Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yeliel
17. apr 2011

@leamax ahoj pri MTHFR je to tak ako pise calex ale povacsinou to doktorkovia uzavru tak,ze to nieje dolezite riesit,a mas hetero alebo homozygot? ..U mna je to tak,ze som na fraxiku uz aj pocas celej stimulky koli tomu riziku tormbovilie ale ja mam aj mutaciu V.Leiden.Mne vsak bolo povedane ,ze pri MTHFR staci zvysit davky kyseliny listovej .Ci to ma neaku suvislost alebo nie tak to nestusim 😀 ,len som dostala taku infosku.Ak chces mat v tom uplne jaso tak najlespie ako pojeds za hematologom mne tam spervili este aj ine vysetrenia. 🙂

@callex ahoj tak citam,ze uz detusky bojuju,drzim pace nech su coskoro v teplucku u teba 🙂
@cecil36 jej blahozelam a este raz dakujem za rady...inac uz mame doma paiere a nakoniec ta patologia nieje 89 ale az 98% 😝

gerdusha
17. apr 2011

@callex ,

ver mi, ze som mala mozno aj 3x vyssie davky hormonov na stimulaciu ako ty a mala som iba 1 oocyt...takze nechapem zufanie nad odobratymi 9 ks...co by ine za to dali...

rienok
17. apr 2011

@callex no veď to je úžasný výsledok 7 zrelých , 7 oplodnených ... idete do PK? Držím palčeky aby pokračovali 😵
jasne neboj, nič drastické... no a teraz si počkám čo mi Robert odporučí, ale myslím, že umrie keď uvidí môj doterajší jedálny lístok 😀
@cecil36 držím palčeky nech to tak pokračuje ... snáď aj mne niekto prinesie šťastie 😵

rienok
17. apr 2011

@gerdusha môžem len súhlasiť 😅

callex
17. apr 2011

@gerdusha ja som nezufala nad poctom...ale nad ich velkostou a nad tym ci budu zrele uz neviem ako to napisat aby ste to pochopili.

callex
17. apr 2011

@cecil36 zatial to vyzera super..tesime sa na krasne HCG..kedy pojdes na kvricku?

rienok
17. apr 2011

@callex pochopili, ale je to fajn tak už hlavu hore a optimizmus ...nádherné 😵 😵 😵

cecil36
17. apr 2011

Ahojte, tak ja som dnes zas trochu spinila, teda presnejsie 1x slaba krvicka 2x bezove spinenie, bojiiiim 😒
@callex jeeeeeeeeeej krasne, oplodnilo sa 7 vajok, ved to je nadherneeeeeeeeeeee 😵 , tesim sa s tebou 😉 Na krvicku sa chystam asi uz zajtra, bo trosilinku spinim, tak nech viem co a ako.
@rienok tak si dame kafe chytis si moje brusino a o chvilu si tehu 😉 Moze byt?
@yeliel dakujem, a neboj aj s 98% morfou sa da otehu 😉

lulu10
17. apr 2011

@cecil36 drz sa, mozno sa to zahryzkal aj druhy drobec 😉 kedy mas ist k lekarovi? snaz sa lezat a nic moc nerobit

cecil36
17. apr 2011

@lulu10 no myslela som, ze pojdem na krvicku az vo stvrtok, ale pojdem zajtra a zavolam aj drakulke, kazala mi hned ako otehu. A ku gyndosovi zajtra musim ist dat predpisat utros 😉

lianka7
17. apr 2011

Ahojte kočky,
@cecil36 teším sa s tebou a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT-virusiky na poriadne silne kolajnice 🙂
Ja som posledne dni na konika ani nechodila,lebo dosli nevolnosti-i ked nezvraciam,ale zaludok hore nohami a unava velka...take stavy ako pred chripkou.Dnes sa prvy den citim celkom fajn,zacinam 3.mesiac,som v 9.tt a babenku srdiecko krasne bije ako zvon. 😀 Prajem vam veeeeeeela sil a optimizmu!!!Ozaj pisala som dr.Stelclovi,ze neprideme na dohodnuty termin,lebo nam to vyslo prirodzene,bol velmi stastny a poprial nam bezproblemove tehu...krasny dnik vam zelame 🙂

cecil36
17. apr 2011

@lianka7 ahoooj a dakuejm za tehuvirusiky, uz by som priala poriadne kolajnice 🙂 Gratulujem k srdiecku a drzim palce nech pekne pokracujete dalej 😉

rienok
17. apr 2011

@cecil36 jasne ja som veľký optimista, takže máj bude pre mňa 😵 😵 😵

rienok
17. apr 2011

@lianka7 prajem Ti aby sa TI žalúdok ukľudnil a prajem bezproblémvé tehu 😵 😵
@cecil36 zajtra budeš ktorý deň po ET?

cecil36
17. apr 2011

@rienok zajtra som 9 den od ET. Dnesny ranny testik je len o mikrochlp tmavsi ako vcerajsi, ziadne kolajnice zatial 😒 Uvidim rano, lebo pred dvomi dnami som mala spinenie tiez bolesti bruska ako na mrchu a rano testik o dost stmavol oproti predchadzajucim, tak sa nadejam, ze si mimino snad takto zvysuje hcg 😀

cecil36
17. apr 2011

@rienok a to budes ma maleho vodnara alebo vodnarku ked budes tehu v maji 😅

gerdusha
17. apr 2011

@rienok ,

tebe mudr. doporucil 1 mesiac pauzu? mne napisal, ze mozem ist hned do dalsej stimulacie.

rienok
17. apr 2011

@cecil36 no a mozno to druhe sa ti zavrtava teraz 😵 😵 😵
No na začiatku som to riešila a vravela som si že by som chcela letné deti, potom to mali byť strelci alebo vianočné 🙂 no a teraz to už neriešim, hlavne nech prídu 😵

rienok
17. apr 2011

@gerdusha no napisal mi, že v maji mozeme ist do toho... to je jeden cyklus pauza, tiež som si myslela že pojdem hneď v aprili 😅 ale nevadi, aspoň sa dám fyzicky trošku dokopy 🙂 ty už aj stimuluješ?

gerdusha
17. apr 2011

@rienok ,

asi pred 2 minutami som zistila, ze od zajtra znova stimulujem 🙂

gerdusha
17. apr 2011

baby, co myslite, budu robit ultrazvuky aj na velkonocny pondelok? cez vikend sa tusim nerobia

rienok
17. apr 2011

@gerdusha no zajtra to v každom prípade zistíš 😅 tak Ti držím palec 😵

leamax
17. apr 2011

@cecil36, gratulujeeeeeeeeeemmmmmmmm 🙂 😵 ak sa mozem opytat - na koho strane bol u vas problem?
@martini, @callex, @yeliel, dakujem vam vsetkym za odpovede.
ja som mala to prve IVF v RF, teraz ale neviem aka to teda bola stimulka - ci soft alebo ako to volate. jednoducho som pichala 25 IU bravelle od 2DC do 11DC + k tomu clostyl. do 5DC. a mam MTHFR heterozygot, ale moj doky sa tymito mutaciami dost zaobera a radil mi, aby som si dala ten fraxik ku stimulke.

rebeka33
17. apr 2011

Ahojte.
Nemala som možnosť sa dlhšie ozvať.Otváram sa tak musím ležať a ešte som dostala aj zápal moč. ciest a obličiek s teplotami a kolikou. No horor. Dnes mi je trocha lepšie tak som nakukla. Je mi ľúto rienok aj gabikaa, vidím,že to nevyšlo,ale teším sa ,že idete ďalej. @cacil36 držím palce nech to tmavne.
Myslím na Vás baby, ale nedá sa sedieť za počítačom. Môj zlatý mm mi chce kúpiť laptop ,aby som si s vami mohla písať. 😀 Držte sa. 😵

gerdusha
17. apr 2011

@rebeka33 ,

no hlavne sa drz ty! to budes musiet byt az do porodu nohami hore? fuuuuha...

rienok
17. apr 2011

@rebeka33 ďakujeme, hlavne Ty sa drž 😵

miminkad
17. apr 2011

@lulu10 ahoj,tak buduci tyzden nas to uz caka,prva konzultacia.len neviem,ci nam z heliku stihnu poslat vysledky spg.ty si si aj vyziadala vysledky?
@cecil36 tisko gratulujem,len nech silnie 😉

lucia_soll
17. apr 2011

@callex dakujem.

callex
17. apr 2011

@rebeka33 chuda nase ty si to ale schytala..zapal mechura je neprijemna vec tak ci onak..mozes nejake antibiotika na to?tak len pekne lezkaj..aby si do nemocky nemusela tak skoro.a s tym laptopom to je vyborny napad..ze posielam mm zdvihnuty palec.
@cecil36 neboj bude dobre.zajtra drzim palce na hcg

vrabcek24
17. apr 2011

@gabinkaa jasné, že tvoj pokus bude úspešný 😀 😎 veľmi držím palce 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre