Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
7. apr 2014

@sasa1983 teraz som si vsimla, ze ste to daliiiii, gratulujem k 2 // 🙂, tesim sa s tebou 🙂

haimi
7. apr 2014

@skaredekacatko a ake to bude mat u vas riesenie ? Moj manzel ma s tym tiez problem, ale na jedno som ho ukecala 🙂

sasa1983
7. apr 2014

ďakujem kočky, želám všetkým čakateľkám a pripravovateľkám čo najskôr čo najviac úspechov. Saša

skaredekacatko
7. apr 2014

@haimi muzovi poviem ze ideme no inak neviem musim ho spracovat on by aa vratil do martina.

falin
8. apr 2014

@skaredekacatko - to je neskutocne 😠 , co na tom ze v cechach je to lacnejsie a kvalitnejsie, len nech sa nabalia nase centra 😠 😠 😠

falin
8. apr 2014

@sasa1983 -Sasi, velka gratulka k // 🙂

sasa1983
8. apr 2014

@falin ďakujem kočka...

skaredekacatko
8. apr 2014

@falin asi tam poslem papiere bez klinickeho centra a k tomu list ale neviem co tam napisem.

sarasota
8. apr 2014

@sasa1983 gratulujem k // 🙂

ludinka
8. apr 2014

baby su aj fakultne nemocnice tie klinicke pracoviska? alebo len univerzitne nemocnice, neviete niektora?? dakujem

bradik
8. apr 2014

@sasa1983 Aj ja gratulujem a teším sa Saši... Si tu dlho nebola 🙂

mimika1973
8. apr 2014

@sasa1983 gratulujem a suhlasim s tebou s tym Brnom! tiez si myslim, ze su skveli v embryologii, lebo uz som veru nedufala po tolkych neuspechov inde! 😉 🙂

mimika1973
8. apr 2014

@dafy neboj vsetko bude len OK! ;) drzkaj sa dafynka maminka! 😵

pufa
8. apr 2014

@dafy ako rýchlo to zbehlo bože.. Držím palce veľmi veľmi! 🙂

donatela
8. apr 2014

@ludinka myslim, ze len univerzitne nemocnice su klinckym pracoviskom

lienka_1
8. apr 2014

@sasa1983 Juchu! Parada! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ludinka
8. apr 2014

@donatela tak to je skoda ☹ lebo tych univerzitnych je malo a ani tam nikoho nepoznam 😒

ludinka
8. apr 2014

@sasa1983 gratulujem a nech je vsetko v poriadku!!

jahoda333
8. apr 2014

@sasa1983 velka gratulka 😉

sasa1983
8. apr 2014

@jahoda333
@ludinka
@lienka_1
@mimika1973
@bradik
@sarasota Ďakujem samičky, ste ma potešili, je príjemné, že jekáto stránka, hoci by možno bolo lepšie, keby naňu nebol dôvod...

gaga83
8. apr 2014

@sasa1983 gratulujemm dalsia tehulkaa 🙂 🙂

haimi
8. apr 2014

@ludinka z fakultnych je tam len banska bystrica

vlasatica
8. apr 2014

neviete mi povedat kolko sa plati za soft ak nahodou nedojde ku transferu?
A je tu niekto kto ma skusenost s darovanym embryom?

kama2
8. apr 2014

@vlasatica ahoj,ja som platila 3000 czk za narkozu ked nebol ET

nelly3
8. apr 2014

@vlasatica
3000czk ked je bez ET.

pgaba
8. apr 2014

@sizo ak som spravne pochopila Ty si podala ziadost bez klinickej peciatky a zamietli Ti to ? Dnes som bola osobne v pobocke dovera pre ziadost a pytala som sa na to potvrdenie nevedela mi odpovedat, ze gynekolog a centrum v zahranici - vraj odkazala revizna lekarka a posudzuju to v BA v centrale. Tak som zvedava co a ako dopadnem. Len si tiez myslim, ze je to nespravodlive voci tym babam, ktore si uz nieco prezili v centrach SR a radsej chcu vyskusat lepsiu kvalitu a pristuv v CR a neumoznia im - aj ked fakt kazda poistovna by mala rovnako poskytovat sluzby.

haimi
8. apr 2014

@nelly3 cauko, ako si sa rozhodla, ides do toho odvolania ? Ja cakam na odpoved, uz je tam 3 tyzdne. Potom co tu baby popisali, nic uz neocakavam, len ma sere, ze som mohla ako samoplatca zacat stimulovat uz v aprili

nelly3
8. apr 2014

@haimi
no ja som cakala skoro 2 mesiace, ja som sa uz od januara odhodlavala, len pre poistovnu som cakala.

pgaba
8. apr 2014

@haimi neviem ako vy ale ja by som sa na vasom mieste urcite odvolala uz len z toho dovodu, ze poistovna vobec nevie co musime prezivat v centrach SR pristupi a ze su hltacmi penazi. Ja cakam na vyjadrenie ci mi schvalia.

bocianoviny
8. apr 2014

Asi pred týždňom sme v Občianskom združení Bocian začali na túto tému pátrať. Čuduj sa svete, hneď nám zopár ľudí odporúčalo, aby sme nečítali Modrého koníka. V júni pripravujeme už 6. ročník kampane pre páry, ktorým sa zatiaľ nedarí alebo ich čaká IVF. Často v ČR. Budeme radi, ak nás podporíte lajkom na stránke a podporíte naše rozhodnutie informovať pravdivo, objektívne a aktuálne. Ak viete o dobrovoľníkoch, ktorí by nám mohli venovať 2-3 hodinky, budeme mať pokušenie vzlietnuť od radosti. PS. Ak viete o niekom, kto už potrebuje špičkovú detskú výbavu, tým lajknutím ju môžete vyhrať. Vaša podpora je však omnoho dôležitejšia. ĎAKUJEME. Krásny deň želá Bocian. Práve sa v SR i ČR pripravujeme na ďalšiu kampaň pre páry, ktoré sa na bábätko chystajú alebo sa nedarí, aby potom mohli mať rovnaké starosti ako vy. Touto cestou Vás láskavo prosíme o lajk na fb stránke - a odmenou ponúkame špičkovú výbavičku v hodnote viac ako 150EUR/cca 4000Kč. Vopred ďakujeme za podporu (plodnosti). https://www.facebook.com/133933523353618/photos...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre