tt je fakt vela ja som mala 1 x za mesiac + velke 3D...zrovna tie 3D by som nevynechavala. ano , pocula som o skodlivosti ale ja som chcela veediet ci je babo OK

mitka85
2. feb 2015

Ahojte.S manzelom.sme.boli na genetike a dnes som bola na hematologii kde mi okrem ineho chcu robit aj nejake geneticke vysetrenia.Neviete ci to je to iste alebo nieco ine?

skaredekacatko
2. feb 2015

@diska keby to bolo jemne tak ma doktor neposiela asi na sono . Ja neviem hodnotu a doki nevie pricinu 😀 ja som na nete citala ze kortikoidy mozu zvisit hladinu tak neviem. Ale doktor vie ze som brala medrol tak by to.mohol tomu pripisovat. Uvidim co mi vide zo sona a dufat ze nebudem.musiet na ct.

gerdusha
2. feb 2015

@rienok

ahoj, tiez som zo zaciatku /kedze som bola aj hospitalizovana/ bola rada, ze viem, ze srdiecko tuka...v tej chvili som nad inym ani nerozmyslala, dokonca by som vtedy bola rada, keby ten utz bol aj castejsie...

nuz uvidime... 🙂

speranza1
2. feb 2015

@evadek draha ja som necitila absolutne nic....... Ziadne prsia nic.... Naozaj... Prsia az oooovela neskor a teraz uz vooooobec nic...... Drz sa... Viem, ze su to nervicky..... Ale bude dobre...

speranza1
2. feb 2015

Dobre ranko zienky... Takze dalsie info o mne: sme v poriadkuuuuuuuuu huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... Mame tehotensku knizku 😵 ... Babatka maju skoro 7cm a NT je 0,19..... Vysledky z krvicky budu v piatok, ale verim, ze budu v poriadku 😵 😵 😵 .... Kvoli zvysenemu spineniu sme museli MT zrusit.....

evadek
2. feb 2015

@speranza1 dakujem ti Speri..velmi moc..stvrtok ma prist menzes...a ja mam strasny strach...
viem,ze to poznas🙂dakujem ti🙂

evadek
2. feb 2015

@speranza1 tesiiiiiiiiiiiim sa...ty si riadne bojovnicka...🙂

speranza1
2. feb 2015

@evadek menzes uz necakaj 😉 .... Kedy chces testovat? Ak tam ma nieco byt na na 10den po ET uz urco buďe ciarocka....

lienka_1
2. feb 2015

@speranza1 Speri, supeeeeer! 😉

evadek
2. feb 2015

@speranza1 menzes je 8 den po ET...a testovat najskor asi v pondelok....)..cez vikend idem domov k rodicom..a nerada by som im tam vyrobila placlive udolie 😀

tinka9075
2. feb 2015

@speranza1 jéj som rada že všetko je ok len tak ďalej až do pôrodu 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
2. feb 2015

@speranza1 jeeej tak nadherná správa, juuuj konečne si ma naštartovala do správneho pondelka..juhuuuuu 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

speranza1
2. feb 2015

@tinkatinulka
@tinka9075
@lienka_1
@evadek Boze zienky, to bol taky rsspekt rano... Este sme s mm skoro zaspali 😀 ... Ale len 15 min.... Jedno babatko lezalo na chrbatiku s rukou vylozenou na hlave a zivalo... Take ze pohoda klidek tabacek a to druhe si lezalo na brusku... Ako keby plavalo a s nozickami kopkali o sto sest 😀 😀 😀 😀 prenaaaaadherny pocit a pohlad... Juuuj moje lasky su to.... Kiezby ste to uz prezivali aj vy snazilky, lebo
@tinka9075 to uz zazila 😵 😵 😵 , ze? Kontrolu mam az o 4 tyzdne fuuuuu to bude zase cakania... Ale tieto tri mi ubehli veeelmi rychlo 😵

tinkatinulka
2. feb 2015

@speranza1 len žiaden stres a pekne vyložit labky a hura do rucných prác, neboj martin das v 20tt 🙂

speranza1
2. feb 2015

@tinkatinulka aaaale ten stres a strach tu uz bude stale a stupnuje sa s bliziacim sa utz... Ved sama to coskoro zazijes.... 😉 😉 😉 taka som dnes stastna 😵

mimika1973
2. feb 2015

@speranza1 super spravicka moja! Drz sa tehula, to spinenie asi musi byt, asi sa ti prekrvuje viac maternica alebo krcok, alebo je to tym sopliakom hematomom len! Stale dodrzuj ten kludovy rezim, lebo pri dvojkach treba viac davat pozor, to je jasne, a vidim, ze si uz 12tt? wow, to letiiii!!!!
Krizove 3 mesiace za tebou, a teraz uz len dotiahnut co najviac tt do toho porodu! 😵 😵
Juj speri, mam citaka, ze budes mat parik! 🙂 😉 🙂 Dve deticky jednou ranou, po tolkom dlhom cakani a dufani, je naozaj bozi dar! 😵 😵 a takto to bolo sudene aj. 😵 Neboj, zvladnes, zvladnete to! 😉 😉
Cmucky tehulienka

evadek
2. feb 2015

@speranza1 nadherne...🙂zasluzis si to..velmi...len tak dalej🙂..slzicky v ociach mam🙂

ingrid0105
2. feb 2015

@speranza1 jeeej sa tesim, super , že je všetko ok, od rána som na vás myslela 🙂 si úžásná žena, toľko čakania ale vyplatilo sa, nosíš pod srdcom dvojnásobné šťastíčko, veľmi ti to prajem 🙂

haimi
2. feb 2015

@speranza1 supeeer, tesim sa s tebou 😉 a pozrel ti, ci tam mas stale ten nestastny hematom, ked spinis?

silvia545
2. feb 2015

@evadek ahoj moja 😉 neboj sa bude dobre 😉 určite,,ved aj speri písala,že nemala žiadne príznaky a pozri 🙂
ja sa cítim ako pred ms,stále,, v piatok som mala celý deň intenzívne pichanie v podbrušku,,to som bola 5 deň po ET,,v sobotu som sa cítila ako mechom uderená 😀 takú divnú hlavu som mala,,musela som si ľahnúť,,dnes zase hlava divná 😒 a bruško pobolieva,,pichá,,raz bolí jeden,raz druhý vaječník 😉

silvia545
2. feb 2015

@speranza1 supeer,som veľmi rada,že ste všetci poriadku a drobuliatka hlavne 🙂 teším sa stebou a dúfam,že ťa budeme čoskoro nasledovať 😉 🙂

ingrid0105
2. feb 2015

@silvia545 ahoj a nesvrbi ta ruka na testovanie? 🙂

silvia545
2. feb 2015

@ingrid0105 😀 😀 no dnes ráno áno a strašne,,nevedela som či mám alebo nie,,ešte dnes skúsim vydržať 😉 dnes som 8 deň po ET 😉

evadek
2. feb 2015

@silvia545 dakujem..uz je rozhodnute..uz treba len cakat...do 72 hodin sa tam bud ulozilo..alebo ulozilo😀
takze cakaaaam-e🙂

ingrid0105
2. feb 2015

@silvia545
@evadek
@franzziska baby velmi vam fandim a verim ze bude 100%ná úspešnosť a všetky budete tehulky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre