Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rebeka33
22. aug 2014

Neviem uz kto chcel info o dovere. Ja som im poslala odvolanie 24.4 a oepovedali teraz. Poslala som lieky za 350, ktore mi nepreplatili,lebo som ich vybrala na sk. Takzeich kupujte tam. A z 400e faktury ,nemali sme vklad vtedy ,nam poslali 220e. Cize skuste sa odvolat ked vas odmietli.

tinka9075
22. aug 2014

@polystyren máš tu písať takéto blbosti tak radšej nepíš 😒 😒 no zaujímavé že všetky ktoré boli na ivf na sk neuspeli a v Brne hneď otehotneli lebo tam sa snažia pomôcť 🙂 🙂

tinka9075
22. aug 2014

@cristinna určite Reprofit ja som bola veľmi spokojná mám od nich dvojičky super prístup doktorov ale celé centrum je na jednotku budeš spokojná 🙂 🙂

gagirl
22. aug 2014

@speranza1 oki..diki za rady🙂

haimi
22. aug 2014

@rebeka33 takze ti nakoniec dovera na odvolanie ziadost schvalila? Len ty si uz na ivf bola, tak to ti co ti preplatili spatnr ? Nie je pravidlo, ze najpr schvaluju az potom mozes zacat? Mam v tom nejaky hokej 😀

gagirl
22. aug 2014

@tixx oki..tak tam v pondelok rano zavolam..je pisane najblizsi pracovny den a dnes som dostala..tak zajtra zacinam pichat..juuuj..Ty beries zatial len clostil,ci aj pichas?

rebeka33
23. aug 2014

@haimi ja som si poziadala dopredu, lebo uz som mala tesne pred 39r . Zamietli mi to s tym,ze sa rovnaka starostlivost sa poskytuje aj na sk. Tak som i m napisala ,ze teda nie neposkytuje a odvovodnila som preco idem do Brna . No a 4 mes. po mi preplatili az 220e. No fa z brna bola na400 lebo sa Stelc nadom 🤐 nou zlutoval. Nemali sme vklad. V january z ketu bolo len biochem. Tak mi poslal zmierlivu sumu. Ale ak vy si poslete vacsie fa a lieky kupite tam tak vam preplatia assi 65%. moj odhad.mozno aj viac. No posmesne s 2200co som tento rok dala do tehu mi poslali 220 🙂 🙂 🙂 . Aleskuste to.

amstelko
23. aug 2014

Babenky neviem ci ste uz niekde poculi alebo citali,ale do konca roka sa aj na slovensku otvara Reprofit,este sa nevie ci v Ba alebo v Martine,rozhodne sa o tom zaciatkom septembra,ale ze sa otvara je uz iste.

haimi
23. aug 2014

@amstelko ja mam len stale z toho nedobry pocit, ze aky tam budu doktori? Lebo ked nasi zo svk, od ktorych kopu bab poutekalo tak neviem 😒 a odkial mas tu info?

amstelko
23. aug 2014

@haimi mam ju od Dr.Machaca,povedal mi ju osobne a pocula som to na vlastne usi,doktorov nebudu mat zo slovenska,lebo ja som sa stazovala na slovenske zdravotnictvo a on povedal,ze uz aj my na slovensku sa dockame doktorov,za ktorymi musime dochadzat do ciech,takze je to pre nas snazilky velke plus

haimi
23. aug 2014

@amstelko tak to by bolo veru supeeeer, uz len cakat 🙂

amstelko
23. aug 2014

@haimi najvacie super by bolo,keby sme to centrum uz nepotrebovali vobec

cristinna
23. aug 2014

@tinka9075 @rebeka33
Dakujem baby 🙂 skusim napisat mail do oboch car center a uvidim. 🙂 Viac sa priklanam k Reprofitu...

haimi
23. aug 2014

@amstelko to mas pravdu, ale aj toto je dobra sprava. Uz len dufat, ze to nebude do konca roka 2015, 16... Babis hned po kupe povedal, ze chce otvorit rf aj na svk, tak to asi hned aj zacal realizovat

tinkatinulka
23. aug 2014

kočky neviem ci ma dr. Machac dovolenku? nepisal vam alebo neboli ste u neho na kontrole v poslednej dobe..diik

amstelko
23. aug 2014

@tinkatinulka ja som bola u neho vo stvrtok,a akurat pri mne telefonoval s nejakym panom,ze na vikend ide na nejaku chatu,lebo si od neho poziciaval fotak

tinkatinulka
23. aug 2014

@amstelko oki dakujem..ja už som sa obavala že sa ma zlakol..otravujem ho už dlho a stale kazím štatistiky 😉

korenka17
23. aug 2014

@ria191 no,uvidíme,ale už sa jej až tak moc nebránim,ked bude nevyhnutné...

korenka17
23. aug 2014

@zabka1124 veru,neboj,čoskoro aj tebe tam budú týždne pribúdať!

lusipe
23. aug 2014

Dievcata tak 16.8.sa nam narodila vytuzena Hana s mierami 2880g a 48cm 😉 moooc vam to vsetkym prajem a verim ze vsetky raz budete mat svoje babatka 😉

tinka9075
23. aug 2014

@lusipe gratulka k bábetku užívajte si spoločné chvíle maminke veľa mliečka a zdravíčka 🙂 🙂

lienka_1
23. aug 2014

@lusipe Nech Vam krasne rastie! Blahozelam! 🙂

tinkatinulka
23. aug 2014

@lusipe blahoželám a tebe aj dorbčekovi hooodne zdravíčka 🙂

zabka1124
23. aug 2014

@lusipe blahozelaaammeeee🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂!!!Prajeme len to naj a hlavne si uzivaj batoztek, lebo cas strasne rychlo leti a uvidis ani sa nenazdas a uz bude lietat po schodoch🙂🙂🙂!! 😉

lusipe
23. aug 2014

@tinkatinulka
@zabka1124
@lienka_1
@tinka9075 veĺmi pekne dakujeme 😉

izzie27
23. aug 2014

@lusipe gratulujem a prajem vela zdravicka 🙂

speranza1
23. aug 2014

@lusipe 😵 😵 😵 gratulujem z celeho srdiecka mojenko drahe...posielam pusinku,objatie a vela siiiil 😵 😵 😵

tixx
23. aug 2014

@gagirl okrem clostilu mam Fostimon, moj doktor ma od piatku dovolenku,tak som v piatok bola u zastupujuceho,ten mi ma robit aj to kontrolne sono. No a dnes som bola na pohotovosti si to dat pichnut,a zajtra tiez.chcela som aj sama, pytala som sa na to lekara, no povedal,nech si to pekne vzdy idem dat niekde pichnut... ja tam v pondelok budem tiez pisat, lebo neviem,ci aj v ten den,ked pojdem na kontrolne sono, si mam dat pichnut Fostimon alebo nie. Ale podla toho,co hovorili, by som s nim potom asi mala pokracovat. tak si len o par dni po mne,co sa cyklu tyka 🙂 budeme asi riesit podobne veci naraz 🙂

tixx
24. aug 2014

kocky, na kolky den cyklu sa zvykne robit OPU? (asi je to individualne, lebo kazda to mame inak, ale aspon orientacne). A kolko pred tym si musime dat pauzicku, aby boli spermose co najlepsie?

mimika1973
24. aug 2014

@lusipe velkaaa gratulka moja! 🙂 Nech Vam Hanicka robi len samu radost! 😵 Ano, je to krasny pocit drzat po prvykrat vonave babetko v naruci! 😵 😵 🙂 🙂 hlavne vela zdravicka prajem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre