Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bergalm
6. nov 2014

@skaredekacatko este nieje nic stratene moze byt skoro 😉 pockaj par dni este

skaredekacatko
6. nov 2014

@bergalm vsak pockam

bergalm
6. nov 2014

@gagirl neboj bude to dobre ja som otehotnela so 7mm sliznicou,takze viem,ze sa to da::::: 😉 😉

bergalm
6. nov 2014

@skaredekacatko veru aj mna sestra natahovala,nech spravim test,ale neukecala ma ..... 😀 Ja mam doma len RFtest 1ks a ten si setrim na 12den 🙂

bergalm
6. nov 2014

Inak baby,ked dvom babam neukazal RFtest ani kontrolnu ciarku nie su nejako nefunkcne????hm ktovie...

skaredekacatko
6. nov 2014

@bergalm ja som mala taku euforiu a testla som .akurat si idem pichnut fraxik. 😢

vernazza
6. nov 2014

@bergalm urcite nie su chybne 🙂 ja som testovala s RF 12den (ponarala som) a bola tam ciarka. sice nie rovnako silna ako kontrolna, ale bola. a hcg 792 v ten isty den, takze funguju urcite. 🙂 a od asi 7-8dna som testovala s obycajnymi ovulacnymi aj hcg testami a boli slabe ciarky, najskor na tych ovulacnych, od 10.dna aj na hcg.

haimi
6. nov 2014

@gagirl zatial videl len gestacny vacok, tusim mal 15mm, dnes som 5t+1, tak snad je to ok. Ale bol taky udiveny,ze tam vidi asi este jeden 😕 tak bola strasna dvojickova zabava. Tak som zvedava. Kontrola o 2-3 tyzdne. Asi vydrzim len 2. Nech uz nieco uvidim na tom sone, nie len ciernu machulu. A ty sa ako citis tehula? 😉

@diska uz si bola na sone?

gagirl
6. nov 2014

@bergalm ano da..urcite..verim tomu..🙂

diska
6. nov 2014

@haimi ooo a tebe vkladali 2? 😕 nie nebola mne kazali v RF prist az 14 dni od testu,tak je este cas.

skaredekacatko
6. nov 2014

@haimi tak dnes som testla a ani dusik 😖

gagirl
6. nov 2014

@haimi tak to som rada ze je vsetko ok..nabuduce uz urcite uvidite aj viac..(mozno aj dve srdiecka.🙂..Ja sa mam dobre..az na tie stavy co ma obcas chytaju..neistoty a nervozity..ale snazim sa byt v pohode..a verit ze to vyslo.-:)brucho ma pobolieva asi od 2 -3 dna ..tak sa dufam zahniezduje..)

ivetahe
6. nov 2014

Ahojte dievcata chcem sa niektorej z vas opytat ,zacnem koncom mesiaca s Clostylom ako stimulkou,ale neviem po mojich tazkostiach ci mam ovulaciu,viacere o nej pisete ,mam byt v spojeni s lekarom vsetko mi vraj posle vravel Marcel,a mala by som potom ist vraj na odber a vklad ,len dvakrat...zalezi ako zareagujem a kolko vajicok bude ,mala som endo a po 3 HSK je teraz sliznica stredne vysoka vraj je to dobre,mate s tym skusenosti ?dakujem

ingrid0105
6. nov 2014

@haimi gratulujem, tak mozno predsa dvojky 😀

vernazza
6. nov 2014

@haimi ja som na tom rovnako. 26.den po ET a tiez dnes na sone videl len gestacny vacok, vnutri ten zltkovy vak, embryjko sa vraj schovava zan, lebo ho nebolo vidno..🙂 tak verim, ze mal pravdu.. 🙂 mne vkladali dve, ale vacok je iba jeden, takze sa uchytilo iba to silnejsie.. ja mam ist na sono do RF opat o tyzden, uz by mali vidiet akciu plodu. potom to v RF uzatvaraju a odovzdaju ma mojmu gyndosovi, tak mi povedal Kozumplik.

ludinka
7. nov 2014

@vernazza
@haimi baby gratulujem Vam 🙂 aspon uz viete ze babo je tam kde ma byt 😉
haimi tak teda mozno budu aj dvojky 😅 drzim palce
ja som bola na sono ked som bola 6+2 a bilo uz aj sridecko, tak nabuduce to uz caka aj vas 😉

lemoni86
7. nov 2014

@haimi @vernazza super babule, tak sa tesim 🙂 ja akurat sedim v cakarni, krv mi uz brali a este ma pozrie doktorka za chvilku...ja som dnes 4 + 4 ... mozno tam este nic nebude , ale bola by som vdacna aspon za tu malu dutinku, nech mam pokoj od toho mimomaternicoveho :-P...
@skaredekacatko @bergalm @dalida vam kocky rzim palceky...urcite vas tie testy len napinaju 🙂

skaredekacatko
7. nov 2014

@lemoni86 dakujem ti pekne ale na 8 den by bol duch na teste aspon. Ale no uvidim nestresujem som v pohode uz sa tak nebojim vysledku. Drzim palce nech tam uz je nieco vidno

lemoni86
7. nov 2014

ahojte, takze uz som spat 🙂 na utz bolo vidiet malu dutinku 🙂 🙂 aj som si ju sfotila... doktorka sice vravela ze je to este velmi malicke, ze je to skoro .. a ze vylucit mimomaternicove sa da az ked zacne bit srdiecko... no zodpoveda to hodnotam HCG ...mam prist tak za 7 - 10 dni, uz by malo bit 🙂 .. brali mi aj krv a budem vediet vysledky az okolo pol druhej 🙂

PS: chcete vidiet fotecku? aspon posudite ..

skaredekacatko
7. nov 2014

@lemoni86 daj sem.nech sa mam.z coho kochat

lemoni86
7. nov 2014

tak tu je 😀 😀 Misko...je to vlavo hore taka dutinka... doktorky som sa zabudla spytat ci tam aj vidi nieco v nej... no mne sa zda ze daco sa tam crta... ale je to fakt skoro no 😕 😝 😀

lemoni86
7. nov 2014

alebo vam to ukazem tak... no isto viete co myslim 🙂 🙂

haimi
7. nov 2014

@diska praveze mi vkladali len jedno, ale v ten mesiac som mala ovulku, tak ja ti neviem. Po troch rokoch prirodzenej snahy toto? No uvidime. Teras budem cakat 2 tyzdne, kam sa to pohne. To bude strasne dlha doba. A kedy ides do rf ? Kedy ti robili vklad? Len ze o kolko si popredu.

haimi
7. nov 2014

@skaredekacatko citala som, ze si testila. Este nesmut, este je to skoro. Lemoni86 mala ducha skor, ale jej na 5 den vkladali hb, takze klud. Ja som testovala az na 10 den. Drzim palce 🙂

lemoni86
7. nov 2014

@haimi vies.. ono je mozne vsetko.. teraz jak sme nabudene hormonmi, tak kludne sa moze stat cokolvek ... kludne mozu byt aj dve 😀 ... ale ved.. hlavne nech je vsetko v poriadku .. nie? 🙂

haimi
7. nov 2014

@gagirl uplne ta chapem, tieto stavy mam aj ja. Stale len analyzujem, ci ma bolia prsia a ked ma rano nebolia panika... no je to proste hroza. Ale tak som si povedala, ze bude ako ma byt.

skaredekacatko
7. nov 2014

@haimi vdaka ti no v pondelok sa uvidi

haimi
7. nov 2014

@vernazza ja som bola na sone na 21d po ket, tak snad je to este ok,ked bol len vak. Doktor bol kludny, tak mu verim. Budem ti drzat palce nech tam nebuduce vidis srdiecko 😉 a kedy to bude, nech viem, kedy timam drzat palce?

haimi
7. nov 2014

@ingrid0105 dakujem. No uvidime, vsetko je otvorene 😝 , ale aj za jedno budem vdacna

haimi
7. nov 2014

@lemoni86 ja som mala ket v native, takze tolko hormonov som nemala 😉 nech vidim radsej dve, ako ani jedno, asi tak ti poviem. Dostavam sa trochu do paniky, mam pocit, ze ma uz nebolia tak prsia ako na zaciatku, hlavne rano. No uz nejako bude, asi to neovplyvnim. A aj ti povedala kolko ten gest vacok meria? Ja by som na tvojom mieste nesla za 7 dni, podla mna to bude skoro, aby si nebola zbytocne sklamana.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre