Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
20. apr 2011

@rebeka33 veru,to mas pravdu.ked sme sa vracali z heliosu,bola som rada,ze idem do nocnej,lebo mm bol zrely na psychiatra.nedalo sa s nim ani rozpravat a teeraz usmiaty a isiel si zahrat futbal a potom sup zamnou 😀
@cecil36 presne,tiez taketo pocity.my sme boli u vitouskovej

callex
20. apr 2011

ahojte babule.
my sme dnes boli vyteseni.najprv ma sklamalo ze sa mi neusiel ziadny chlap na ET..ale ked som videla Stelca bez nalady a usmevu tak mi to ani nevadilo.a dokyna K...si dnesnym svojim pristupom u mna vyzehlila tu nepodarenu kontrolu.bola fakt super.vysvetlila vsetky otazky..so sliznicou bola max spokojna..vraj ju nebude ani merat lebo vyzera vyborne..a nase bunkaci to napokon dotiahli na vybornych bojovnikov: 3blastocysty...3morule..1-3bb.vlozili mi jednu expandovanu blastocystu jednotkovej kvality a jednu blastocystu jednotkovej kvality.takze su nasadeni samotni generali 🙂 a ti ostatni dufam ze to potiahnu a pojdu si oddychnut do mrazaku.
ano co sa tyka pristupu su uzasni..boli vysmiati a zazelali nam aby to vyslo a aby sme sa uz nevideli. 🙂 a konecne som dostala aj ich test.nazvala som ho pozitivny..iny ani nemoze byt.a basta. 🙂 sestricka hovorila ze mame ist na dobry obed a vinko..tak som jej povedala ze ja uz pijem dva tyzdne tak preto mam sliznicu deluxe. 😀
cestou domov som nechcela ist po dialnici aby ma nehrkalo tak sme isli po starej a tam sama jama..takze neodporucam. 🙂
zajtra som doma..mam kvazy pozvolny den aby sa moje blastocysty rozkukali a usalasili sa.
dakujem vsetkym ktore ste na mna mysleli a drzali palce.
tehule..este poplujte...pjosim pjosim. 😀

mircalla
20. apr 2011

@rebeka33 joj, fotky nepridam, s tym som uz skoncila:(( ale som na FB, keby si chcela dam ti kontakt
@pikha 12 krat? no baba, ty teda fakt mas vydrz....teda ...respect!! to som netusila

gabinkaa
20. apr 2011

@callex čítam samé krásne výsledky, blahoželám, inak to už ani nemôže byť, len pozitívne výsledky a pribudne ďaľšia tehulka, teším sa 😀 😉

martini
20. apr 2011

@callex noo šikulka 🙂 tak sa teraz pekne šetri, hladkaj bruško a hlavne pozitívne mysli. A nech sú za pár dni uhniezdene ;) sa tak s tebou teším..., expandovana blastocysta... Jóoj pjekné 🙂

rebeka33
20. apr 2011

@callex samé dobré správy. tfuj-tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT,všetky palce stískam.
Skúšam laptop čo doniesol mm, no trocha iná klávesnica,ale ináč sa dá. 🙂 len tá šipka 😀 sorry za preklepy.
@mircalla sorry zabudla som ,ale ak môžeš napíš mi do ip. Jasom zasa sporadicky na fb,ale keď tu budem takto ležať možno aj to rozbehnem. 😀
prajem pekný večer.

lulu10
21. apr 2011

@miminkad ahoj to si ma velmi potesila, nas to caka dnes, ale sa mi snivalo ze mi machac povedal ze nam nevie pomoct-ale to je blbost 😀 idem na to a hotovo

miminkad
21. apr 2011

@lulu10 moja,dnes nam dosiel spg,sme na tom rovnako ako vy.takze budeme bojovat spolu.a vobec sa neboj,su zlati,martin sa moze schovat 😉

ninockaskv
21. apr 2011

@callex skvele spravy hned po ranu.. velmi sa tesim, myslim na vas 😉

@rienok ja vyrazim tak 17.00 - 17.15 z prace, tak pridem asi tak ako minule 😉

@rebeka33 hlavne prec od pocitaca, ja viem, ze ti je dlho, ale nebud pri nom dlho, ani si urcite nedavaj na kolena.. vela ludi mi vravelo, ze to skodi drobcom .. dokonca aj ked si v rovnakej miestnosti, kde je zapnuty pocitac ☹

ninockaskv
21. apr 2011

@lulu10 to co? to by machac urcite nepovedal, kym by nevystrielal celu svoju municiu ... 😉 😉 😉

martini
21. apr 2011

@ninockaskv @rienok ...aj ja chceeem ísť s vami...prečo som tak ďaleko..fňuk
@rebeka33 aj ja som si kvôli elektrosmogu z PC kúpila normálne takú nálepku v Calivite, ktorá má znížovať práve ten elektrosmog...no či to funguje neviem, ale čo ak áno...tak sme to nalepili na všetky počítače, ktoré používame 🙂 A máš ležať stále, či ti lekár povolil vychádzky?
@lulu10 veľa zdaru...

vrabcek24
21. apr 2011

@martini aj ja by som šla, ale pre mňa je to ešte ďalej, skoro cez celú republiku 🙂 a závidím blavákom, že to majú do Brna tak blízko 🙂

vrabcek24
21. apr 2011

@callex tfuj tfuj, je to úžasné, hladkaj bruško, ja budem držať všetky palce 😀

cecil36
21. apr 2011

Ahojte, tak krvicka nabrana, drzte nam pls palce 😉
@lulu10 moc moc drzim palce na dnes, nech si spokojna a najdete riesenie 🙂
@callex callexik drzim palce a posielam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

vrabcek24
21. apr 2011

@cecil36 verím, že to bude vysoké číslo, hlavne nestresuj, bude to super 😵

cecil36
21. apr 2011

tak uz mame vysledky, v utorok 30,9 a dnes- stvrtok 81, tak snad to stupa, i ked to je stale male cisielko 😠

callex
21. apr 2011

ahojte ..dakujem za drzanie palcuchov..prosim nepustit najblizsie dva tyzdne..ani ked vas budu sibat. 😀
za embryjka co este cakaju na svoj osud si mam volat alebo len cakat na spravu ci zmrazili alebo nie? ostali tam nejake blastocysty a morulky ale vsetko dvojkovej kvality a Kurecova vravela ze mrazia len fakt dobre..tak neviem ci dvojkove splnaju ich limity a ci sa z nich mozu stat este aj jednotkove?

inak medzi nami tak ma napadlo..ze by sme mohli zorganizovat cez leto nejake stretko reprofitaciek...niekde v strede republiky aby to bolo tak nejako fer pre vsetky.co vy na to?

callex
21. apr 2011

@cecil36 no cisielko je male ako sme mozno cakali ale islo raz tak hore co je dobre. a ked mas zmiesane pocity tak bud jednoducho zavolaj do RF vypytak si svojho doktora a spytaj sa ho co si mysli?alebo mu napis meilik..a hned budeme mudrejsie a aj spokojnesie vsetky.

gerdusha
21. apr 2011
ninockaskv
21. apr 2011

@martini aj ja to mam na pocitaci .. vsetci sa ma pytaju, naco to mam a ITckari si tukaju do cela 😀 😀 😀 😀

martini
21. apr 2011

@cecil36 ved to stupa prenadherne, ideal je ked obden je dva až dvaapolkrat viac...super. a kedy si vlastne presne bola na ET?

ninockaskv
21. apr 2011

@callex no to by sme mohli a mozno aj vikend, aby sme sa nemuseli v strese trepat domov 😉
este z 2kovych mozu byt 1tky 😀

martuska00
21. apr 2011

ahojko,chcem sa spitat v piatok som bola na hcg a mal som 162,v utorok som bola znova na hcg a mala som 860 je to v norme dakujem ☹

martini
21. apr 2011

@callex ja súhlasím 🙂 stretnime sa 🙂 Nechcem kaziť náladu, ale asi nezmrazia, lebo mne nezmrazili blastocysty ak neboli na šiesty deň aspoň expandovane. a to by musela to tvoja riadne zabojovať a poriadne podrasť. Ja som z toho bola tiež smutná, ale potom som si povedala, že najdôležitejšie sú tie v brušku a vidíš...🙂 dopracovali sme sa 🙂 ale držím prsty, bolo by super, ak by nabrala dych a dorááástla na mrazáčika 🙂 Inač som sa dobre zasmiala na tej tvojej vete, že päste držať aj počas šibačky 🙂 budem 🙂
@ninockaskv ITčkári tomu nerozumejú 🙂 my už aj čarujeme 🙂))) občas 😀

cecil36
21. apr 2011

@callex @gerdusha dakujem 😉
@martini ahooj to fakt, si ma ukludnila 🙂 , bo podla tabuliek som v tej dolnej hranici. Ja som bola na ET 7.4, takze som 14 den od ET, ale podla BT aj spinenia a stupajusich testov si myslim, ze sa mimi zahniezdilo na 9 den od ET.

martini
21. apr 2011

@martuska00 je to uplne super narast, aj 700 by stačilo...
@cecil36 aj ja som mala na dolnej hranici, tiež mi bolo z toho smutno, ale potom sa to pekne rozbehlo a babo je uplne v norme aj čo sa tyka veľkosti. držím prsty. hlavne že si v norme a pekne rastie hcg. Ja ti rozumiem, ja som tiež bola nesvoja a preto som šla na HCG 3X 🙂. Na kedy si objednana na ultrazvuk? In

mircalla
21. apr 2011

@callex jaj zabudla som...super vysledok

cecil36
21. apr 2011

@martini si moc zlata 😉 tak snad aj u nas bude s mimi vsetko v poriadku 😵 Na ultrazvuk idem v utorok po Velkej noci, doky vravel, ze vtedy uz by mal vidiet dutinku.

rienok
21. apr 2011

@callex juj to je krásny výsledok 🙂 tak teraz podľa Tvojho hesla si pekne užijú si 9 mesiacov all inclusive 😵 😵 😵
dokina sa volá Kuřecová a tá sa mi tiež páči, ak by som si mala vybrať namiesto Štelcla (čo nechcem) tak by som si vybrala ju 😉
@cecil36 ale ved to je pekne ten 13 deň je minimum 70 😉 rastie to 😵 😵 😵
@cecil36, @ninockaskv kam pôjdeme? lebo v St.Germain majú dnes uzavretú spoločnosť 😝
návrhy nejaké prosím ...

rienok
21. apr 2011

@martuska00 no to záleží na viacerých faktoroch ....kukni si tabulečku, ale myslím že je to OK 😵 http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre