Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
12. mar 2015

@speranza1 ahoj,to su super spravy 🙂 len tak dalej.
Ten krcok ti merala ultrazvukom?
Budem aj ja dufat,ze ten moj krcok stvrdne ked budem poslusne lezat a jest magnezko,kolko denne ho beries?

ingrid0105
12. mar 2015

@speranza1 Huraaaaaaaaaaa 😵 tesim sa s tebou

gerdusha
12. mar 2015

@speranza1

super...len tak dalej

lina129
12. mar 2015

@speranza1 @haimi @diska ahojte baby, chcem sa spytat, v Brne vam vkladali 2 embrijka? A boli ste na soft? ja som tak pocula, ze velmi nechcu vkladat 2 v Brne... na Slovensku je to bezne... dakujem 🙂
Velmi vam drzim palce, nech to uspesne dotiahnete a narodia sa vam krasne bejbinka 🙂

sarasota
12. mar 2015

@speranza1 tesim sa spolu s tebou,super spravicka 😀

speranza1
12. mar 2015

@diska ano merala mi ho lekarka utz vaginalnou sondou a palpacne mi vysetrila tuhost krcku a ci som uzatvorena....magnezium mozes uzivat ak mas magne b6, tak aj 3x2tabl., ak mas magnerot (ako ja)...tak staci 1 sacok denne vypit...je vyyyborny aj chutovo 😉

speranza1
12. mar 2015

@sarasota jaaaaj aj ja....konecne aspon jedna dobra sprava po dlhom case.... Az mi je skutocne do placu...ale od stastia....ved sa za mna modlia vsetci v rodine a ja verim, ze s Bozou pomocou to zvladneme a vsetko bude v najlepsom poriadku... 😵 😵 😵 ...a vy sa ako mate????....je prekrasny ten tvoj syncek 😵 ...urcite vam robi len radost....

speranza1
12. mar 2015

@lina129 ja osobne som bola na soft a vkladali nam dve, ale nie z mojho presvedcenia, ale po porade s lekarom....on mi to doporucil....oni totizto zhodnotia stav a podla toho sa rozhodnu, ci je vhodne vkladat jedno alebo dve embryjka...zelam ti z celeho srdiecka vsetko dobreeee... 🙂

speranza1
12. mar 2015

@gerdusha ahoj zlatko...kiezby ta druha polka tehu bola lepsia ako ta prva....nechce sa mi ani verit...ze ty si uz tak daleko neurekom.... U teba je dufam vsetko v najlepsom poriadku....

lusipe
12. mar 2015

@speranza1 skvele spravy🙂 moooc sa tesim maminka a teraz si to pekne uzivaj ale s mierou🙂 neboj, dotiahnete do konca a budu krasne zdrave babatka🙂

haimi
12. mar 2015

@speranza1 super spravy, tak len pekne lez dalej. 5cm je uuuplne super.

speranza1
12. mar 2015

@haimi dik a ty ????ako sa mas??? Este nepovedal nikto nic?

haimi
12. mar 2015

@lina129 vlozia ti aj dve. Nas sa pytali, ale chceli sme len 1. Na svk davaju aj 3, ale to v rf nechcu.

martuska00
12. mar 2015

@haimi tebe vkladali len jedno a čakáš dvojičky či

lienka_1
12. mar 2015

@speranza1 Speri, super! A kludne si nejaku tu slzicku pust....od stastia mas dovolene 😉

haimi
12. mar 2015

@speranza1 dnes mi doktorka povedala, ze mi mozno zasiju buduci tyzden krcok. Ale nie je to iste. Vysledky sterov este nevedela. Zajtra je velka vizita, tak sa mozno nieco dozviem

haimi
12. mar 2015
lina129
12. mar 2015

@speranza1 dakujem 🙂 mam to pred sebou... chodim k Dr. Otevrelovi... on sa skor vyjadroval, ze asi jedno... no moj brat maju takto dvojky a preto mi bolo luto, ze len jedno.. 😒 ale uvidime co bude 🙂 bola by som stastna aj za jedno, keby to vyslo... 😉

martuska00
12. mar 2015

@haimi a to ti pri vklade povedali

speranza1
12. mar 2015

@lienka_1 vdaka zlaticko... 😵

speranza1
12. mar 2015

@lina129 ak ti radi jedno, tak ma na to dovod........inak s dvojkami su naozaj vacsie rizika....a urcite budete mat potom aj druhe babatko.... 😵

martuska00
12. mar 2015

@haimi akej hodnoti ti vkladali

haimi
12. mar 2015
sarasota
12. mar 2015

@speranza1 my sa mame super ,prave spinka.Dnes prvu noc spinkal sam vo svojej izbicke 🙂 je to nase zlaticko.Uz zacal chodit popri nabytku a predvcerom som ho nachytala ako mi v kuchyni kradne zo skrinky chrumky a piskotky 😀 😀.Ked pride manzel tak potom sem da foto uvidis co ta caka ,ked sme to poslali svagrinke tak odpisala ze ci nas vykradli 😀 a teba to caka dvojmo 😀 😀 😀 😀 😀 .

sarasota
12. mar 2015

@haimi ahoj,ja som tam lezala mesiac.Koho mas izboveho lekara?Neboj vsetko dobre dopadne drzim palceky

speranza1
12. mar 2015

@sarasota 😀 😀 😀 😀 tak strasne sa tesim s Vami.... Ja viem, ze je to tazke s detickami...ale predsa take naaadherne, az sa chce cloveku plakat od tolkeho stastia 😵 😵

majkulik
12. mar 2015

@lina129 ahoj, ja rom v RF a bez problemov mi zakazdym vlozili 2. Aj teraz som po vklade 2 bubliniek.

speranza1
12. mar 2015

@ludinka...ahoj draha... A ty sa mi ako mas????....dufam, ze ste s babatkom v poriadku.... Kedy mas TP?

speranza1
12. mar 2015

@majkulik drzim paluchy s dvoma bublinkami 🙂

majkulik
12. mar 2015

@speranza1 dakujem, este som len 7 den po vklade, takze este neviem vysledok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre