Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_1
26. sep 2014

@zibi Ved aj ja 😀 Ale furt lepsi doktori ako tej jeden v Ke. Doteraz mam nocne mory z toho ako si ho pamatam pred 1. OPU.....ja nohy na koze, zaspavam a jeho okruhla hlava vies kde 😀

lienka_1
26. sep 2014

@zibi Som presvedcena, ze aj ten by bol prijemny a slusny 😀 😀 😀

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malickaberuska
26. sep 2014

@zibi áno, myslím, že minulý týždeň som dávala do nejakej témy článok kde o tom písali, iná stránka, ale to isté 🙂
Sranda, tie súvislosti. Pred 4 rokmi každý doktor povedal, že AMH sa nemení. A dnes je to už trošku inak. 🙂

malickaberuska
26. sep 2014

@zibi že údržbár 😀 ty si ale číslo 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majba
26. sep 2014

@tixx ja som bola 25 den po ET v nemocnici koli silnemu krvacaniu a vtedy mi Dr. povedal, ze vidi srdiedko a vsetko je OK. Drzim silno palceky 🙂

tixx
26. sep 2014

@majba dakujem,a tebe este prijemne tehulkovanie a potom rychly porod 😉

majba
26. sep 2014

@tixx dakujem 🙂

evadek
26. sep 2014

@zibi ma nieco do seba 🙂)))) 😀

zibi
26. sep 2014

@evadek 😉

beni23
26. sep 2014

Tak to je neskutočné, už 3 dni mi mešká menzes a taaaak by som už chcela začať stimulku, hruuuuuuuza 😠

haimi
26. sep 2014

@zibi ake podmienky sa zmenili ked si presla do vseobecnej? Tie, ze musis mat dopredu schvalenu ziadost? Dufam, ze stale vseobecka schvaluje, lebo mam este 2 dni na zmenu poistovne

zibi
26. sep 2014

@haimi hej to ..a mne otevrel povedal ze ked idem na soft sa mi neoplati cerpat pokus ze zbytocne
inak tiez som mysleala ze prejdem znova do unionu lebo som bola spokojna .. ale nakoniec ostavam zatial vo vseobecnej dufa m ze probelmy nebudem mat ziadne s poistovnou

skaredekacatko
26. sep 2014

baby som sa objednavala na pipelle a namiesto 6 som napisala 9 ale to uz budem 24 dc nir 21 dc velmi to vadi? Ja uz mu nechcem pisat lebo prvy krat sme sa nepochopili tak dom pisala druhy krat a zese toto no cela ja 😀

malickaberuska
26. sep 2014

@haimi @zibi Ja som tiež zvažovala že zmením poisťovňu z Union do VŠZP. Ale nakoniec som dostala aj z Unionu písomnú (mejlovú) komunikáciu, že v podstate proces je ten istý ako aj vo VŠZP. V oboch to treba mať dopredu schválené, a obe potom preplatia výdavky a výkony, ktoré preplácajú aj v Slovenských CAR, a do výšky ako na Slovensku. Takže zostávam v Unione, asi.

rebeka33
27. sep 2014

@tixx super velmi som rada. Hlavne ,ze je tam kde ma 🙂 ja som mala srdiecka nab6tt 2d.

haimi
27. sep 2014

@malickaberuska mne sa mari, ze tu pisala nejaka kocka, co ma union, ze jej to najprv zamietli a az po odvolani jej nejake peniaze poslali na ucet

zibi
27. sep 2014

@malickaberuska no vies co ja idem ako samoplatca na cechach takze kaslem na to a uz ostanem vseobecke tento rok som nemala nejake problemy .... takze nechce sa mi to znova menit ..ale aj v unione som bola spokojna

haimi
27. sep 2014

@malickaberuska @zibi ja som hlavne zvedava, ako to dopadne s rf na slovensku. Neviete niektora blizsie infosky?

zibi
27. sep 2014

@haimi tak to aj ja ... aj ked neivem ci by som sla tu na sk aj keby to bola pobocka rf ..ja to mam skoro rovnako daleko do rf ako aj do blavy cize mne je to jedno 😀 😉

haimi
27. sep 2014

@skaredekacatko pipelle sa robi len v predchadzajucom mesiaci pred ivf, alebo aj ten dany mesiac, kedy sa bude robit vklad? Kolko to stoji? Uz si sa vratila z lucok? Nachystana a oddychnuta ? 😉 ked vsetko pojde ako ma, tiez chcem ist v oktobri na ket, takze sa mozeme vzajomne viacere podporovat 🙂

haimi
27. sep 2014

@zibi podla toho, kde bude. Ja byvam v trnave a robim v blave, takze pokial ju otvoria v blave, tak super. Len mam obavu, kto tu bude robit. Mohli by nominovat Marcela, kedze ma co tu citam asi najviac slovakov 😀 ja som nevycerpala ani jeden pokus a je mi to trochu luto. Na co platim to nestastne poistenie.

zibi
27. sep 2014

@haimi ja mam teiz este jeden pokus ... ked to bude dobre centrum tak by som mozno do toho sla..ael podla mna to je hudba buducnosti

skaredekacatko
27. sep 2014

@haimi pipelle sa robi tyzden pred ocskavanou ms a potom hned stimulujes. Cenu neviem
. Ty kedy zacinav mozno este stihnes pipelle mozno to aj tvoja gyndos spravi. Vraj je to jednoduche. A vysledky z vysetrenii uz mas?

haimi
27. sep 2014

@skaredekacatko nemam zatial ziadne vysledky, 1.10. budem mat hemato a cca v strede oktobra genetiku. Musim uz tomu Marcelovi napisat sakra, mrchu mam dostat v stredu, takze to uz nestiham. Mojej kamoske ale presne to co pises robili v iscare v ten dany cyklus co stimulovala, tak sa ho na to este opytam. Dufam, ze to nie je take drahe ako hysteroskopia, lebo ta stoji 250eur. Kedy zacinas stimulku, ako ti to vychadza?

monca2013
27. sep 2014

ahojte prave čitam vaše prispevky čakate na vysledky,ja by som len chcela vediet kto vas odporučil na tie vyšetrenia lebo DR. vravi že som zdrava a zatial nam to ani raz nevyšlo.Mne zatial niake vyšetrenia ako hemato genetiku atd. nerobili to mi musia v centre kde chodim alebo u gynekologičky vybavit

diska
27. sep 2014

@monca2013 ahoj,moze ti to odporucit centrum,ale aj kludne tvoj gynekolog,staci uviest ze mas za sebou opakovane neuspesne IVF,na imuno do medirexu ti ziadne odporucanie netreba ,staci sa objednat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre