Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

haimi
21. okt 2014

@falin dakujem

tinkatinulka
21. okt 2014

@crazybabenka nemavas ovulacne spinenie?

crazybabenka
21. okt 2014

@tinkatinulka pochybujem....je to jasnočervená krv 😔

skaredekacatko
21. okt 2014

@haimi vdaka. uz som ho supla do chladnicky. Stala sa mi taka vec ze som omylom odlozila cely gonal 450 na bok a ten kde bolo 150 co mi darovala baba bol v chladnicke a dnes ked som si to sla pozriet tak ma vystrelo ze ja debil. Fakt sa mi dari, este mam aj nadchu tak som doma aby som do soboty bola fit

ingrid0105
21. okt 2014

@ivka3901 bude to dobre uvidis 🙂

tinkatinulka
21. okt 2014

@crazybabenka uha tak potom zahada pokracuje..a Tomasovi si nevoala co to je?

diska
21. okt 2014

@crazybabenka ahoj,Napis Stelclovi co on nato.

crazybabenka
21. okt 2014

@tinkatinulka budem mu volať o 13tej

crazybabenka
21. okt 2014

@diska už som mu písala....neodpovedá 😖

diska
21. okt 2014

@crazybabenka a kedy si mu pisala? treba trosku pockat 😉

crazybabenka
21. okt 2014

@diska ráno....veď ja čakám 😉

zibi
21. okt 2014

baby poradte dobre probiotika do posvy som dosla od gyndosa a od vcera vecera vytok no je tooto normalne? ale beriem aj medrol tak mam na take nabeh ...
nieco okrem gynofloru lebo tne je na predpis
mala som gyntimu ale asi na take nezabera
alebo si mam dat maxmiror mam doma alebo canesten ...boze stale daco ma to nebavi

lemoni86
21. okt 2014

baby este mi napadlo... pri opu nekontroluju vysku sliznice co? ked nam po opu daju tie lajstra, tak na jednom z nich tam su napisane lieky co treba brat, su tam v podstate nazvy roznych liekov a oni uz len dopisu kolko treba ...mala som tam len k utrogestanu ze man brat crinone.. ach ja truba som im mala povedat nech pozru aj sliznicu.. dali by mi aspon estrimax brat :-/ aj to ze stelcl ma nekontroloval, len prisiel na izbu pozriet.. som z toho na vazkach, tiez ma troska zaraza, ze ak vedia ze clostik znizuje sliznicu, preco na to nedaju vacsi pozor..a este pri takych konskych davkach progesteronu , co rast sliznice zastavuje... ako pevne verim ze sa tu zbytocne stresujem teraz, ale neda mi to no.. a este jedna vec, ak by ta sliznica nebola vhodna na et a by neboli vsetky embryjka vhodne na mrazenie, tak mi dufam daju aspon tie nevhodne pomalsie dnu, ved motyka moze vystrelit ...

diska
21. okt 2014

@zibi najrichlejsie ti zabaerie canesten,maxmiror si uz pocas stimulky nedavaj a ani probiotika to je na dlho,takze canesten a super je vyplach clogin.

diska
21. okt 2014

@lemoni86 ahoj ja to vidim tak,ze zbytocne stresujes,urcite vedia aku mas sliznicu ,lebo ak by bola zla tak ti to lekar povie a navrhnu ti odlozit vklad, u mna to tak bolo .Cize bud by este skusali estrimax alebo hned by ti povedali,ze sa vsetko mrazi.

ina7
21. okt 2014

@lemoni86 Nestresuj sa 🙂 Oni to kontrolujú. Podľa toho dávajú ďalšie lieky. Napr. ja som bola na izbe s babou čo mala úplne iné dávkovanie utrogestanu ako ja a pýtala sa na to a povedali jej že to oni podľa aktuálneho stavu každej z nás dávajú. 🙂

zibi
21. okt 2014

@diska dik pojdem kupit a ten 500mg co je to combi vsak?ten vyplach si kupim aj zajtra idem na ultrazvuk tka nech nemam zasa pliagu z toho liubrikantu

lemoni86
21. okt 2014

@diska @ina7 diky baby, ste ma trichu upokojili.. budem sa snazit verit ze vedia co robia ..

diska
21. okt 2014

@lemoni86 urcite ano,fakt sa neboj uplne ta chapem,je tiez stale pre nieco tresujem ale oni to kontroluju, 🙂

ivka3901
21. okt 2014

Ahojte baby dík za povzbudenie budem to potrebovať 😉 inak tie testy boli mama testy 10 takže tak a teraz,ked som ich dala pod seba tak je pekne vidieť ten duch 🙂

diska
21. okt 2014

@zibi http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/can...

tento je dobry je na lekarsky predpis ale mne ho davaju v lekarni aj bez predpisu skus sa popytat,mozno ti daju.

zibi
21. okt 2014

@diska dik skusim

lemoni86
21. okt 2014

@diska tak diki .. budem verit 🙂

nelly3
21. okt 2014

@zibi
ahoj, ja mam vodicky od menopuru ak by si chcela, podla mna to je jedno ci menopur alebo merional vodicka nie

nelly3
21. okt 2014

@ivka3901
moja ved to je super, neboj bude to tmavnut, ja som to vedela, ze budes tehulka 😉 drzim moc palce 😵

ivka3901
21. okt 2014

@nelly3 dakujem čo si to tušila? 😀 no inak mám ho vedla seba a je tam krásny duch síce trochu slabší,ale jasná druhá čiarka 🙂 🙂 🙂

crazybabenka
21. okt 2014

Tak som volala s docentom.....nasadiť normálne duphaston.....že sa to niekedy stáva.....po silnejšej dávke injekcii....že sa to po vysadení rozkrváca....uvidíme 😒

ingrid0105
21. okt 2014

@ivka3901 fotecku testiku nech sa mozme pokochat 🙂

diska
21. okt 2014

@zibi
@nelly3 ano je to uplne jedno z coho je vodicka,stale je to to iste 🙂

@crazybabenka a Marcel co nato? ale docent ma urcite pravdu,takze klud 🙂

ivka3901
21. okt 2014

@ingrid0105 no moja foto bude neskor ešte nechcem moc dávať 😒 fakt sa ešte tak moc tešiť nechcem 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre