Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
14. feb 2014

@jomini vyzerá ze nic....ale este pre istotu počkaj aj zázraky sa stavajú

jomini
14. feb 2014

@melisska v mojom pripade nie..este som ani nenabrala odvahu povedat to muzovi, asi by som to uz mala vzdat

lusipe
14. feb 2014

@jomini je mi to velmi luto....ale ved mate mrazene tak vyjde ket ako nam 😉 ....ani nam et nevyslo...a neporadis sa v brne?

jomini
14. feb 2014

@lusipe my nemame mrazene :( boli velmi pomale..boze toto bol 5 vklad a 4 ivf

lusipe
14. feb 2014

@jomini :(...to ma mrzi...velmi...musi to byt hrozne tymto prejst...ja vsetky vas dievcata obdivujem... Sklanam klobuk...ale clovek ked skusa,tak raz to musi vyjst...drzkaj sa moja...

gaga83
14. feb 2014

@jomini nepojdes na krv pre istotu? Mozno sa zazrak udeje 🙂 .skoda ze nemas snehulkou ale raz sa to urcite podari

bradik
14. feb 2014

@jomini ja by som este pockala do zajtra,ja som mala na 10.den negativny test a na 12. uz bol pozitivny. Drzim palce

bradik
14. feb 2014

@bergalm To sa tesim, ze je princeznicka v poriadku. Opatrujte sa

jomini
14. feb 2014

@bradik kolko bunkove ti vkladali? Asi este pockam, kupim test a spravim ho v nedelu rano.
@gaga83 krv mi ani nespominali, mal by stacit ten ich test

bradik
14. feb 2014

@jomini Vkladali mi jednu blastocystu a jednu vcasnu blastocystu. A tebe? Budem drzat mooooc palce

jahoda333
14. feb 2014

@megan5 tak to ta lutujem a zaroven obdivujem ze si v gf 😒

jomini
14. feb 2014

@bradik vkladali jednu blastocystu a morulu..ideme dalej 🙂 kolky vklad sa vam podari?

haimi
14. feb 2014

@nelly3 ako si dopadla, vypisal ti to ten tvoj gynekolog ? mas gynekologa v tt?

bradik
14. feb 2014

@jomini My sme mali v GF v BA dve neuspesne IVF a toto bolo tretie, celkovo sme mali aj vklady 3. Drzim palce nech to vyjde

miscok
14. feb 2014

Baby, tak mi dnes doslo vyjadrenie z Dovery. Ziadost o refundaciu som podavala 2.10.2013. Vyslo nas to na 1158,72 EUR a preplatia nam 949,87 EUR 😵 😵 😵

lubanka
14. feb 2014

prosím vás pichali ste si niektorá Orgalutran? vraj sa to nemá pichať do brucha, ale do stehna? 😕 😕
a ešte niečo... tie ktoré ste boli na stimulke s clostylom a amp. Merionalu, koľko ste mali folikov? ja mám iba dva dominantné 😒 Stelcl skonštatoval, že žiadna sláva, že sa im nejako nechce... ach jaj 😔

miscok
14. feb 2014

@lubanka Ja som si pichla Orgalutran normalne do brucha. A tiez som mala stimulku ako ty a mala som 7 folikov.

megan5
14. feb 2014

@zuzi20 ahoj,no nám zatial nijaký problém nenašli ale povedali, že asi je problém, že môžem mať protilátky,lebo mi napichovali 12 vajíčok a z toho sa oplodnilo len 5 a prirodzene to nejako dokopy nešlo.takže sama neviem kde je problém či som mala slabé vajíčka,či ma zle nastimulovali alebo či mám tie protilátky.ale vybrali mi až 23 vajíčok,tak som bola sklamaná že len 5 z toho sa oplodnilo.ja zatial to nechávam tak,pijem čajik od jednej bylinkárky a dávam si ten prednison.no nech sa nám to tu všetkým podarí otehotnieť,každej to prajem,lebo sú to riadne stresy

megan5
14. feb 2014

@jahoda333 no ja som im verila, preto som tam išla..ale zatial vôbec nepomohli.bola som 3krát na IUI a 1 krát na IVF,teraz tam mám ešte 2 embryjka po PK.no neverím že to bude v pohode.a ked to nevíjde potom,tak tam už určite na druhé IVF nepôjdem.to radšej toto brno alebo ešte nad martinom rozmýšlam..vy sa majte krásne,nech to dotiahnete do úspešného konca 🙂

rot
15. feb 2014

Ahojte, pre tie, ktore si pamataju, ale aj pre ostatne na povzbudenie, posielam foto nasho moravaka Misula. Ma uz pol roka, nesutocne si to spolu uzivame. Cakali sme na neho dlhe, dlhe roky. 😵
Drzim palce vsetkym a mozno sa k vam este o nejaky cas pridam 😉

lubanka
15. feb 2014

@miscok áno? tak to asi aj ja budem do brucha pichať... do stehna to podľa mňa musí riadne bolieť 😒 mala si 7folikov? tak ty si bola na tom fantasticky... ja mám asi 30ks, ale všetko od 5-7mm, čo je nič 😒 iba dva sú 14mm 😖 len sa utešujem, že môj gynďák na ultz. zle videl a možno ma po OPU milo prekvapia...

melisska
15. feb 2014

@jomini v žiadnom pripade nevzdavaj, pookrej a ide sa dalej 🙂

melisska
15. feb 2014

@jahoda333 už sa to bliiiizi 🙂

melisska
15. feb 2014

@rot je nádherný 🙂 cmuk ,my mame 2.3. 4 mesiace 🙂

miscok
15. feb 2014

@lubanka Moze byt,ze sa tvoj doktor mylil.Dufam,ze to tak je a pri OPU sa ukaze,ze mas peknu urodu vajicok.A keby aj nie,treba verit,ze aj tie dva foliky budu zrele a krasne sa oplodnia.Drzim palce,aby to tak bolo 🙂

nelly3
15. feb 2014

@haimi
ano potvrdil mi to, mam v tt a uz som to aj vcera poslala 😉

amstelko
15. feb 2014

@rot prekrásne miminko,gratulujem

bergalm
15. feb 2014

@lubanka ja som si tiez pichla do brucha a mala som 12folikov ale pichala som 2amp.merionalu

mimika1973
15. feb 2014

Ahojko. Babulky tehulky, trpite tiez nocnou nespavostou??? Ja sa pravidelne budim okolo druhej, tretej, stvrtej ci piatej, na nervy, som sa poriadne nevyspala ani nepamatam!!! ☹ ☹ No aj kvoli nocnemu cik cik na wcko....
Ako to vyriesit? Lebo pendlujem medzi spalnou a obyvkou a normalne pocitujem taky cudny nepokoj....
diky

elienocka
15. feb 2014

ked som cakala malu tak som mala to iste 🙂 mne sa pridala neskor aj zaha - 🙂 ked porodis tak to ustupi a prejde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre